Napi tipp - Június 29.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: RedMunchen Dátum június 28, 2019, 23:59:16
Foci - MLS
Minnesota v Cincinnati
Tipp: 1
Odds: 1.45
Bet365

A hazaiaknal a jobbak bevethetoek, mig a vendegeknel nem eleg h alig van 2 golos (amivel hazi golkiralynak lehet lenni) jatekosuk, meg a csapat valogatott jatekosai is tavol vannak.

Nyertes.
Lassan vezetnem kellene, h melyik napra tippeltem, mert latom, h ma is kettovel toltam...

Idézetet írta: Ghastly Dátum június 29, 2019, 19:57:58
AFRIKA: Afrikai Nemzetek Kupája - 2. forduló
29.06.2019 22:00

Benin - Bissau-Guinea
Tipp: 2,5 gól alatt
Odds:1,5
bet365

Indoklás: Nem hiszem hogy túl gól gazdag mérkőzés születne.Véleményem szerint Guinea védekezni fog végig, míg Benin támadni. Szerintem a hazai csapat behúzza,de csak 1, vagy maximum 2 góllal.De egy gól nélküli döntetlennél se lennék meglepődve.

NYERTES

Idézetet írta: RedMunchen Dátum június 29, 2019, 22:46:57
Nyertes.
Lassan vezetnem kellene, h melyik napra tippeltem, mert latom, h ma is kettovel toltam...

Inkabb irj ket atgondolt, ertekes infoval ellatott tippet, mint egy google forditoval keszult, vagy eppen indokalatlan, "ja, hat egyszer volt mar 6 gol is a meccsukon, bimm a 11-es szorzo" oddszvadasz tippet. Lassan a posztok fele ilyen, foleg a nap vege fele jarva  :(
Amugy a min. szorzo 1.5, tehat ez sajnos nem ervenyes tipp.

Idézetet írta: afrikailajos Dátum június 29, 2019, 10:09:02
Soccer » Finland » Kakkonen Group B »
Gnistan - KaPa
tipp: 5,5 over
odds: 5,40
iroda: unibet

indoklás:
3 éve 3-0 at játszottak. A Gnistan otthon gólzáporos meccset vívhat ma a KaPa ellen. A KaPa idegenben rúg 1/vagy 2 gólt. Egy 4-2 es végjátékot várok konkrétan.

Gratulálunk afrikailajos! Nyereményed 3 000 Forint Skrillen keresztül.