Magyarország a foci Eb-n

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: lazanyja Dátum június 15, 2016, 13:26:07

Bátorkodom megjegyezni, hogy ha valahogy, netán, netalán, netalántán megverjük Izlandot és Ausztria összeszedi magát vagy inkább a játékát és pontot szerez a Portugália ellen, csoportelsők lennénk! Ez sokkolná igazán a világot!  ;)

A belgák lehet, hogy örülnének neki...
Már ha csoport másodikként továbbjutnak.  :)


A szombati Izland – Magyarország Európa-bajnoki csoportmeccsre a bet365 egy fantasztikus kockázatmentes élő fogadást kínál nektek!

Helyezz el egy mérkőzés előtti fogadást a Izland – Magyarország mérkőzésre, és megajándékoznak egy azonos értékű kockázatmentes élő fogadással.


Ahhoz, hogy jogosult legyél a kockázatmentes élő fogadásra, egyszerűen tegyél egy fogadást a vonatkozó meccsre a kezdőrúgás előtt, majd fogadj a mérkőzés közben is az élő piacok bármelyikén. Amennyiben az ELSŐ élő fogadásod veszít, a tét értékét visszafizetik a legnagyobb mérkőzés előtti fogadás értékéig (maximum visszafizetés 8.000 Ft*).

Amennyiben az élő fogadásnál több mint egy választást teszel fel ugyanarra a fogadószelvényre, akkor a fogadószelvényen legelsőnek szerepelő választás minősül a kockázatmentes fogadásnak. Minden fogadást a szokásos módon kell fizetni és leadni, és a Felvehető most funkcióval egészben vagy részben lezárt fogadások nem érvényesek ennél az ajánlatnál.

Mint mindig, most is több mint 70 élő fogadás piacon fogadhatsz mérkőzés közben, beleértve a Következő gól, Mérkőzés gólok, Mérkőzés szögletek, Félidő eredménye, Játékidő eredménye és még sok más piacot.

Számos mérkőzés előtti és élő fogadás piacuknak, illetve fantasztikus élő fogadás ajánlatuknak köszönhetően, a legtöbbet hozhatod ki minden bet365-nél elhelyezett labdarúgás fogadásodból.

Részvételi feltételek


Idézetet írta: Knapp Dátum június 18, 2016, 00:41:21
A belgák lehet, hogy örülnének neki...
Már ha csoport másodikként továbbjutnak.  :)


Ezt már én is néztem, hogy nem igazán lenne jó megnyerni véletlen ezt a csoportot, ha a balga belgák befutnak 2. helyre.
Azt meg az EB előtt néztem, hogy mintha az E2-nek könnyebb lenne a sosrolása, mint az E1-nek, legalábbis belga szempontból.

Ha a mérkőzés előtti fogadás push akkor mi van? Próbálta már úgy valaki?

Bemelegítésnek egy kis videó,
bár azért nagyon remélem, hogy ma este kezdhetem a szerkesztést elölről a legújabb góljainkkal :D

http://www.dailymotion.com/video/x4h8rlg_euro-2016-austria-hungary-0-2_sport

Idézetet írta: SPF Admin Dátum június 18, 2016, 10:24:37

Az azért poén, hogy eurós számla esetén 20 euró, míg forint alapon 8.000 Ft-t, lehetne 25 euró is. Ennyire nem gyenge a forint. :D

Idézetet írta: alexthebest Dátum június 18, 2016, 13:12:21
Ha a mérkőzés előtti fogadás push akkor mi van? Próbálta már úgy valaki?
Tök mindegy, hogy a meccs előtti milyen eredménnyel zár, bármi lehet, az élőt adják vissza, ha vesztes

Sziasztok!

Van valakinek értelmes ötlete, hogy mire lehetne felhasználni a mai 8e élőt?
Én mindig a tuti nyerőt szoktam ilyenkor rakni, de most lehet érdemes lenne kockáztatni.
Valaki valamit vagy bármit?  :)

Én tettem nagy oddsszért ezt ma:

Man of the match: Kleinheisler László
12x odds

Ahogy játszott az osztrákok ellen nem tartom kizártnak, hogy megint megcsinálja. Az osztrákok ellen őt választották, akkor sajnos nem tettem csak gólszerzőnek, az nem jött be.

Idézetet írta: lazanyja Dátum június 18, 2016, 16:09:15
Sziasztok!

Van valakinek értelmes ötlete, hogy mire lehetne felhasználni a mai 8e élőt?
Én mindig a tuti nyerőt szoktam ilyenkor rakni, de most lehet érdemes lenne kockáztatni.
Valaki valamit vagy bármit?  :)

Nézzed  a meccset és az majd elmondja...

Meccs előtti fogadásod mi volt?

Még van egy ilyen, ez szerintem elég esélyes bár kis odds, mert Dzsudzsi folyton keresi a lövés lehetőségét ha kell ha nem:

lesz kaput eltaláló lövése: 1.50 unibet

Kevesebb, mint fél óra van hátra.

Akkor hangoljunk!

! No longer available

Mikor hozza már be az edző Nikolicsot? Jó nekünk a vereség is?

#73 június 18, 2016, 19:45:09, Pozzato
Remélem visszamondjuk Paks II-őt....
Retkes orosz bíró azt se tudja milyen rendezvényen. Remélem a kinti szurkolók felkoncolják meccs után.


GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLLLLLL  :great:

Nem hittem volna, hogy ennyivel jobbak leszünk Izlandnál.
Sok labdaszerzés, sok passz, korrekt erőnlét, labdabirtoklási fölény...   :ok:

Ha ez ennyire egyszerű, hogy idáig pár hónap alatt el lehet jutni egy magyar válogatottal (is), akkor mi a fenét csinált a hazai "szakma" 30 éven keresztül?!