Tippjatek

Hiba! Jelenleg vendégként böngészed a játékot. Semmi akadálya a körülnézésnek, de a tippeléshez be kell jelentkezned. Ha még nem vagy regisztrálva a fórumon, akkor klikkelj ide.

Tippjáték3

Következő események

Futball

AFC Champions League
14:00Shanghai SIPG - Jiangsu Suning
Argentína - Campeonato De Reserva
15:00Talleres de Remedios de Escalada Reserves - CA Brown de Adrogué Reserves
15:00Almirante Brown Reserves - CA Los Andes Reserves
16:00Club Villa Dalmine Reserves - CA Fenix utánpótlás
16:30CA Excursionistas Reserves - Barracas Central Reserves
20:00Deportivo Riestra Reserves - Almagro BA, tartalékok
20:00Tristan Suarez Reserves - Nueva Chicago Reserves
20:00Boca Juniors Reserves - River Plate Reserves
Argentina - Copa Argentina
20:40Belgrano - Estudiantes de Buenos Aires
23:00Defensa y Justicia - Sol de Mayo
Armenia - Örményország Kupa
17:00Pyunik - Shirak Gyumri
Ausztria - Keleti Regionális Liga
19:00First Vienna - FC Stadlau
Ausztria - Regional League West
19:00FC Kufstein - TSV St. Johann
Barátságos mérkőzések (ifi) - 23 alatt
17:30Bahrein U23 - Lebanon U23
Belarus - Vysshaya League
17:15Dinamo Minsk - Shakhtyor Soligorsk
18:00Dnepr Mogilev - Dinamo Brest
Brazília - Campeonato Brasileiro Nők
20:00Vitoria BA (n) - Ponte Preta SP (n)
20:00Sao Francisco-BA (n) - EC Iranduba Da Amazonia (n)
20:00Sao Jose Dos Campos (n) - Flamengo -RJ (n)
20:00Ferroviaria S/A Araraquara (n) - Foz Cataratas-PR (n)
20:00Ferroviária-SP (W) - Foz Cataratas-PR (n)
20:00Sao José Esporte Clube (W) - Flamengo -RJ (n)
20:00SE Kindermann (n) - Corinthians-SP (n)
20:00Osasco Audax (n) - AAD Vitoria Das Tabocas (W)
20:00EC Vitoria Salvador (n) - Ponte Preta SP (n)
22:00Santos-SP (n) - Rio Preto-SP (n)
Brazília - Gaúcho U20
20:00Aimoré-RS U20 - Lajeadense-RS U20
Bulgária - Cup
17:30Ludogorets Razgrad - Botev Plovdiv
Cameroon - Elite One
14:30Racing De Bafoussam - Les Astres FC
16:30Lion Blesse de Fotouni - UMS de Loum
16:30Eding Sport de Lekie - Colombe du Dja et Lobo
16:30Aigle Royal Menoua - Young Sports Academy
16:30New Star de Douala - APEJES Academy
16:30Feutcheu FC - Canon Yaoundé
16:30Bamboutos - Dragon FC Yaounde
Csehország - Krajsky prebor
17:30Sk Celadna - Koberice
Cyprus - Cyprus Cup
17:30Apoel Nicosia - Apollon Limassol
Egyiptom - Division 1
15:45Tanta FC - Al-Mokawloon Al-Arab
18:00Tala'ea El-Gaish - Al Nasr Lel Taa'den
20:00El-Entag El-Harby - El Sharkia SC
Észtország - Esiliiga
18:00FC Levadia Tallinn II - FCI Tallinn II
18:00FC Flora Tallinn II - Welco Elekter
19:00Tartu FC Santos - FC Elva
Észtország - Esiliiga B
17:00Keila JK - Tallinna Kalev II
17:00Tammeka Tartu II - Nomme Kalju II
17:00Vändra JK Vaprus - Viimsi JK
Európa Liga
20:45Winner (Europa League 2016/2017)
20:45Ajax - Manchester United
Finnország - 3-ik Divízió
17:00HauPa - Tervarit
17:00HIFK 2 - FC Futura
17:30JyTy Turku - PIF
18:30Lappee JK - Edustus IPS
19:00JoKi - LPS
