SfGuru Sport - Tippek javitásai

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Véletlenül elfelejtettem a Chicago-Ottawa tippemhez betüszámlálót írni. :)

Idézetet írta: Botika Dátum január 07, 2011, 23:31:20
Véletlenül elfelejtettem a Chicago-Ottawa tippemhez betüszámlálót írni. :)
Változott a dolog. :) Leírtam másodjára pontosítva a tipp indoklását, ha lehetne az első hibás tipp hozzászólást töröljétek.

Ha számít a dátum, akkor az amerikai focis topicban oaklanddal mi még 2010-ben maradtunk. Bár gondolom ez nem akkora hiba és ha annyira nem is lényeges, ígérem többször ilyennel nem offolom ezt a topicot.

#123 január 15, 2011, 03:00:20, csatarid
Lengyeleket írtam Ausztria helyett elnézést omg..ennyire éjjel van  >:(

Javítsátok légyszíves kösz!

Magyarország-Brazília mérkőzésen most vettem észre, hogy titti7 ugyanazt a hendikepet javasolta az indoklásában, mint amit ezek után én is. Gondolom, ez nem lehetséges, mások után ugyanazt a tippet megfogadni. És ha esetleg lehetséges se szeretnék ugyanarra a kimenetelre fogadni, mint bármelyik tippelő társam. Úgyhogy szeretném, ha kicserélnétek a tippemet a következő módon:
tipp: -7.5-ről Magyarország
odds: 2.42
fogadóiroda: bet365
tét: 10 egység

A MIA-ATL NBA meccsnél nem vettem figyelembe a szorzó nagyságát, így a tétet szeretném 4-re csökkenteni.

Köszönöm.

Boston meccsnél dátum, idő lemaradt: 2011-01-20.  01:30

Köszi!

Ausztria - Magyarország

tipp: Magyarország
odds: 2,05
office: gamebookers
tét: 10*

Előzetesemet 9 perccel a közzététel után véletlen módosítottam, nyitva marad a szöveg ablak, s újra rányomtam az elküld gombra, kérlek ezt vedd figyelembe! Köszönöm!

A 2011.01.22-én játszódó Debrecen-Győr női kézi meccsről szóló előzetesnél kimaradtak a lényeges dolgok.
Ezt kérném odaírni:

Tipp: Győr -3,5 gól
Odds: 1,83
Iroda: bet365
Tét: 10

Az előzetes alá odaírtam, így remélem aki meg akarja játszani, megtalálja a lényeget.
Bocsi a figyelmetlenségért!

Az elemzésemben sajnos volt 3-4 nyelvtani hiba, valamint a számlálót is elfeletettem benyomni. Valahogy így szólna a javítás után az indoklásom:


[e]A svédeket láttam a dánok elleni mérkőzésükön, ahol teljesen alárendelt szerepet töltöttek be a másik elődöntős alakulat ellen. A 20.percig tudták tartani a lépést, aztán kipukkadtak és a félidőben már 6-tal mentek a dánok. A franciákat talán még a dánoknál is egy komolyabb csapatnak tartom. Én szerintem ők fogják hozni a tornát. Minden játékosuk hatalmas versenyző. A svédeknek olyan csapatok ellen sikerült kikapniuk a csoportkör alatt, mint Argentína, akik mindezidáig nem töltöttek be valami meghatározó szerepet a kézilabda világában. Ráadásul a svédek sima 5 gólos különbséggel szenvedtek vereséget. A házigazdák meglátásom szerint jóval könnyebb csoporton vannak túl, mint a franciák. Ám a franciák mégis könyörtelenül leverve az ellenfeleit, jóval simábban jutottak az elődöntőbe. A francia csapat kerete jóval komolyabb, mint a svéd csapaté. Mentálisan és képességekben is nagyon helyén vannak a játékosok. Olyan irányítójuk van Karabatic személyében, amilyen játékos nem minden évtizedben születik, de igazából a csapat bármely részét ki lehetne emelni. Nem látok egyetlen posztot sem, ahol esélyük akadhatna a házigazdáknak. Barachet, Omeyer, Accambray, vagy Fernandez mind-mind olyan játékos, akik a posztjukon talán a legkiválóbb teljesítményt mutatták az egész VB mezőnyből. A csapat mind védekezésben és mind támadásban a legjobbat nyújtja a csapatok között. Spanyolország ellen is simán hozták volna a mérkőzést, ha egy kicsit jobban koncentrálnak a svédeknél szerintem minőségibb játékot mutató spanyolok ellen. A svédek mellett semmi nem szól a hazai pálya mellett, olyan játékosokkal, mint Du Rietz, Larsson, Ekberg, vagy Larholm nem fognak tudni mit kezdeni. Igen nagy a differencia a két keret között, amelyet egy hazai pálya semmilyen módon se tud ellensúlyozni. A 2009-es szerbiai világbajnokságon a franciák 7 góllal múlták felül a svédeket. Körülbelül ekkora különbségre lehet számítani, nekem nagyon biztonsági ez a hendikep, úgyhogy megéri megfogadni magas téttel. Zágrábban egyébként még mi is levertük a svédeket.[/e]

A Philadelphia-Nashville meccsemet nem tudtam átolvasni, mert rosszul megy a gépen az órám és azt gondoltam kifutok az időből. :laugh: Így pár nyelvtani hiba lett is benne.

"Én akár hendikepből is ajánlanám ezt a mérkőzést, mert egyedül Rinnével nem fog sokra menni a Nashville ellen."
"Idén a Philadelphia nagyot húzott Philadelphia Sergei Bobrovskyval a kapuban, aki 22 évesen elsőszámú kapussá nőtte ki magát." Ezek a legszembetűnőbbek.

Ville Leinot pedig megemlítettem. Róla még annyit megjegyeznék érdekességként, hogy a tavalyi szezon végén azért küldték el Detroitból, mert a Red Wings játékosmegfigyelője úgy vélte, hogy nem kell nekik a finn csatár, mert kifejezetten rossz teljesítményt nyújt.
Ezek után viszont Leino a mai napig hatalmas játékot mutat a Philyben. És Detroitból való távozása után nem sokkal a Red Wings emiatt meg is vált "ügyes" megfigyelőjétől. :laugh:

A Dinamo Volgograd - Győri Audi ETO előzetesemnél elírtam az évet. 2011 a helyes  :P Köszi.

Elias a New Jerseyben utóbbi 7 meccsén 3 gólt, illetve 5 assistot szerzett. (Elemzésemben véletlenül 9 mérkőzést írtam a 7 helyett.)

A

Zalgiris-Fenerbahce Ülker előzetesemnél a tipp: 151,5 pont felett

(köszi, hogy szóltál Lufu  ;) )

Férfi kézilabda bl-ben véletlenül módosítottam a Montpellier - Presov tippem, de utána beírtam mégegyszer, hogy érvényes legyen a játékban.