Női Kézilabda VB 2021

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Srácok! A csaj 23%-kal védett! Ahogy @oakland23 írta,szerintem a román meccsen ennél jobban teljesített. Nem vagyok egy érzelmi analfabéta és értem ennek az emberi oldalát, de 23%-os teljesítmény az rohadt gyenge. Arra sehol nem jár(hatna) player of the match cím.

Szerintem azért tették meg ezt, mert ezúttal tényleg simán és nyugisan megtehették.

Azon a meccsen, amelyen a világ egyik legjobb válogatottja (Norvégia) játszott egy olyan válogatott ellen, amelyik abszolút újonc világbajnokságon és amelyik válogatott mérkőzéseit saját hazájában nem lehet nézni (Irán), nos, azon a meccsen, amelyen a világ egyik legjobbja az újoncot úgy elverte, mint szódás a lovát, teljesen nyugodtan meg lehetett tenni azt a nemes gesztust, hogy a teljesen tönkrevert vb-újonc kapusát nevezik meg a mérkőzés legjobbjának.

Például azért, amit @oakland23 is említett: "nem az kell nézni, hogy 41-et kapott, hanem az, hogy CSAK 41-et"

Meg azt is nézd, hogy a 23%-ot úgy hozta, hogy percenként vitték rá a leindítást egy az egybe. Ha így nézed, egy Wester vagy egy Leynaud sem nagyon tudott volna 23%-nál többet.

Kellenek nekik a pici apró sikerek. Szerintem fogadni egyébként nem nagyon lehet rá (cáfoljatok meg, ha valahol igen), így meg teljesen elfogadható.

Nem tudom nézi-e valaki a cseh-szlovák meccset. Oguntoye 16 védésnél jár az 54.percben. Ez player of the week nálam, azt még csak hétfő van. ;)

#109 december 06, 2021, 21:04:35, curpy82
13 perc után megkérdezném Golovintól:
Te mégis minek hoztad erre a VB-re ezt az Albeket?
Honnan vetted azt a hülyeséget, hogy ne Klujber lőjje a hetest, hanem Planéta?
Most, hogy félidő van azt még hozzátenném:
A szövetségi kapitányok, köztük te is: Mi a szart láttok ebben a Háfrában, hogy ezt pályára külditek? 21.perctől a 30-ig 4 labdát adott el, plusz egy fos lövés.

28,5 over a németekre 2.10-ért. Erre teszek egy próbát, mert Bölk csak magához tér, és ha elmaradnak a Bíró ziccervédések, lehet akár 30 is nekik. Mondjuk csak úgy óvatos téten, azért annyira nem nagy tipp  :)

Gyengék vagyunk sajna

Most nézem, Patríciáék is dobtak egy erős hat gólt a spanyolok ellen, ez ilyen Irán Puerto Rico szint  ;D

Szerencse hogy Bíró jól véd, mert már mehettem volna aludni az első félidő után...

Mondjuk így sincs sok esély ennyi eladott labdával

Idézetet írta: curpy82 Dátum december 06, 2021, 20:44:12
13 perc után megkérdezném Golovintól:
Te mégis minek hoztad erre a VB-re ezt az Albeket?
Honnan vetted azt a hülyeséget, hogy ne Klujber lőjje a hetest, hanem Planéta?
Most, hogy félidő van azt még hozzátenném:
A szövetségi kapitányok, köztük te is: Mi a szart láttok ebben a Háfrában, hogy ezt pályára külditek? 21.perctől a 30-ig 4 labdát adott el, plusz egy fos lövés.

Nincsen használható balkezes magas, átlőni képes játékosunk. Radulovics óta nem volt. Most van egy Ketink. Próbálkoztunk Kiss Nikivel meg Kovács Annával, de egyik sem a jövő. A jövő Albek lehetne, már csak az adottságai miatt is. Lehet per pillanat előrébb lennénk Kováccsal, de összességében ez egy megelőlegezett bizalom felé, és ezt is elmondták (neki is). És ez egy nem kvalifikációs vb(azt hiszem), szóval óriási eredménykényszer nincs.


De egyébként abszolút megértem a frusztrációd, borzasztó első félidő volt.

Keti meg ugye sérült

Persze, hogy frusztrál, mert évek óta ezt a semmit játszuk. Mindig a belső hármasunkban bízunk, nagyon ritkán játszuk le szélre a labdát, a beállós játékunk meg nemhogy nulla, még az alatt van. Most erre a 42.percben először adunk a beállónak labdát, gól is. :-\

#114 december 06, 2021, 21:40:54, MessiÁs
Idézetet írta: curpy82 Dátum december 06, 2021, 21:31:17
Persze, hogy frusztrál, mert évek óta ezt a semmit játszuk. Mindig a belső hármasunkban bízunk, nagyon ritkán játszuk le szélre a labdát, a beállós játékunk meg nemhogy nulla, még az alatt van. Most erre a 42.percben először adunk a beállónak labdát, gól is. :-\

Ez a valogatott egy klasszis bealloval oriasit lepne elore. Egy Blohm, Dale, a harmadik gyori(Pintea, csak eszembe jutott). képzeljük el mennyivel tobb lehetosege lenne a belso harmasunknak.

Háfra 8 eladott labda 54 perc alatt...

Mit keres még a pályán.... Ez rajta ment el

A női agy ezen részét nem értem és sosem értettem. Van vissza annyi idő hogy simán végigtámadhatják a németek és eszünkbe se jut letámadni. Két variáció lehet belőle. Vagy labdát szerzünk és értelmezhető időnk van támadni vagy kijátsszák és a ziccert még mindig elronthatják. Ehelyett vonalon védekezünk és csak a mázli miatt került vissza a labda, mert simán megállhatott volna a szélső, volt még passzuk..

Szavazást indítok, a mai teljesítmény után Háfra megérdemel egy éjszakát Rocco Siffredivel???

azért itt a belső hármassal vannak gondok rendesen, de ha bíró nem védett volna úgy, ahoogy, akkor azért itt csúnya is lehetett vna

DE így viszont felértékelődik a vak geci alapvonali bíró, aki nem vette észre h kb egy jó fél méterrel bent állt a német beálló és bedobta a kipattanót  :bash:

Idézetet írta: hubika88 Dátum december 06, 2021, 22:24:47
azért itt a belső hármassal vannak gondok rendesen, de ha bíró nem védett volna úgy, ahoogy, akkor azért itt csúnya is lehetett vna

DE így viszont felértékelődik a vak geci alapvonali bíró, aki nem vette észre h kb egy jó fél méterrel bent állt a német beálló és bedobta a kipattanót  :bash:

Kivéve Vámos.