19:15KäPa - PPJ
Finnország - Lohko B
17:30SalPa - EsPa
Finnország - Naisten Liiga
18:00FC Honka Espoo (n) - TPS Turku (n)
18:00Ilves (n) - JyPK (n)
Finnország - Veikkausliiga
17:30KuPS - SJK Seinäjoki
17:30RoPS - JJK
17:30VPS - Ilves
Finnország - Ykkönen
17:30KPV Kokkola - Gnistan
17:30Ekenäs IF - OPS
Georgia - Umaglesi Liga
14:00Chikhura Sachkhere - Dinamo Tbilisi
16:00Samtredia - Saburtalo Tbilisi
16:00Shukura Kobuleti - Dinamo Batumi
Guatemala - Liga Nacional
23:00Deportivo Guastatoya - CSD Municipal
Görögország - Super League
17:15Panionios - PAOK Thessaloniki
19:30Panathinaikosz - AEK Athens
Írország - Leinster Senior liga
20:00Firhouse Clover - Bangor Celtic FC
Izland - Urvalsdeild Nők
21:15Brei?ablik Kópavogur (n) - KR Reykjavik (n)
21:15Fylkir (n) - Haukar Hafnarfjördur (nők)
Jordan - Jordan Cup
18:00Al Jazeera (JOR) - Al Faysaly (JOR)
Klub Versenyek - CAF Champions League
15:00Zanaco Lusaka - Wydad Athletic Club Casablanca
15:00Caps United FC - USM Alger
16:30AS Vita Club - Mamelodi Sundowns
Klub Versenyek - CAF Konfederációs Kupa
17:00Rivers United FC - FUS Rabat
18:00Horoya AC - TP Mazembe
18:00Smouha SC - Recreativo do Libolo
20:00Al-Hilal (Sudan) - Zesco United
Lengyelország - Liga III
17:00¦lęza Wrocław - Górnik Wałbrzych
Lengyelország - Regionális kupák
17:30LKS Zarki - Unia Oswiecim
19:00Lzs Gronowice - Ruch Zdzieszowice
Lettország - 2. divízió
18:30FC Raita - Excondo
Liechtenstein - Liechtenstein-kupa
18:30USV Eschen-Mauren - Vaduz
Litvánia - A Lyga
17:00Suduva Marijampole - ®algiris Vilnius
19:00Stumbras FC - Atlantas Klaipeda
Malaysia - Premier League
15:00PDRM - PKNP FC
15:00Pahang Kuantan FA - Sabah FA
15:00Terengganu FA - UiTM FC
15:00Negeri Sembilan FA - Johor Darul Takzim B
Malaysia - Super League
15:00Kelantan FA - Penang FA
15:00Felda United FC - Melaka United
15:00Selangor FA - Pahang FA
15:00PKNS FC - Johor Darul Takzim
15:00Kedah FA - PBDKT T-Team FC
15:00Perak FA - Sarawak FA
Németország - Oberliga NOFV- Süd
18:30Bischofswerdaer Fv - Carl Zeiss Jena II
Norvégia - 4 Div Finnmark 1
19:00Bossekop - Indrefjord
Norvégia - 4 Div Halogaland 1
19:00H?ken - Morild
Norvégia - 4 Div Hordaland 1
19:00Gneist - Lyngb?
Norvégia - 4 Div Oslo 2
20:20Fortuna - Fremad Famagusta
Norvégia - 4 Div. Rogaland 1
18:00Klepp - Hana
19:00Randaberg - Hinna
Norvégia - 4 Div. Rogaland 2
18:00Skjold - Avaldsnes
Norvégia - 4 Div. Vestfold 1
20:00Larvik Turn - Nesjar
Norvégia - Norvég Kupa
18:00Fl?ya - Tromsdalen
18:00Str?mmen - Kjelsas
18:00Mj?ndalen - Kvik Halden FK
18:00Flekker?y - Start
18:00Skeid Fotball - Str?msgodset
18:00Kraker?y - Valerenga
18:00?rn-Horten - Sandefjord Fotball
18:00Byasen TF - Aalesund
18:00Ranheim - Stj?rdals/Blink
18:00Jerv - Bryne
18:00Verdal - Kristiansund BK
18:00Nest-Sotra - Sandnes Ulf
18:00Grorud - Elverum
18:00Ullensaker/Kisa - Alta
18:00Mosj?en - Levanger FK
18:00Flor? SK - Fana
18:00Sortland - Bod?/Glimt
