ATP - Stuttgart

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: hbalazs25 Dátum június 12, 2016, 17:39:57
Hát nemtudom, Thiem irtózatos formában van, még magához képest is.

Azért Kohli sincsen rosszban, sőt, Thiemnek meg illene már fáradnia is :D

Közben szárítják és törölgetik a földet.  :-*

Thiem a jövő héten Halléban is elindul, elképesztő. Remélem nem doppingol...

Idézetet írta: Irtis Dátum június 12, 2016, 19:26:31
Thiem a jövő héten Halléban is elindul, elképesztő. Remélem nem doppingol...

Nem, biztos nem, csak a sok bebipapi, profi sportban doppingot feltetelezni...  :D ;D

Idézetet írta: Irtis Dátum június 12, 2016, 19:26:31
Thiem a jövő héten Halléban is elindul, elképesztő. Remélem nem doppingol...

Áhh, róla ezt elképzelni nem tudom. Fiatal, tele élettel, nyomja ami a csövön kifér (fiatal Ferrer 2). Majd ha GS-eken esélyes lesz, aligha jár el minden biszem-baszom tornára. Bár az edző helyében én már most visszafognám, de hát ez van.

köszi thiem, fasza gyerek vagy mentálisan is.  :angel:

Idézetet írta: alexthebest Dátum június 12, 2016, 19:39:32
Áhh, róla ezt elképzelni nem tudom. Fiatal, tele élettel, nyomja ami a csövön kifér (fiatal Ferrer 2). Majd ha GS-eken esélyes lesz, aligha jár el minden biszem-baszom tornára. Bár az edző helyében én már most visszafognám, de hát ez van.

Tuti hogy kokszol,sajnos dopping nélkül már régóta nincs profi sport(lassan már amatőr sem),egyszerűen csak így lehet versenyképesnek maradni.

Idézetet írta: Suugger Dátum június 13, 2016, 12:56:42
Tuti hogy kokszol,sajnos dopping nélkül már régóta nincs profi sport(lassan már amatőr sem),egyszerűen csak így lehet versenyképesnek maradni.

Ne b@szd már el a kedvem  ;D

koksz-koksz, teljesen relatív dolgok ezek, ami tegnap még nem minősült koksznak az ma már az. Ami 20 éve nem volt koksz bjorgék idejében az ma már az. ilyenen kár vitatkozni.

Idézetet írta: alexthebest Dátum június 12, 2016, 19:39:32
Áhh, róla ezt elképzelni nem tudom. Fiatal, tele élettel, nyomja ami a csövön kifér (fiatal Ferrer 2). Majd ha GS-eken esélyes lesz, aligha jár el minden biszem-baszom tornára. Bár az edző helyében én már most visszafognám, de hát ez van.

Jobb ha tudod, hogy fiatalon kezdik el, es a fiatalok sokkal jobban toljak, szimplan azert mert, egy fiatal sportolo meg tud hinni benne hogy a legjobb lehet, ugyan ugy halja hogy epp a peldakepe is csinalja, sot 20 eves korban az ember bele se gondol hogy kesobb mi lehet pl az egeszsegevell ugye sokkal tobb fiatal probalja ki a drogokat, fuves cigit, mert nem art, aztan a fiatal szarik ra jo lesz neki nem gondol bele kesobb, szoval tolja mindenki a profi sportban meg akirol azt hiszed kis artatlan nem feltetelzenm rola o is, a doppingellenorzes maffia szinten, parszaz euroer pisil helyeted az ellenor mint rutinvizsgan jogsinal tudja mindenki nyilt titok kinek kell kis penzt adni hogy tobb hibapontot elnezzen, szal ez van jobb belatni hogy azert hogy mifelenk nezzek h az ember mire kepes es elvezzuk azt a gyorsasagot stb azt ezekkel lehet elerni ennyi, cirkusz meg $$$, de inkabb tema off, lehet jovb ha abban hiszunk hogy o meg kis fiatal es az akarnivagyas berepiri a top 10 ben es nem farad nem serul x het folyamatos terheles utan az szebb.

Hát itt a döntőben az utolsó 1-2 gamet már nem ő nyerte meg, hanem a német bukta el.. Nagyon senyvedett thiem, nem jöttek neki a dolgok, elfáradt... Ha nem tud pihenni pár napot lassan közeleg a veretés ideje.