ATP - US Open 2016

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Ghastly Dátum szeptember 10, 2016, 03:35:21
Köszönök mindent Stan!
Első szettet leadtad, hogy 6-os oddson megpakoljalak,és innen lesimázod a meccset!
Károgók, Haterek  :noway: :noway: :noway: Stan megint GS döntős! És elárulom hogy Stan nagyon hatékony GS döntőkben!

STAN THE MAN!!!!.................STAN THE MAN!!!!.................................STAN THE MAN!!!!................................................STAN THE MAN!!!!............................................................STAN THE MAN!!!!

Gorogorszag is nagyon hatekony EB dontokben :D

Na alex, ez már elég beast mód neked?  :)

Idézetet írta: Irtis Dátum szeptember 12, 2016, 00:32:13
Na alex, ez már elég beast mód neked?  :)

Alakul. De örülnék neki ha százas lenne Djoko, mert ez így hamar véget ér.

Háromból három, Murray befogva, már csak Wimbledon hiányzik a karrier grand slamhez (de az már nem lesz meg). Már előre látom a károgókat, hogy ezt sem érdemelte meg, de igenis olyan játékot tett le, amivel lehet grand slamet nyerni. Ha Djokó teljesen rendben van, akkor lehet, hogy ő nyer, de akkor is csak egy szoros meccsen. És emlékezhetünk a három epic ötszettes keménypályás GS meccsükre. Már kijárt Stannek is egy győzelem.

Stan the Man!
Megint megmutatta!
:great: :great: :great: :great:

Hubika 3/3!!!!

Ezaz Stan!

És aki esetleg chatet olvassa :

"Sokszor elmondtam már, hogy pillanatnyilag az a fura helyzet állt elő, hogy hiába a nagy négyes, ha mindenki a legjobb teniszét teszi a pályára, akkor Stan alighanem jelen pillanatban verhetetlen. Nem csak Djokovicnak, de Murraynak, Nadalnak és még Federernek is." -Szabó Gábor - Eurosport cikk


STAN THE MAN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
YESSSSSSSS!!!!!!!!!!!!4
SZÉP VOLT STAN!!!!négy


rámehetne a wimbire is, gogo Stan

Waw világelsők elleni mérlege 3-19. :D A legjobbkor mindig hozza az öreg...  :great:

Írtam is hajnalban a chaten hogy menni fog ez az érthetetlen fényezés. Érdekes amikor Murray vagy Djokovic nyer, akkor senki nem posztol egy-két képen kivül ilyen fényezést. Hja, mert ha ők nyernek az természetes  ;D Én igazából sokat nem fűznék hozzá, mert elfogultságtól csöpög a topik, de az hogy egyáltalán egy lapon említsük Murray-vel az szentségtörés, ez az ember sehol sincs a brithez. Vagy Stan hány masterst vagy olimpiát nyert? És hány GS-t egészséges ellenféllel szemben?  :D És ha Murray Stannel ellentétben nem hajtja rommá magát egész évben, lőtávolba kerülve a világelsőséghez, akkor talán nem borul el az agya egy ilyen dolgon (bár tök érthető min kapta fel a vizet, de elég lett volna pár percre idegbetegbe váltani..) és akkor ez a szerencsétlen döntőbe se került volna. Garros, emlékszünk nem? De nincs ha, Evans is kiesett  ;D

Amúgy erre a gyenge US Openre ezek a végjátékok csak feltették a koronát. Siegemund és Pavic GS-bajnok  :redchug:, GGL és Busta döntős  :redchug: :redchug: full könnyű ágon jutott el Djoko és Waw is, majd a szerb még mint egy utolsó kutya rá is játszik, két sérülés mellett utolsó kétségbeesésében kitalál még egyet és manikűrőztet - a másodiknál ki is kapcsoltam a gecibe  :D