18:00Lysekloster - Brann
18:00Finnsnes - Troms?
18:00Raufoss - Sogndal
18:00KFUM - Baerum
18:00Asane - Fyllingsdalen
18:00Brumunddal - Lillestr?m
18:00Pors Grenland - Odds Ballklubb
18:00H?dd - Molde
18:00Vard Haugesund - Haugesund
18:00Moss - Sarpsborg 08
18:30Tynset - Rosenborg
Norvégia - Regionsligaen avd. 3
19:00Sola - Lura
Olaszország - Lega Pro Play Off
20:30Lecce - Sambenedettese
20:30FC Matera - Cosenza
20:30Albinoleffe - Lucchese
20:30Pordenone - Giana Erminio
20:30Livorno - Virtus Francavilla
20:30Juve Stabia - Reggiana
20:30Alessandria - Casertana
20:30Parma - Piacenza
Olaszország - Serie D
16:00Monza - Mestre
16:00Ravenna - US Gavorrano
Románia - Liga I
17:00Târgu Mureş - SC FC Voluntari SA
Románia - Liga II
14:30Luceafărul Oradea - Mioveni
17:00Dunărea Călărasi - Chindia Târgovişte
17:00Academica Clinceni - ASU Poli Timisoara
17:00CS Afumati - CSM Metalul Resita
Svájc - NLA, nők
20:30Lugano (W) - FC Luzern (W)
Svédország - 2 NG divízió
19:00IFK Uddevalla - Lerums IS
19:00FC Trollhättan - Lidköpings FK
19:00Vänersborgs FK - Stenungsunds IF
19:00Grebbestads IF - Vänersborgs IF
Svédország - Allsvenskan U19
18:00Landskrona BoiS U19 - Mjällby AIF U19
Svédország - Damallsvenskan
19:00Eskilstuna United (n) - Kvarnsvedens IK (n)
19:00Linköpings FC (n) - Kopparbergs/Göteborg FC (n)
Svédország - Division 2 NS
19:00Habo FF - Sundbybergs IK
19:30IFK Lidingö FK - BKV Norrtälje
Svédország - Division 2 SG
18:30Torns IF - KSF Prespa Birlik
19:00Hässleholms IF - Asarums IF FK
19:00Österlen FF - Lunds BK
19:00IFK Malmö FK - IFK Hässleholm
19:00Lindsdals IF - Räppe GOIF
Svédország - Division 2 SS
19:30IFK Haninge - Rynninge IK
Svédország - Division 2 VG
19:00Dalstorps IF - IS Halmia
19:00Tenhults IF - Tvaakers IF
Svédország - Division 3 MG
19:00IFK Skövde FK - Gnosjö IF
Svédország - Division 3 MN
19:00Friska Viljor FC - Kramfors-Alliansen
19:00Köpmanholmen-Bjästa FF - Gottne IF
19:30Solleftea GIF FF - Svartviks IF
20:00Östavalls IF - Stöde IF
Svédország - Division 3 NN
19:00IFK Kalix - Bergnäsets AIK
Svédország - Division 3 NvG
19:00Ahlafors IF - Landvetter IS
Svédország - Division 3 SöG
19:00Gransholms IF - Ljungby IF
Svédország - Division 3 ÖS
19:00Vallentuna BK - Märsta IK
Szlovákia - 1. Liga
17:00Tatran Liptovský Mikuláą - FK Pohronie
17:00Samorín - Koąice
17:00Partizán Bardejov - MFK Skalica
17:00®ilina B - MFK Lokomotíva Zvolen
17:00Spiąská Nova Ves - FC Nitra
17:00SKF Sered - FC Lokomotíva Koąice
Szlovákia - 3.Liga
17:30®P Podbrezová - MFK Nová Baňa
Törökország - 2. Liga
18:00Guemueshanespor - Erzurumspor
Ukrajna - Premier Liga nők
15:00Zhytlobud-2 Kharkiv (W) - FC Legenda Chernihiv (W)
15:00Rodina-Licey Kostopil (W) - Panteri Uman (W)
Uruguay - Segunda Division
20:00Progreso - Club Oriental De Futbol
20:00Central Espanol - Miramar
USA - PDL
23:00Weston FC - Lakeland Tropics
USA - USL Pro/MLS Reserve
18:00Toronto FC Reserves - Richmond Kickers

