Pár nappal azután, hogy hollandiai gyepen verte, Belinda Bencic most német borításon is győzhet Anna Kalinskaya ellen.

Belinda Bencic (Fotó: Jimmie48 Photography / Shutterstock.com)

Egy negyeddöntővel való füves idénykezdést követően, a svájci játékos (WTA 17.) már első berlini meccsén keményen megküzdött Jule Niemeierrel, akit három szettben tudott legyőzni. A nyolcaddöntőben azzal az Anna Kalinskayaval (WTA 81.) találkozik, akit a múlt héten 7-6, 6-4-re vert. Az orosz játékos most többet remélhet, mivel a német torna előző fordulójában az idei Australian Openen negyeddöntőt játszó Alize Cornet-t búcsúztatta két játszmában.

Anna berlini rajtja jobb volt, de Bencic akkor is a mérkőzés toronymagas favoritja marad, mivel egy sokkal magasabb szintet jelent a női teniszben. Belinda nem remekelt nagyon gyakran ezen a típusú játékfelületen, de 2015-ben Eastbourneben bajnoki címet szerzett. Abban az évben 14 meccset nyert füvön és csak hármat veszített. Ezt a mérleget azóta sem tudta ismételni. Kalinskaya legjobb füves szezonja 2019-ben zajlott, amikor 7-5-ös mérlege volt a szálas borításon.

június 16., csütörtök

Tipp Játék hendikeppel Kalinskaya, Anna +5.5 @ 1.81

Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2022.06.16., 07:00.