Tippjatek

Hiba! Jelenleg vendégként böngészed a játékot. Semmi akadálya a körülnézésnek, de a tippeléshez be kell jelentkezned. Ha még nem vagy regisztrálva a fórumon, akkor klikkelj ide.

Tippjáték3

Következő események

Futball

Argentina - Primera B
19:30Flandria - Atlético Paraná
20:00Nueva Chicago - Crucero del Norte
22:05Instituto AC Córdoba - Chacarita Juniors
23:00Santamarina Tandil - Brown de Adrogué
Argentína - Primera B Metropolitana
20:00Club Atlético Excursionistas - CA Atlanta
Argentina - Primera Division
20:00Banfield - Unión de Santa Fe
20:00Rosario Central - Atlético Tigre
22:00San Lorenzo - Quilmes
22:15Gimnasia La Plata - Sarmiento
00:00Racing Club - Godoy Cruz
00:30Atlético Rafaela - Estudiantes La Plata
Ausztrália - New South Wales Premier League
06:00Wollongong Wolves - Manly United
Ausztrália - Queensland Premier Liga
06:00Sunshine Coast FC - Olympic FC Brisbane
Ausztrália - Tasmánia T-Liga
05:30Clarence United - Launceston City
05:30Olympia FC Warriors - Northern Rangers
Ausztria - Regional League Central
19:00Lafnitz - Hartberg
Brazília - Brasiliense
19:30Associacao Atletica Luziania - Sociedade Esportiva Santa Maria
Brazília - Carioca
19:30Portuguesa-RJ - Madureira-RJ
22:30Volta Redonda-RJ - Nova Iguaçu-RJ
Brazília - Carioca U20
19:00Boavista-RJ U20 - Bonsucesso-RJ U20
Brazília - Catarinense
20:00Figueirense-SC - Almirante Barroso
Brazília - Cearense
20:00Ceará-CE - Uniclinic Atlético Clube
Brazília - Gaúcho
23:00Gremio-RS - Juventude-RS
Brazília - Goiano
20:00Rio Verde-GO - Atlético-GO
Brazília - Mineiro
20:00Tombense-MG - América TO-MG
22:30América FC-MG - Tricordiano
00:00Caldense-MG - EC Democrata-MG
Brazília - Paranaense
20:00Atlético-PR - Cianorte-PR
Brazília - Paulista A1
19:00Santo André-SP - Santos-SP
20:00Linense-SP - Sao Bernardo-SP
20:00Palmeiras-SP - Audax-SP
22:30Novorizontino-SP - Mirassol-SP
23:00Ferroviária-SP - Ituano-SP
Brazília - Paulista A2
19:00Votuporanguense-SP - Taubaté-SP
20:00Rio Preto-SP - Bragantino-SP
20:00Mogi Mirim-SP - Penapolense-SP
23:00Velo Clube-SP - Sertaozinho-SP
23:00Batatais-SP - Capivariano-SP
Brazília - Paulista A3
19:00Paulista-SP - Portuguesa Santista-SP
19:00Atibaia-SP - Monte Azul-SP
19:00Nacional SP - Desportivo Brasil-SP
20:00Rio Branco-SP - Matonense-SP
Brazília - Pernambucano
20:00Náutico-PE - Belo Jardim-PE
Chile - Primera B
21:00Santiago Morning - Coquimbo Unido
21:00Deportes Valdivia - Iberia
23:00La Serena - Union La Calera
Chile - Segunda Division
21:00Melipilla - San Antonio Unido
23:00Csd Barnechea - Municipal La Pintana
Colombia - Liga Postobon
21:15Atlético Huila - Deportes Tolima
00:00Independiente Santa Fe - Los Millonarios
01:45Junior Barranquilla - Jaguares de Córdoba
Colombia - Primera B
21:15Fortaleza FC - Leones FC
23:30Deportivo Pereira - Valledupar FC
00:00Real Santander - Bogotá FC
Costa Rica - Primera Division