Tenisz

ATP - Genf
14:00Zverev, Mischa - Isner, John
14:35Stebe, Cedrik-Marcel - Tipsarevic, Janko
18:05Wawrinka, Stanislas - Dutra Silva, Rogerio
ATP - Lyon
14:20Berlocq, Carlos - Tsonga, Jo-Wilfried
14:30Edmund, Kyle - Simon, Gilles
18:05Berdych, Tomas - Hyeon Chung
ATP Doubles - Geneva
15:05Johnson, S/Querrey, S - Cabal, J S/Farah, R
19:05Rojer, J-J/Tecau, H - Petzschner, P/Peya, A
ATP Páros - Lyon
14:05Kyrgios, N/Reid, M - Baker, B/Mektic, N
16:05Marach, O/Pavic, M - Paire, B/Paire, T
Challenger - Mestre
14:00Mager, Gianluca - Domingues, Joao
17:05Ilhan, Marsel - Viola, Matteo
Grand Slam - French Open Kvalifikálók
13:35Ymer, Elias - Satral, Jan
13:40Otte, Oscar - Djere, Laslo
13:45Tsitsipas, Stefanos - Sakharov, Gleb
13:45Diez, Steven - Sousa, Pedro
13:45Janvier, Maxime - Ruud, Casper
13:45Bolelli, Simone - Marterer, Maximilian
14:05Copil, Marius - Ivashka, Ilya
14:05Melzer, Gerald - Millot, Vincent
14:05Basic, Mirza - Rublev, Andrey
14:05Kudla, Denis - Ojeda Lara, R
14:05Fucsovics, Marton - Napolitano, Stefano
14:05Daniel, Taro - Pecotic, Matija
14:05Bublik, Alexander - Polansky, Peter
14:05Mathieu, Paul-Henri - Gonzalez, Alejandro
14:05Klahn, Bradley - Fratangelo, Bjorn
14:05De Loore, Joris - Gojowczyk, Peter
14:45Kozlov, Stefan - Stakhovsky, Sergiy
15:35Giannessi, Alessandro - Donati, Matteo
15:35Kovalik, Jozef - Vanni, Luca
15:35Hamou, Maxime - Kavcic, Blaz
15:35Gombos, Norbert - Uchiyama, Yasutaka
15:35Masur, Daniel - Krajinovic, Filip
15:35Novikov, Dennis - Quiroz, Roberto
15:35Kamke, Tobias - Trungelliti, Marco
15:35Gonzalez, Maximo - De Greef, Arthur
ITF (N) - Caserta
14:10Cristian, Jaqueline Adina - Schaeder, Laura
16:35Mestach, An-Sophie - Lechemia, Elixane
18:35Badosa Gibert, Paula - Brescia, Georgia
WTA - Nürnberg
13:45Maria, Tatjana - Shvedova, Yaroslava
14:05Bertens, Kiki - Beck, Annika
15:35Goerges, Julia - Witthoeft, Carina
17:35Wickmayer, Yanina - Putintseva, Yulia
WTA - Strasbourg
14:00Linette, Magda - Garcia, Caroline
17:35Rogers, Shelby - Qiang Wang
WTA Doubles - Nürnberg
14:05Knoll, X/Schuurs, D - Flipkens, K/Larsson, J
16:05Melichar, N/Smith, A - Cadantu, A/Geuer, N
WTA Doubles - Strasbourg
14:05Aoyama, S/Zhaoxuan Yang - Barty, A/Dellacqua, C