Idézetet írta: alexthebest Dátum szeptember 12, 2016, 10:28:19
Írtam is hajnalban a chaten hogy menni fog ez az érthetetlen fényezés. Érdekes amikor Murray vagy Djokovic nyer, akkor senki nem posztol egy-két képen kivül ilyen fényezést. Hja, mert ha ők nyernek az természetes  ;D Én igazából sokat nem fűznék hozzá, mert elfogultságtól csöpög a topik, de az hogy egyáltalán egy lapon említsük Murray-vel az szentségtörés, ez az ember sehol sincs a brithez. Vagy Stan hány masterst vagy olimpiát nyert? És hány GS-t egészséges ellenféllel szemben?  :D És ha Murray Stannel ellentétben nem hajtja rommá magát egész évben, lőtávolba kerülve a világelsőséghez, akkor talán nem borul el az agya egy ilyen dolgon (bár tök érthető min kapta fel a vizet, de elég lett volna pár percre idegbetegbe váltani..) és akkor ez a szerencsétlen döntőbe se került volna. Garros, emlékszünk nem? De nincs ha, Evans is kiesett  ;D

Ha elfogultságtól csöpög a topic, akkor ez mi?  ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"de az hogy egyáltalán egy lapon említsük Murray-vel az szentségtörés, ez az ember sehol sincs a brithez"

Nem akartam beleszólni ebbe, de érdekes, ha Murray fele olyan jól játszik, mint Wawrinka, akkor ő az Isten stb., közbe ez egyáltalán nincs így. Murray egy túlhypeolt sportoló (fú micsoda szentségtörést írtam le).

Ha Murray nem jut tovább, vagy nem nyer meg valamit, akkor az a torna szerinted gyenge. Esetleg olyannal jössz még, hogy sérült volt, vagy kibilintették a mentális egyensúlyából. Teszem hozzá egy ilyen profi tudná ezt kezelni (Djokovicnak is sikerült Monfils ellen), de Murray egy balfék. Mutatja ezt az is, hogy 8 az NYOLC GS-döntőt vesztett. Wawrinka mennyit is? Ja mindegyiket megverte, és nem holmi Raonic-csal kellett döntőznie....

Inkább Murray esetében érzem az érthetetlen fényezést. Wawrinka az elmúlt három évben, amikor elvileg Djokovic csúcsformában volt és Murray is lendületben volt, akkor nyert három GS-t, ráadásul három különböző Grand Slam tornát...

Ennyi erővel, ha erre a GS-sikerre azt lehet mondani, hogy érthetetlen fényezés, akkor Murray olimpia bajnoki címére mit lehetne?  ;D ;D ;D ;D ;D   Federer nem indult, Djokovic rögtön kiesett, Wawrinka meg nem is indult. Kapott ajándékba egy olimpia bajnoki címet a kis szerencsétlen.  :ok:

Mikor fényeztem Murray-t?  ;D Amit írtam az mind tény, több masterst és olimpiát nyert (amit hidd el hogy mindenki szeretne, még Fed is), és a GS-eket is egészségesek ellen szerezte be. Az is tény hogy lőtávolon belül van, inkább volt a világelsőséghez. Ezek tények. Ezen kivül mikor volt fényezés? A legjobb formában most ő van -ez is tény- de egy faszláma volt -ez is tény és le is írtam. Ha követted volna, te is tudnád mekkora szar volt ez az Open, mindenki lesérül, szenved stb stb. De nem követed, szóval nem is értem minek írtál  :D
És én elfogult? Amikor a Real nyert a tizenegyediket, körbeujjongtam akár egy topikot is? Nem, mert meglehetősen savanyú győzelem volt az. (mint most Wawé, de hár van ahol az is elég  ;D)

Idézetet írta: alexthebest Dátum szeptember 12, 2016, 11:03:57
Mikor fényeztem Murray-t?  ;D Amit írtam az mind tény, több masterst és olimpiát nyert (amit hidd el hogy mindenki szeretne, még Fed is), és a GS-eket is egészségesek ellen szerezte be. Az is tény hogy lőtávolon belül van, inkább volt a világelsőséghez. Ezek tények. Ezen kivül mikor volt fényezés? A legjobb formában most ő van -ez is tény- de egy faszláma volt -ez is tény és le is írtam. Ha követted volna, te is tudnád mekkora szar volt ez az Open, mindenki lesérül, szenved stb stb. De nem követed, szóval nem is értem minek írtál  :D
És én elfogult? Amikor a Real nyert a tizenegyediket, körbeujjongtam akár egy topikot is? Nem, mert meglehetősen savanyú győzelem volt az. (mint most Wawé, de hár van ahol az is elég  ;D)

Wawrinka 3 GS-döntőt nyert meg háromból. Tény.
Murray 11-ből nyolcat bukott. Tény.
Murray és Wawrinka sem volt még világelső.  Ez is tény.  Nem igazán érdekel senkit, hogy hány hétig vagy évig vagy világranglista második, vagy mennyivel vagy lemaradva az elsőtől.
Legjobb formában most Wawrinka van. Ez is tény.

