Rob lovas naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok, lenne egy kérésem, ha valaki követi ma a lóversenyeket (csak azért nem kérem jaaast direktben, mert épp most jelezte, hogy nem biztos, hogy lesz) és van betfair accountja, tegye meg hogy megnézi, hogy néhány perccel a verseny kezdete előtt mekkora oddsszal lehet megtenni a betfair piacon ('exchange') a következő lovat:

15:10    Worcester      GAN EAGLA


Tehát magyar idő szerint 4 óra öt perc körül és a bekeretezett BACK oszlopot nézzétek!

Ezer köszönet,

Rob


Ui: meg ne tegyétek, ez nem tipp, csak a szorzója érdekel!

Mostmár biztosan leszek ;) Remélem nem felejtem el megnézni. Érdekes, mert ezt a lovat kinéztem back-re. Adrian a min és max-ra is Neki adta a legjobb értéket, igy nem is értettem, miért sorolta ilyen hátra...



A 17:35ösben nem fut No Rules és Colonel Flay sem. Ezzel nagyot nőttek Gandalf esélyei, pl betfair RaceCard-on is Ő a fav már. Remélem elvarázsolja magát, és utolsó helyen fut be :D A két megmaradt futamomból elég ha csak az egyik ló nem nyer, és akkor minimum a tétem jön vissza. Ha esetleg Gandalf nem akarna nyerni, akkor viszont elég szép a profit megint :ok:

Sziasztok!

Nekem nagyon megtetszett ez a lovis téma ;D Bevallom én is nagy lovas/lovis vagyok de csak a hazai ügető viszonylatában :)
Az lenne a kérdésem, hogy élőben lehet-e követni a futamot? És attheraces.com-on mit kell figyelni, pl egy futamnál formscan menünél, ha egy ló negatív pontot kap az gyenge és ha pozitívat az jó?
Pl a 17:35-ösön Arab league ATR index: 5.75 és Gandalf ATR index: -5.75

Válaszotokat előre is köszönöm :cya:

Én nem vagyok (voltam) olyan nagy lovis, de a lay használata eddig nagyon tetszik, és szépen is profitáltam (mármint nem összegben, hanem %os szempontból).
Viszont ebben nem tudok segiteni sajnos. Én jelenleg csak ismerkedek a Rob által ajánlott oldallal, és még ma is csak AdrianMassey és RaceCard segitségével dobáltam össze a "tutikat" ;D Betfairen minden futam követhető, abban az esetben ha fogadtál rá ;)

Gandalf szerencsére elvarázsolta magát, igy már biztos a profit :great: (jelenleg $72.41 a kivétel; befizetésem pedig $67.08). Maradt egy futam, nem akarok telhetetlen lenni, de nem sajnálnám ha jönne az is ;)

Idézetet írta: jaaas Dátum október 08, 2009, 17:24:43
Én nem vagyok (voltam) olyan nagy lovis, de a lay használata eddig nagyon tetszik, és szépen is profitáltam (mármint nem összegben, hanem %os szempontból).
Viszont ebben nem tudok segiteni sajnos. Én jelenleg csak ismerkedek a Rob által ajánlott oldallal, és még ma is csak AdrianMassey és RaceCard segitségével dobáltam össze a "tutikat" ;D Betfairen minden futam követhető, abban az esetben ha fogadtál rá ;)

A raceformot én nem is szoktam nézni, van bőven információ a főoldalon és a ló nevére kattintva a korábbi futások között, ami elindítja a gondolataimat.

A 11-es oddsszal nagyon elégedett vagyok, köszi, hogy követted, jaaas és persze gratulálok a szép tippsorhoz, amit ma is lehoztál. Csak így tovább! Holnap én is okoskodok majd egy kicsit! 