01:00LD Alajuelense - CD Belén Siglo XXI
04:00Municipal Pérez Zeledón - AD Carmelita
El Salvador - Primera divízió
22:00CD Águila - AD Isidro Metapán
22:15CD Dragon - CD Universidad de El Salvador
Guatemala - Liga Nacional
01:59Xelaju MC - Marquense
01:59Deportivo Malacateco - Mictlán
Guatemala - Primera Division de Ascenso
22:35Universidad SC - Deportivo Jocotan
Írország - 1st Division
19:00Waterford United - Wexford Ifj.
20:45Cabinteely FC - Cobh Ramblers
20:45UC Dublin - Longford Town
20:45Athlone Town - Shelbourne Dublin
Írország - Premier Division
20:30Bray Wanderers - Limerick
20:45Finn Harps - Sligo Rovers
Japán - J2-League
06:00Roasso Kumamoto - Oita Trinita
06:00Zweigen Kanazawa - Machida Zelvia
06:00Renofa Yamaguchi - Kamatamare Sanuki
Kolumbia - Primera Division (W)
20:15Deportivo Pereira (W) - Orsomarso SC (W)
Mexikó - Liga de Ascenso
00:00Alebrijes de Oaxaca - Loros Universidad
00:00Mineros de Zacatecas - Tampico Madero
00:00Zacatepec - FC Juárez
01:59Celaya - Lobos BUAP
05:00Dorados de Sinaloa - Leones Negros UDG
New Zealand - Football Championship
05:05Team Wellington - Waitakere United
Olaszország - Lega Pro A
20:30Carrarese - Robur Siena
20:30Giana Erminio - Renate
Olaszország - Serie B
20:30Benevento - Trapani
Oroszország - 1st Division
06:00SKA Energiya Khabarovsk - Tyumen
Paraguay - Primera divízió
22:00Nacional Asunción (PAR) - Olimpia Asuncion
00:10Libertad - General Díaz
Spanyolország - Segunda B-2
20:00Real Madrid Castilla - Barakaldo
Spanyolország - Segunda División
20:30Mallorca - Levante
20:45Real Oviedo - Girona FC
Spanyolország - Segunda División Feminina
22:00UD San Antonio Pilar (W) - Atlético Unión Güímar (W)
Svájc - NLA, nők
20:00FC Yverdon (W) - Lugano (W)
Uruguay - Primera Division
20:30CA Fénix Montevideo - EL Tanque Sisley
20:30Rampla Juniors - Racing Club de Montevideo
20:30Defensor Sporting - Penarol
20:30Montevideo Wanderers - CA Boston River
USA - MLS
19:00New England Revolution - Minnesota United
21:00New York Red Bulls - Real Salt Lake
00:30Columbus Crew - Portland Timbers
USA - NASL
00:30Carolina RailHawks - Miami FC Blues
00:30Puerto Rico FC - New York Cosmos
04:00San Francisco Deltas - Indy Eleven
USA - USL Pro/MLS Reserve
19:00Louisville City - Saint Louis FC
22:00Los Angeles Galaxy Reserves - Vancouver Whitecaps Reserves
22:00Pittsburgh Riverhounds - New York Red Bulls Reserves
22:00Richmond Kickers - Harrisburg City Islanders
00:00Charleston Battery - FC Cincinnati
00:30Tampa Bay Rowdies - Orlando City Reserves
01:00Tulsa Roughnecks - Colorado Springs Switchbacks FC
01:30Swope Park Rangers - OKC Energy FC
Venezuela - Primera divízió
22:00Carabobo FC - Mineros de Guayana
22:00Zulia FC - Caracas FC
Világbajnoki selejtező: UEFA
20:45Bulgária - Hollandia
20:45Luxemburg - Franciaország
20:45Belgium - Görögország
20:45Portugália - Magyarország

