Átigazolási fogadások - 2021 nyár

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Akármi is lesz vele, nekem már eleget adott, láttam az alábbi gólját és hasonlóan parádés találatait. Igazi művész volt, ha nem volt kedve alkotni, nem alkotott, de ha igen, akkor az gyönyörű volt. Lényegében bármit csinál, idol marad nálam örökre.


Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 06, 2021, 16:22:39
Akármi is lesz vele, nekem már eleget adott, láttam az alábbi gólját és hasonlóan parádés találatait. Igazi művész volt, ha nem volt kedve alkotni, nem alkotott, de ha igen, akkor az gyönyörű volt. Lényegében bármit csinál, idol marad nálam örökre.


https://www.youtube.com/watch?v=1wVho3I0NtU



Aguero távozni akar a Barcelonából, állítólag Messi nélkül nem akar maradni.



A Bayern München megpróbálja megszerezni Haalandot

Hasan Salihamidzic, a Bayern München sportigazgatója kijelentette, hogy a klub megpróbálja megszerezni Erling Haalandot, a rivális Borussia Dortmund norvég futballistáját.


A sportvezető a német Sport 1 televíziós csatornájának adott interjújában beszélt arról, hogy amatőrök lennének, ha nem vizsgálnák meg, miként lehetne leszerződtetni a 21 éves csatárt, aki az előző idényben 41 gólt szerzett, és a mostanit is parádésan kezdte, miután mesterhármast szerzett a Német Kupa első fordulójában a Wiesbaden ellen.
   
Azt nem lehet pontosan tudni, hogy a Dortmund milyen anyagi feltételek mellett engedné el legnagyobb értékét. Korábbi sajtóhírek szerint a Chelsea próbálkozott a klubnál, ajánlatába pedig Tammy Abrahamet és Callum Hudson-Odoit is belevonta, a sárga-feketék pedig nemet mondtak. A londoniak azóta már megegyeztek Romelu Lukakuval, aki 115 millió euróért költözik az Internazionalétól a Stamford Bridge-re.

forrás: MTI

A Chelsea bejelentette Lukaku visszatérését

A világbajnoki bronzérmes belga Romelu Lukaku távozott az olasz labdarúgó-bajnokságban címvédő Internazionale csapatától, és visszatért a Lőw Zsoltot másodedzőként foglalkoztató, Bajnokok Ligája-címvédő Chelsea-hez.


A szerda este óta az európai Szuperkupában is címvédő londoni klub honlapjának csütörtöki híradása szerint a csatár szerződése öt évre szól.
   
"Boldog vagyok, hogy visszatérhettem ehhez a csodálatos klubhoz. Hosszú volt az út, hiszen úgy jöttem ide gyerekkoromban, hogy még sokat kellett tanulnom, most pedig sok tapasztalattal, érettebben tértem vissza. Gyerekként a Chelsea-nek szurkoltam, és most csodálatos érzés visszatérni, és megpróbálni hozzásegíteni a csapatot újabb bajnoki címek megnyeréséhez" - nyilatkozta a 28 éves Lukaku.
   
A gólerős futballistáért sajtóhírek szerint 115 millió eurót (40,6 milliárd forintot) kapott a milánói klub.
   
Lukaku az Anderlechttől igazolt az angol élvonalba 2011-ben, és 2014-ig volt a Chelsea futballistája, ahol nem tudott gyökeret verni, csupán 15 meccsen lépett pályára. Kétszer is kölcsönadták, előbb a West Bromwich Albionnak, majd az Evertonnak, utóbbi 2014-ben megvásárolta, és ottani három éve alatt 110 meccsen 53-szor volt eredményes. Lukaku 2017 és 2019 között a Manchester Unitedet erősítette (66 mérkőzésen 28 gól), ahonnan tavalyelőtt szerződött az Interhez, amelynek színeiben kiválóan teljesített: 95 találkozón 64 alkalommal volt eredményes.
   
Utóbbihoz hasonló a mutatója belga válogatottként: a nemzeti együttesben 2010 óta játszik, és eddigi 98 meccsén 64-szer talált be az ellenfelek kapujába.

forrás: MTI

Labdarúgó NB I - Szerb válogatott középpályást szerződtetett a Ferencváros

Zeljko Gavric személyében kétszeres szerb válogatott labdarúgóval erősített a Ferencváros.


A Bajnokok Ligája-selejtező utolsó fordulójára készülő budapesti együttes csütörtökön a honlapján jelentette be, hogy megszerezte a 20 éves játékost a Crvena zvezda együttesétől.
   
A zöld-fehérek beszámolója szerint a szélsőként is bevethető középső középpályás értéke a mértékadónak tartott Transfermarkt szakportál adatai szerint 4,5 millió euró (1,58 milliárd forint), ezzel ő lett az OTP Bank Liga legértékesebb labdarúgója csapattársát, a hárommillió euróra (1 milliárd forintra) taksált albán Myrto Uzunit megelőzve.
   
A magyar bajnok FTC a Young Boys ellen lép pályára a BL-selejtező utolsó fordulójában, a párharc első mérkőzését jövő szerdán 21 órától rendezik Bernben.

forrás: MTI

Az ismert kanadai énekes, The Weeknd hasonmásaként jelentette be az orosz élvonalbeli Zenit a legújabb igazolását, a brazil Claudinhót, aki teljesen beleélte magát a szerepbe. ;D

https://www.youtube.com/watch?v=aY3ZCS0aqpQ