Napi tipp - Június 28.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


MLB - Detroit - Washington 2 odds 1,65. Dave Vegas tip.

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 28, 2019, 11:10:40
Franciaország - USA
Női foci vb 21:00
Tipp:A. Morgan kaput eltaláló lövései 1,5 alatt @ 1.72 (unibet)

Elvileg a két legjobb csapat, de nem lepne meg, ha a két jó csapat rossz meccset játszana. A tipphez csak annyit, hogy A. Morgan bár lőtt 5 gólt a thai csapat ellen, azóta egy rakás szar az ő teljesítménye, és nem is értem, miért nem Llyod játszik helyette. Mivel szép, ma sem hagyják majd ki, de eleve nem hiszem, hogy végigjátszaná. Renard mellett fejelni nem fog, MBB meg mindent blokkol, lehet, hogy csapat szintem 3-4 SOT-nél megáll USA, én nem hiszem, hogy Morgan nagyon élni fog. Persze lehet, hogy öt perc alatt elmegy a tipp, de nekem az az érzésem, hogy az USA kezdő támadója megint 'láthatatlan' lesz.
nyertes

Idézetet írta: Mido9292 Dátum június 28, 2019, 10:55:49
Tenisz - Antalya ATP

Pablo Carreno-Busta - Lorenzo Sonego

Tipp: Sonego nyer 2-0-ra

Odds: 2,75
Iroda: Unibet

Pablo Carreno Busta kiváló sorsolással és óriási szerencsével jutott el az antalyai elődöntőbe,de itt lesz számára a végállomás. Salakon egész jó játékos, de a fű nem az ő terepe. Sonego már most több füves pályás győzelemmel rendelkezik nála, pedig 4 évvel fiatalabb. Könnyed olasz sikerre számítok.

Nyertes!

Idézetet írta: Talpas Dátum június 28, 2019, 17:21:48
Foci: Copa America

2019.06.28. 21:00

Venezuela     -     Argentína

Tipp:Argentína góljai 1,5 felett

Odds:1,72

Iroda: bet365

Indoklás: Brazília ellen sikerült a Bravúr Venezuela csapatának hisz 0:0-ás döntetlent értek el.
nem hiszem hogy ez összejön Argentína ellen is.
ez a 2 csapat találkozásakor általában azért  Argentína megnyeri a meccset és nem csak 1 rúgott góllal

NYERTES

Idézetet írta: Ghastly Dátum június 28, 2019, 15:44:43
Kosárlabda Női EB, 2019.06.28. 18:30
Olaszország-Magyarország
Tipp:Magyarország +5,5
Odds:2.38
Unibet

Indok:Tegnapi meccs nagyon jól alakult a számunkra,a harmadik negyedben -14 volt a szlovének javára, és innen sikerült nyernünk,ez hatalmas mentális plusz lehet mára.Az olaszok a törököket múlták felül szintén egy szoros meccsen. Én a mai napra egy nagyon szoros meccset el tudok képzelni, kevés ponttal, ha lehet így mondani "brusztolós" meccsel,ahol ez a hendi jó lehet. Hajrá Magyarország!

NYERTES

Idézetet írta: prigioni1 Dátum június 28, 2019, 15:28:25
Kosárlabda Női EB
Lettország-Ukrajna
-4.5 pont hendikep Lettország
3.1
Unibet

Lettország társházigazdája a tornának és tegnap kikaptak. Ma mindenképpen nyerniük kell, hisz a spanyolokat nem hiszem, hogy megverik az utolsó körben. Ukrajna is kikapott, de Jagupováék is ezt a meccset akarják majd valahogy behúzni. Remélem, hogy átérzik a meccs súlyát a balti lányok, és öttel legalább több pontot szereznek.

Gratulálunk prigioni1! Nyereményed 3 000 Forint Skrillen keresztül.