Kosárlabda

Ausztria - ÖBL
19:30Redwell Gunners Oberwart - WBC Raiffeisen Wels
Belgium - Ethias League
20:30BC Oostende - Spirou Basket
Bulgaria - NBL
17:30Cherno More Port Varna - Rilski Sportist
17:30Lukoil Academic PBC - BK Beroe
Franciaország - LNB Pro A
20:30EB Pau-Lacq-Orthez - Strasbourg
20:30Asvel Lyon-Villeurbanne - AS Monaco
International Friendlies Women
17:30Argentína Nők - Fehéroroszország (n)
Lengyelország - Tauron Basket Liga
17:45Stal Ostrów Wielkopolski - Stelmet Zielona Góra
Romania - A Divízió
18:00CSU Atlassib Sibiu - CSM Oradea
Spanyolország - Liga ACB
20:30Real Madrid - MoraBanc Andorra
Szlovénia - Liga Telemach
18:00Union Olimpija Ljubljana - Rogaąka Crystal
Törökország - BEKO TBL
17:30Darüşşafaka - Banvit BK
19:30Fenerbahçe Ülker - Tofaş
WNBA
18:30Chicago Sky - Washington Mystics

Kézilabda

Franciaország - LNH D1
20:00Saint-Raphaël - OC Cesson
Lengyelország - Superliga Men
18:30Wisła Płock - KS Vive Tauron Kielce
Magyarország - Budapest Bank Férfi
18:00Pick Szeged - Telekom Veszprém
Magyarország - Női
18:00Budaörs (n) - Vaci NKSE (n)
18:00Dunaferr NK (n) - DVSC-TVP (n)
18:00ÉTV-Érdi VSE (n) - Mosonmagyaróvári KC SE (n)
Németország - 2.Bundesliga
19:30TSG Lu-Friesenheim - EHV Aue
19:30Vfl Bad Schwartau - TV 1893 Neuhausen
19:30HC Empor Rostock - TV Hüttenberg
Németország - Bundesliga
19:00Rhein-Neckar Löwen - TV Bittenfeld
19:00Füchse Berlin - Magdeburg SC
19:00TSV Burgdorf-Hannover - SC Dhfk Leipzig
19:00HC Erlangen - Balingen-Weilstetten
Oroszország - Nők Super Liga
16:00Sdyusshor 13 Alisa Ufa (n) - Agu-Adiif (n)
Oroszország - Super Liga
14:00Sungul Snezhinsk - UGNTU VNZM Ufa
Románia - Liga Nationals
15:00AHC Potaissa Turda - CSM Bucuresti
18:00CSM Călăraşi - HC Vaslui
18:00Poli Timisoara - HC Odorhei
Románia - Liga Nationals nők
15:00Dinamo Bucuresti (W) - UCM Univ Resita (W)
17:00HCM Baia Mare (n) - HM Buzau (nők)

Baseball

Darts

Bemutató

Tippjáték logoEgyszerű, pörgős játék, gyors nyereményszerzési lehetőséggel. Ingyenes tippjátékunkban bárki részt vehet, amennyiben regisztrálva van fórumunkon (Regisztrálj Most).

Tippjátékunk keretén belül számos tippversenyben szerepelhetsz, s minden egyes versenynek külön nyereményalapja van.

A játék szabályzatának elolvasása után, már el is kezdheted a játékot. Számos sporteseményre tippelhetsz, különböző sportágak keretén belül.

A beküldött tippeket napi rendszerességgel dolgozzuk fel, s az eredmények függvényében alakulnak ki a toplisták. 

Kérdéseid, észrevételeid, javaslataid felteheted a Tippjáték Infó fórumtémában.