Jégkorong

AHL
19:30St. John's IceCaps - Hershey Bears
22:00Toronto Marlies - Springfield Thunderbirds
22:00Albany Devils - Providence Bruins
23:00Charlotte Checkers - Chicago Wolves
00:00Syracuse Crunch - Utica Comets
00:00Hartford Wolf Pack - Bridgeport Sound Tigers
00:05Lehigh Valley Phantoms - Wilkes-Barre/Scranton Penguins
00:05Binghamton Senators - Rochester Americans
01:00Texas Stars - Stockton Heat
01:00Rockford IceHogs - Grand Rapids Griffins
01:59San Diego Gulls - Bakersfield Condors
01:59Ontario Reign - San Antonio Rampage
03:05Tucson Roadrunners - San Jose Barracuda
Alps Hockey League
20:00Ritten Sport - SG Cortina
20:30HC Asiago - HC Jesenice
Asia League
01:00Anyang Halla - Tohoku Free Blades
03:00HC Sakhalin - Nikko Icebucks
Kanada - OHL
00:05Sarnia Sting - Erie Otters
00:05Peterborough Petes - Niagara IceDogs
00:07Sault Ste. Marie Greyhounds - Flint Firebirds
00:30Owen Sound Attack - Kitchener Rangers
Kanada - WHL
01:59Regina Pats - Calgary Hitmen
01:59Lethbridge Hurricanes - Red Deer Rebels
01:59Moose Jaw Warriors - Swift Current Broncos
03:30Medicine Hat Tigers - Brandon Wheat Kings
04:00Prince George Cougars - Portland Winterhawks
04:05Kelowna Rockets - Kamloops Blazers
04:05Seattle Thunderbirds - Tri-City Americans
04:05Everett Silvertips - Victoria Royals
NHL
19:00Minnesota Wild - Vancouver Canucks
19:00Columbus Blue Jackets - Philadelphia Flyers
00:00St Louis Blues - Calgary Flames
00:00Montreal Canadiens - Ottawa Senators
00:00New York Islanders - Boston Bruins
00:00Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs
00:00Washington Capitals - Arizona Coyotes
00:00New Jersey Devils - Carolina Hurricanes
00:00Florida Panthers - Chicago Blackhawks
01:00Nashville Predators - San José Sharks
04:00Edmonton Oilers - Colorado Avalanche
04:30Los Angeles Kings - New York Rangers
Svájc - NLA
19:45EV Zug - HC Davos
20:15SC Bern - HC Lugano
20:15HC Fribourg-Gottéron - HC Ambri-Piotta
United Kingdom - Elite Ice Hockey League
20:00Cardiff Devils - Belfast Giants
20:00Braehead Clan - Edinburgh Capitals
20:15Fife Flyers - Dundee Stars

Tenisz

ATP - Miami
19:05Jaziri, Malek - Lopez, Feliciano
19:05Federer, Roger - Tiafoe, Frances
19:25Isner, John - Bellucci, Thomaz
20:05Kuznetsov, Andrey - Karlovic, Ivo
20:05Yen-Hsun Lu - Zverev, Alexander
20:05Kukushkin, Mikhail - Bautista-Agut, Roberto
20:05Coric, Borna - Thiem, Dominic
22:05Kyrgios, Nick - Dzumhur, Damir
01:05Haase, Robin - Del Potro, Juan Martin
ATP Doubles - Miami
18:35Kubot, L/Melo, M - Haas, T/Pouille, L
19:05Inglot, D/Mergea, F - Herbert, P-H/Mahut, N
20:05Ramos-Vinolas, A/Verdasco, F - Dodig, I/Granollers, M
20:35Qureshi, A/Simon, G - Monroe, N/Sock, J
21:35Isner, J/Johnson, S - Lopez, F/Lopez, M
23:35Bryan, B/Bryan, M - Martin, F/Matkowski, M
Challenger - Guadalajara
22:35Basic, Mirza - Jung, Jason
04:05Janowicz, Jerzy - Shapovalov, Denis
ITF Nők - Mornington
01:00Krejcikova, Barbora - Aiava, Destanee
WTA - Miami
19:05Radwanska, Agnieszka - Lucic-Baroni, Mirjana
19:25Strycova, Barbora - Cepelova, Jana
21:35Flipkens, Kirsten - Cibulkova, Dominika
22:05Putintseva, Yulia - Pliskova, Karolina
03:35Cirstea, Sorana - Wozniacki, Caroline
WTA Doubles - Miami
18:35Tomljanovic, A/Watson, H - Babos, T/Pavlyuchenkova, A
20:05Osaka, N/Puig, M - Hlavackova, A/Shuai Peng
20:05Atawo, R/Hao-Ching Chan - Stosur, S/Shuai Zhang
21:35Bertens, K/Larsson, J - King, V/Shvedova, Y
21:35Mirza, S/Strycova, B - Schuurs, D/Voracova, R
22:05Barty, A/Dellacqua, C - Lucic-Baroni, M/Vandeweghe, C

