A háromszoros Grand Slam-győztes nagy vágya, hogy harmadszor is nyerjen Wimbledonban.

A második körös mérkőzésére készül Andy Murray a wimbledoni tenisztornán, ahol a szerdai játéknapon az amerikai John Isner lesz az ellenfele.

Nem kellett maratoni meccset játszania a skót teniszezőnek a füves torna első fordulójában, ahol 2 óra 48 percre volt szüksége ahhoz, hogy 3-1-re megnyerje az ausztrál James Duckworth elleni párharcot. A második fellépésen viszont semmi garancia nincs arra, hogy nem húzódik el a játékidő, ugyanis az amerikai szervagép John Isner is bőven képes a szettek elnyújtására.

Tippek, vélemények?

Néhány szerdai mérkőzés:

június 29., szerda

Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2022-06-28, 15:30