Idén negyedjére csap össze Jessica Pegula és Maria Sakkari.

Jessica Pegula (Fotó: Rena Schild/shutterstock.com)

A 2022-es idény kezdetéig Pegula (WTA 3.) mindkét egymás elleni mérkőzésüket elveszítette, de a januári Australian Openen két játszmában szépített. Rá egy hónapra Sakkarinak (WTA 5.) sikerült ismét legyőznie az amerikai játékost Dohában, viszont pár napja Jessica nagyon meggyőzően nyert a görög játékos ellen a mexikói 1000-es kategóriájú esemény döntőjében. Legutóbbi összecsapásuknak kimenetele nem volt meglepő, mivel az utóbbi időben Jessica sokkal eredményesebb volt. Torontoban elődöntözött, a US Openen pedig negyeddöntőzött a guadalajarai bajnoki címe előtt. A füves idény után Sakkari csak Parmaban salakon és Guadalajaraban kemény borításon tudott egymás utáni meccsgyőzelmeket összekötni, ahol két fináléval zárta a tornákat.

Összesítve, még mindig a görög játékos vezet 3-2-re, viszont Fort Worthban Pegula egyenlítheti a mérleget ha igazolja a papírformát. Statisztikai érdekességként megemlíthető, hogy a tavaly Miamiban zajlott meccsük kivételével, minden összecsapásuk két játszmában dölt el.

október 31., hétfő

Tipp Játék hendikeppel Pegula, Jessica -3.5 @ 1.84

Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2022.10.31., 07:08.