Kosárlabda

Anglia - BBL
20:30Bristol Academy Flyers - Surrey Scorchers
Argentina - Liga Nacional
00:00Regatas Corrientes - Ferro Carril Oeste
01:30Deportivo Libertad - Obras Sanitarias
01:30Quilmes - Argentino de Junin
01:59Atenas de Córdoba - Boca Juniors
Ausztria - Cup
19:15Oberwart Gunners - Allianz Swans Gmunden
Belgium - Ethias League
20:30BC Oostende - Antwerp Giants
20:30Okapi Aalstar - Leuven Bears
Brazil - NBB
21:00Minas Tenis Clube - Vivo Franca
Csehország - Mattoni NBL
19:00MMCITÉ Brno - NH Ostrava
Franciaország - LNB Pro A
20:00Nanterre - Gravelines-Dunkerque
20:00Cholet - EB Pau-Lacq-Orthez
20:00Orléans Loiret Basket - Nancy SLUC
20:00Le Mans BC - Asvel Lyon-Villeurbanne
Franciaország - LNB Pro B
20:00Boulogne-sur-Mer - Bourg-en-Bresse
20:00Boulazac - Nantes
Hollandia - DBL
19:30BS Weert - BC Apollo Amsterdam
20:00Aris Leeuwarden - Challenge Sports Rotterdam
Horvátország - A1 Liga
19:00KK ©krljevo - Hermes Analitica Zagreb
19:00Jolly JBS - Alkar Sinj
19:30Kvarner - Split CO
Lengyelország - Tauron Basket Liga
19:00Start Lublin - PGE Turów Zgorzelec
Mexikó - Liga Nacional
04:00Fuerza Regia de Monterey - Soles de Mexicali
NBA
20:30Los Angeles Clippers - Utah Jazz
00:30Cleveland Cavaliers - Washington Wizards
01:30San Antonio Spurs - New York Knicks
01:30Dallas Mavericks - Toronto Raptors
04:00Portland Trail Blazers - Minnesota Timberwolves
NCAA
19:00Campbell Fighting Camels - Furman Paladins
22:00Texas State Bobcats - Saint Peter's Peacocks
NCAA March Madness
23:09Gonzaga Bulldogs - Xavier Musketeers
01:49Kansas Jayhawks - Oregon Ducks
Németország - BEKO BBL
20:30Walter Tigers Tübingen - BG Göttingen
NLB Adriatic League
20:00Partizan Belgrád - Cedevita Zagreb
Norvégia - BLNO
19:00Baerum Basket - Gimle BBK
Olaszország - Serie A2
20:30Casalpusterlengo - Pallacanestro Ferrara 2011
20:30Orsi Tortona - Fortitudo Agrigento
Spanyolország - Liga ACB
19:00Valencia Basket Club - Unicaja Málaga
Spanyolország - Liga Femenina
19:00CD Zamarat (n) - C.B. Al-Qazeres (n)
19:00Bizkaia GDKO (n) - Mann Filter Zaragoza (n)
19:00Spar Citylift Girona (n) - Cadí La Seu d'Urgell (n)
19:00CREFF Madrid (n) - Star Center-Uni Ferrol (n)
19:00CB Bembibre (n) - Perfumerias Avenida Salamanca (n)
19:00Campus Promete (n) - IDK Gipuzkoa (n)
Szerbia - KLS
19:30Konstantin - KK Spartak Subotica
20:00KK Dunav Stari Banovci - Napredak Rubin Kruąevac
20:00Metalac Valjevo - KK Beovuk 72
Szlovákia - Extraliga
19:00Slavia TU Kosice - BK Levickí Patrioti
Szlovénia - Liga Telemach
19:00Helios Domľale - Zlatorog Laąko
19:00Rogaąka Crystal - Union Olimpija Ljubljana
19:30Portoroľ - Tajfun ©entjur

Kézilabda

Baseball

Darts

Motorsportok

Bemutató

Tippjáték logoEgyszerű, pörgős játék, gyors nyereményszerzési lehetőséggel. Ingyenes tippjátékunkban bárki részt vehet, amennyiben regisztrálva van fórumunkon (Regisztrálj Most).

Tippjátékunk keretén belül számos tippversenyben szerepelhetsz, s minden egyes versenynek külön nyereményalapja van.

A játék szabályzatának elolvasása után, már el is kezdheted a játékot. Számos sporteseményre tippelhetsz, különböző sportágak keretén belül.

A beküldött tippeket napi rendszerességgel dolgozzuk fel, s az eredmények függvényében alakulnak ki a toplisták. 

Kérdéseid, észrevételeid, javaslataid felteheted a Tippjáték Infó fórumtémában.