A Paul Jubb elleni győzelem után selyemcukrot hintett a fűre Kyrgios, akinek lehetnek még tartalékai.

Filip Krajinovic ellen játssza második mérkőzését Nick Kyrgios a wimbledoni tenisztorna csütörtöki játéknapján.

Az ausztrál teniszező az első körben igencsak megszenvedett a világranglistán 219. Paul Jubb elleni csatán, ahol 3 óra 9 perces játékidő és öt szett után örülhetett a továbbjutásának. A játékos teniszpályára nem illő módon ünnepelte sikerét, ugyanis a győztes labdamenet után jókorát sercintett a pályára. Persze, ez valószínűleg nem kifejezetten a győzelemnek szólt, sokkal inkább azoknak, akik a meccs folyamán tuningolták Kyrgois méregszintjét.

Tippek, vélemények?

Néhány mérkőzés a csütörtöki játéknapról:

június 30., csütörtök

Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2022-06-30, 06:00