Egyik játékos sem mondhatja el magáról, hogy minden a legnagyobb rendben.

A francia Adrian Mannarinót búcsúztató 8-szoros wimbledoni-győztes Roger Federer a szintén francia Richard Gasquet ellen lép pályára a csütörtöki játéknapon.

Federer nagyságát senkinek sem kell bemutatni, hiszen minden idők egyik, ha nem a legnagyobb teniszezőjéről van szó, aki a hallei tenisztorna után most Wimbledonban próbálkozik.

A svájci fenomén az első körben a nála hat évvel fiatalabb Adrian Mannarinóval játszott közel három órás meccset, amely végül 2-2-es szettállásnál a francia feladása miatt nem ment végig.

Federer csütörtöki ellenfele, Richard Gasquet a japán Yuichi Sugita elleni 3-1-es sikerével lépett tovább a következő körbe, ahol az esélytelenek nyugalmával készülhet az újabb megmérettetésre.

július 01., csütörtök

Fogadási lehetőségek:

Dupla eredmény Roger Federer nyeri az 1. szettet és a mérkőzést @ 1.40
Dupla eredmény Roger Federer nyeri az 1. szettet és elveszti a mérkőzést @ 13.00
Dupla eredmény Richard Gasquet nyeri az 1. szettet és a mérkőzést @ 6.00
Dupla eredmény Richard Gasquet nyeri az 1. szettet és elveszti a mérkőzést @ 6.00
Hendikep - 2 esélyes Roger Federer -5.5 @ 1.72
Hendikep - 2 esélyes Richard Gasquet +5.5 @ 2.00
Összesített játékok alatt 35.5 @ 1.80
Összesített játékok felett 35.5 @ 1.90

A játéknap további mérkőzései:

Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2021-07-01, 05:00