Caroline Wozniacki (WTA 39.) visszavonul az Australian Open után, de addig nem tétlenkedik és a címvédőt verve az új-zélandi tornán az elődöntőbe jutott.

A 29 éves dán szőkeség a negyeddöntőbe a kétszeres bajnok Julia Goergest verte két sima szettben, kilenc nyerőt és tizenegy ki nem kényszerített hibát ütve (6-1, 6-4). Következő ellenfele az amerikai Jessica Pegula (WTA 82.) lesz, aki Alizé Cornet 6-0, 3-2-re vezette, amikor a francia játékos feladta a mérkőzést.

Caroline párosban is részt vesz a versenyen és itt is eredményes, hiszen Serena Williams-al már a döntőben vannak. Szép kis búcsú van alakulóban, mivel amennyiben híres amerikai barátnője megveri a Bouchardot búcsúztató Amanda Anisimovát és Wozniacki persze legyőzi Pegulát, az egyéni versenyszám döntőjét fogják játszani egymás ellen.

Caroline Wozniacki és Serena Williams (Fotó: pdrocha / Shutterstock.com)

január 11., szombat

Néhány szorzó a mérkőzésre

Fogadj itt a mérkőzésre!

Az odds az Unibet fogadóirodától származik és a következő időpontban volt érvényes: 2020.01.10. (12:12).