Az, hogyan nyersz meg egy GS-t (egészséges vagy adott esetben csúcsformában lévők ellen), nem teljesen mindegy?
Mekkora szar volt az Open... és mégis 1-2 év múlva ki fog rá emlékezni? Körülbelül annyian, mint ahányan Murray idei olimpia bajnoki címére.. (eléggé kevesen)

Látod tényeket és hasonló okosságokat én is tudok írni, mint ahogy te teszed.  :ok: ;D   Nem kell ehhez minden meccset látni.

Nem tudom, mitől lenne savanyú ez a győzelem. Ki gondolta volna, hogy nyerhet, amikor a felvezető tornán még Donaldson ellen szenvedett, vagy Dimitrov alázta? Vagy Evans meccslabdájánál? Innen felállni és fokozatosan felépítenie magát (közel) 100%-ra, az nem semmi! A döntő meg nagyon színvonalas volt, és nem Djokó sérülése döntött (a válla és a csuklója kb. rendben volt, legalábbis jól játszott), hanem az, hogy Stan erősebb volt fejben, és jobban koncentrált. Rengeteg olyan alapvonalcsata volt, ami 10-20 ütésváltást hozott, és nem Stan hibázott bele a végén. Djokovic is elismerte, hogy teljesen megérdemelten nyert Stan. Persze a lábsérülés jól jött a 4. szettben, de simán lehet, hogy enélkül is meglett volna.

3/3 az oké, de Nadal halott volt kb, meg Djoko is félhalott most, az RG az nagyon szép volt tényleg aláírom, de ha fele olyan formákat kap Waw Melbourneben meg most, mint amiket Murray kapott, akkor 1/3 a statja Wawnak  ;D

Idézetet írta: hubika88 Dátum szeptember 12, 2016, 11:23:00
3/3 az oké, de Nadal halott volt kb, meg Djoko is félhalott most, az RG az nagyon szép volt tényleg aláírom, de ha fele olyan formákat kap Waw Melbourneben meg most, mint amiket Murray kapott, akkor 1/3 a statja Wawnak  ;D

+1, mindig is elismertem és leírtam hogy a Garros az atomtenisz volt, beast mód ugye.

Djoko jól játszott? A negyedik szett elejéig volt valami negyven hibája, olyanokat rontott amiket kb soha. A lábsérülése viszont sztem gusztustalan kamu volt.

#74 szeptember 12, 2016, 14:51:39, Irtis
Idézetet írta: alexthebest Dátum szeptember 12, 2016, 11:34:16
Djoko jól játszott? A negyedik szett elejéig volt valami negyven hibája, olyanokat rontott amiket kb soha. A lábsérülése viszont sztem gusztustalan kamu volt.

Jól játszott, nem a legjobbját hozta, ezt elismerem, de magas színvonalú játék volt mindkét fél részéről. Azért hibázott, mert Stan arra kényszerítette. 25 kemény alapvonalütés után nem csoda, hogy a 26.-at már elrontotta. Normál esetben ezzel a játékkal végig szokott gyalogolni a mezőnyön. A lábsérülése nem volt kamu, látszott is, hogy véres a zoknija, meg sokkal rosszabbul mozgott utána. Azon lehet vitatkozni, hogy mennyire sportszerű volt ápolást kérnie, hiszen nem sokat tudtak rajta segíteni, de megtörte Stan lendületét (egy kis időre). Egyébként le a kalappal, hogy nem adta föl, és küzdött az utolsó pontig, még a reménytelen labdákat is megpróbálta befutni. Teljesen egyértelmű volt a lábsérülésénél a 4. szett elején, hogy innen már nem nyerhet. Simán megtehette volna, hogy feladja, és akkor van mire fogni a vereséget.