Freerollok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Dris Dátum január 10, 2010, 10:56:25
Sziasztok,

Január 17-én lesz egy ötezer dolláros ingyenes verseny a pokerstarson, 21:00-ás kezdettel. A nevezés 3 órával a start előtt fog kezdődni. Azért írom ilyen hülyén, hogyha valaki a googleban rákeres, akkor ne találjon ide. A belépéshez szükséges kód a naplómba lesz megtalálható hamarosan. A szöveg témája lesz, tehát amikor nem odaillő téma van, az lesz a jelszó:)

Dris

a pass ladytilt ha esetleg valaki nem tudna  :ok:
ja es az id 229215153

Ezt chaten már megbeszéltük Drissel:)
Csak nehogy a román és orosz barátaink ide találjanak :D

Román és orosz barátaink ezekre már régen tudják a jelszót :)

PokerHeaven Facebook free pass: FBNEW

Az AFF-os pedig: Mcoist

uhh...5mp alatt 3ezer nevezés :D
Mire leírtam már 5 ezer :D

Kb 15ezren leszünk szerintem a PS freerollon. Ott talalkozunk srácok. Ennyiből behúzni, az szép teljesítmény, szurkolok a magyaroknak. Emellett ofcorz indulok csak magyar freen is, ne unatkozzunk:D Ha hajnali 3kor még játékba leszek, akkor
1, Jól megy a játék
2, Már nagyon unom
3, Álmos vagyok
4, Pénzt nyerek:D

44 perce van nevezés,kb 11 ezer nevezés :D
lesz az 27 ezer is :D

Holnap lesz a bet365-ön egy verseny.FlopTurnRiver.com által rendezett verseny.200$ összdíjazás de jelszavas.Ha valaki tud rá regisztrálni majd holnap megosztaná velem is a jelszót?Max 500 nevező.Este 8-kor lesz a verseny.

Aki unibeten szokott pókerezni annak lesz egy freeroll verseny.Neve Love Poker 2000$ összdíjazás bárki jelenkezhet max 10000 játékos (jelenleg 7000 játékos van regisztrálva).A verseny 15:00-kor kezdődik.Típus Texas Hold'em.Aki csak tud jöjjön.Én már reggeltem.De siessetek mert könnyedén betelhet.Nem a freerollok között van hanem a special tournamenteknél.

jelentkeztem, de ma valentin napozunk asszonnyal, tehát kétlem, hogy játszani fogok:D

Idézetet írta: YubelYohan Dátum február 14, 2010, 11:51:37
Aki unibeten szokott pókerezni annak lesz egy freeroll verseny.Neve Love Poker 2000$ összdíjazás bárki jelenkezhet max 10000 játékos (jelenleg 7000 játékos van regisztrálva).A verseny 15:00-kor kezdődik.Típus Texas Hold'em.Aki csak tud jöjjön.Én már reggeltem.De siessetek mert könnyedén betelhet.Nem a freerollok között van hanem a special tournamenteknél.
Köszi én is jelentkeztem.:)

Ma este, 19:15-kor ingyenes verseny a PS-en. Újabb EPT freeroll. A jelszó pedig boeken05.  Megtalálható a Verseny->Zártközű alatt pokerstars.tv néven.

21:00 Pokerface52-n (új terem) Grand Opening 5000$-os free!


Idézetet írta: Latzka Dátum február 20, 2010, 16:46:25
21:00 Pokerface52-n (új terem) Grand Opening 5000$-os free!

Köszi, regiztem én is

Idézetet írta: Latzka Dátum február 20, 2010, 16:46:25
21:00 Pokerface52-n (új terem) Grand Opening 5000$-os free!

Köszi!
Én is ott leszek!:)