EB Manager

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Lenne egy kérdésem.
A játékosok ára fog változni a teljesítményük viszonylatában vagy a torna során végig ezen az értéken lehet majd "megvásárolni" ?

Idézetet írta: BoTa88 Dátum június 10, 2016, 19:11:22
Lenne egy kérdésem.
A játékosok ára fog változni a teljesítményük viszonylatában vagy a torna során végig ezen az értéken lehet majd "megvásárolni" ?

Nem változik az érték.

Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni, hogy a kreditek mikor, és hogy ugyanolyan összegben kerülnek e jóváíràsra mint amennyi megszerzett pontom van? Nekem egyelore 0 a kreditegyenlegem pedig néhány órája vége a nyitómeccsnek. Én is megvettem Nainggolant de a megfelelő àron 10 kreditért még az elején, remélem akkor nem kell lecserélnem...

Idézetet írta: Temcee Dátum június 11, 2016, 04:05:22
Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni, hogy a kreditek mikor, és hogy ugyanolyan összegben kerülnek e jóváíràsra mint amennyi megszerzett pontom van? Nekem egyelore 0 a kreditegyenlegem pedig néhány órája vége a nyitómeccsnek. Én is megvettem Nainggolant de a megfelelő àron 10 kreditért még az elején, remélem akkor nem kell lecserélnem...

A játék kezdetén volt 120 kredited. Ez nem változik. Ha most 0, akkor azt jelenti, hogy elhasználtad, mint a 120-at.

A megvásárolt játékosok (amelyek kezdőcsapatban vannak) gyűjtik számodra a pontokat.

Amikor újra megnyílik az átigazolási piac, akkor eladhatsz egy játékost, s azért a kreditszámért vásárolhatsz másikat helyette.

A román - francia meccs kiértékelése még nem teljes! Csak szólok, nem végleges pontszámok még ezek.

Azt szeretném kérdezni, hogy a kispadon lévő játékosoknak mi értelme van ebben a játékban, azok pontjai hogy alakulnak?

Idézetet írta: Greipel Dátum június 12, 2016, 12:34:03
Azt szeretném kérdezni, hogy a kispadon lévő játékosoknak mi értelme van ebben a játékban, azok pontjai hogy alakulnak?

Semmi, azok padolnak. Csak a pályán levők gyűjtik a pontokat.

Szia!

Ezen játékosok pontszáma át van húzva és nem szerepel az összpontszámban. Miért?

Stephan Lichtsteiner
[alb - sui]   V   0   0   0   0   1   0   0   0   1   90   5
Valon Behrami
[alb - sui]   KP   0   0   1   0   1   0   0   0   0   90   3
Xherdan Shaqiri
[alb - sui]   CS   0   1   0   0   1   0   2   0   0   89   5.5

Nem tetted fel őket a pályára. Csak a kezdő 11 játékosod kap pontot. Ma a Portugál meccs után lehet cserélni és átigazolni.

Lejárt az első forduló, lehet cserélni!  :beerchug:

Nem akarnak jönni a tegnapi pontok :(
Eddig is várni kellett délutánig, de most már este van.

Mert a gólok is inkább hosszabításban jönnek.

vm, nekem most írd jóvá, bassza meg.

Kérdés: azonnali nem 100%-ban helyes jóváirást akartok, vagy késöbbi, ellenőrzött pontokat? Mert az első eset után az átnézésnél pofáraesés lehet.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum június 17, 2016, 20:12:28
Kérdés: azonnali nem 100%-ban helyes jóváirást akartok, vagy késöbbi, ellenőrzött pontokat? Mert az első eset után az átnézésnél pofáraesés lehet.
Nem azonnalit szeretnék, de a tegnapi meccsek után ma délig szerintem meg lehetne oldani. Persze, biztos nem könnyű, inkább csak arra alapozom, hogy tegnap délután már láttam az előző napi pontjaimat, ma meg még nem látom a tegnapit.