Az is tök jó, hogy kezd alakulni a lovasklubunk, lehet, hogy a következő fórumtalálkozó már a Kincsem-parkban lesz?   ;D

Idézetet írta: Rob Agibaf Dátum október 08, 2009, 19:56:03
Az is tök jó, hogy kezd alakulni a lovasklubunk, lehet, hogy a következő fórumtalálkozó már a Kincsem-parkban lesz?   ;D

Mint az avataromból is kiderül közel áll a szívemhez a Kincsem Park :smitten:, de sajnos elég bizonytalan a hazai lóversenyzés jövője :-\, de ez egy más kérdés.. Unibeten már fogadtam a PMU-féle francia lovira,ma fél hossz választott el a kb négyszeres helyemtől... Szoktatok PMU-s francia lovira is tenni?? Mert ott van ügető is azt azért szeretem.

#70 október 09, 2009, 10:36:18, jaaas
Összes tét: $67.08
Kivétel: $81.14
Profit: +$14.06

Kezdő bank: $50
Jelenlegi: $96.43
Profit: +$46.43

Idézetet írta: Gery185 Dátum október 08, 2009, 20:06:25
Idézetet írta: Rob Agibaf Dátum október 08, 2009, 19:56:03
Az is tök jó, hogy kezd alakulni a lovasklubunk, lehet, hogy a következő fórumtalálkozó már a Kincsem-parkban lesz?   ;D

Mint az avataromból is kiderül közel áll a szívemhez a Kincsem Park :smitten:, de sajnos elég bizonytalan a hazai lóversenyzés jövője :-\, de ez egy más kérdés.. Unibeten már fogadtam a PMU-féle francia lovira,ma fél hossz választott el a kb négyszeres helyemtől... Szoktatok PMU-s francia lovira is tenni?? Mert ott van ügető is azt azért szeretem.

Én személy szerint nem tudom mi az PMU. Betfair-en nincsenek viszont francia versenyek ;)

Rob, ha esetleg olvasod majd ezt a hszmet, ismét lenne egy kérdésem: mi az a Tote fogadás betfair-en? Plusz  mit gondolsz a 14.45ös york-i versenyről? Peligroso lay-elném, de Dentoni üli meg a lovat, és nem tudom mennyiben fogja ez befolyásolni a verseny kimenetlét. Betfair RaceCard-ja és Adrian sem várja be első 3ba, de félek Dentoni-tól.

#73 október 09, 2009, 18:09:18, jaaas
York

14.45
PELIGROSO 3.7
tét: $2
kockáztatva: $5.4


15.55
EXCELLENT VISION 6.0
tét: $3
kokcáztatva: $15                          ---> +$3, össz kivétel: $17.85
WALVIS BAY (back fogadás) 2.82
tét: $2
                              ---> +$3.64, össz kivétel: $5.46

17.00
GOLDEN BUTTON 5.8
tét: $3
kokcáztatva: $14.4
---> +$3, össz kivétel: $17.25

Lingfield

13.50
BEAUMONT'S PARTY 5.8
tét: $2
kokcáztatva: $9.6
---> +$2, össz kivétel: $11.5

14.20
GERTRUDE BELL 3.85
tét: $2
kockáztatva: $5.7
---> +$2, össz kivétel: $7.6

15.30
HIGHTIME HEROINE 5.2
tét: $3
kokcáztatva: $12.6
---> +$3, össz kivétel: $15.45

16:40
CHJIMES 4.5
tét: $3
kokcáztatva: $10.5
---> +$3, össz kivétel: $13.35

Carlisle

14:30
LEASE LEND 6.6
tét: $2
kokcáztatva: $11.2
---> +$2, össz kivétel: $13.1

összes tét: $86.4




Idézet14.45
PELIGROSO 3.65
tét: $2
kockáztatva: $5.3
Ezt a fogadásomat egyenlőre nem rakom meg, megvárom Rob véleményét. Ha a véleményezése előtt felmegy a ló szorzója 4.5re, akkor megrakom.

Bár Peligroso szorzója nem nő nagy mértékben, de Wasan szorzója (betfair RaceCard 2nd fav-ja) megindult lefelé (az elmúlt fél órában 4,8ról 4,3ra ment le) igy bizom benne h Dentoni nem fog olyan sokat jelenteni, és megrakom. A lay szorzó mostmár 3,7 s igy a kockáztatott összegem is $5,4re nő.

Igy a mai befektetésem: $86.4