Biathlon VB 2013

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Powell Dátum február 13, 2013, 13:33:15
Iris Schwabl  Nove Mesto - nők - 15 km egyéni - párosítás Tofalvi vs Schwabl
(Párosítás) 02/13/2013 Egyik sem 2.20
  :great:

Elég outsider párosítás az egyszer biztos. :) Amit az osztrák lány művel az egészen fantasztikus.Ilyen szorzón meg vétek kihagyni.Főleg az elmúlt versenyeket néztem meg.Az a pertdöntő ugyis.Mondhatnám hogy 90%-os a lövészete Tófalvié meg 89%,de Tófalvinak romlott egy picit a lövészete volt kihagyás is bár lehet erre készült.Futásukat elég nehéz megmondani ingadozó,de nagy különbség nincs futó tudás között (értsd:1 percet nem fog egyik se kapni a másiktól)Szerintem 2 hibánál több nem lesz az osztráknál Tófalvitól meg 3-4et várok.
ahogy vártam Schwabl 1 hiba Tófalvi 3 hiba  :great:

Idézetet írta: Powell Dátum február 13, 2013, 13:36:17
Darya Domracheva  Nove Mesto - nők - 15 km egyéni - Domracheva vs Makarainen
(Idő - párosítás) 02/13/2013 Egyik sem 1.66
Marie Dorin  Nove Mesto - nők - 15 km egyéni - Marie Dorin vs Henkel
(Idő - párosítás) 02/13/2013 Egyik sem 1.83
:great:

Kombiba tettem,tehát a fő tipp az előző szelvény.Futást nézve Dorin most jobb Henkelnél bár a lövészeten töltött idő is beleszámít,de az szinte azonos.Domracheva és Makarainen esetében is elmondható hogy lövészeten töltött ideijük közel azonos bár Domracheva gyorsabban lő talán egy fokkal.
Most visszakaptam amit Fourcadenál elvett,mivel Dorin 1 másodperccel előzte meg Henkelt :great:

Biathlon - Világbajnokság - Nove Mesto (CZE) - Férfi egyéni (20km)
Közvetítés: 2013.02.14 - Eurosport ÉLŐ 17:15

Rajtlista

Igényelnék valami jó tippet! :)

Tim Burke   Nove Mesto - 20 km egyéni Burke v Graf
(Párosítás)   02/14/2013   Egyik sem   2.10

érthetetlen megint ez a szorzó egy kicsit.Burke a 4 lövészetes versenyekre sokkal jobban koncentrál valamilyen oknál fogva.Graf a vb-n eddig nem sok vizet zavart konkrétan semmit,mert nem nevezték.Grafnál viszont fordítva működik mivel ő a sprintben dominál. A lövészetük %-ban ugyan azonos,de az amerikai 50-nel több tölténnyel nyújtotta ugyanazt.össz 300 lövészetnél azért az sok.Futásban jobb az amerikai tehát azonos hiba esetén is megelőzi a németet.Graftól 4-5 hibát várok,még az amerikaitól 0-3 hiba várható.

Idézetet írta: Powell Dátum február 14, 2013, 15:20:15
Tim Burke   Nove Mesto - 20 km egyéni Burke v Graf
(Párosítás)   02/14/2013   Egyik sem   2.10

érthetetlen megint ez a szorzó egy kicsit.Burke a 4 lövészetes versenyekre sokkal jobban koncentrál valamilyen oknál fogva.Graf a vb-n eddig nem sok vizet zavart konkrétan semmit,mert nem nevezték.Grafnál viszont fordítva működik mivel ő a sprintben dominál. A lövészetük %-ban ugyan azonos,de az amerikai 50-nel több tölténnyel nyújtotta ugyanazt.össz 300 lövészetnél azért az sok.Futásban jobb az amerikai tehát azonos hiba esetén is megelőzi a németet.Graftól 4-5 hibát várok,még az amerikaitól 0-3 hiba várható.

Honnan van a szorzó?


Idézetet írta: Powell Dátum február 14, 2013, 15:30:54
bet365

leírod hol találom? mert nem látok biatlont a téli sportok között.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum február 14, 2013, 15:31:53
leírod hol találom? mert nem látok biatlont a téli sportok között.
bet365/téli sportok/sílövészet/20km férfi egyéni párosítás

Idézetet írta: Powell Dátum február 14, 2013, 15:36:00
bet365/téli sportok/sílövészet/20km férfi egyéni párosítás

Köszönöm, bepróbáltam :ok:

Én Faktól várok jó eredményt! Top10-be az 1,55-ös odds elég baráti, de a dobogót is lehet bepróbálom 2,75-ért. Nagyon jól lő ezen a VB-n a futással sincs különösebb gondja, szóval tökéletes formaidőzítés volt és neki ez a száma (is) erős.
Azzal, hogy Svendsen nincs azért sokat romlottak az oddsok, így Fourcadet el is felejthetem, pedig raktam volna most Svendsen ellen.

Idézetet írta: Powell Dátum február 14, 2013, 15:20:15
Tim Burke   Nove Mesto - 20 km egyéni Burke v Graf
(Párosítás)   02/14/2013   Egyik sem   2.10

érthetetlen megint ez a szorzó egy kicsit.Burke a 4 lövészetes versenyekre sokkal jobban koncentrál valamilyen oknál fogva.Graf a vb-n eddig nem sok vizet zavart konkrétan semmit,mert nem nevezték.Grafnál viszont fordítva működik mivel ő a sprintben dominál. A lövészetük %-ban ugyan azonos,de az amerikai 50-nel több tölténnyel nyújtotta ugyanazt.össz 300 lövészetnél azért az sok.Futásban jobb az amerikai tehát azonos hiba esetén is megelőzi a németet.Graftól 4-5 hibát várok,még az amerikaitól 0-3 hiba várható.
Az idei évről %-okat hol találsz a lövészetnél? Én csak a tavalyi szezonokról látom :D

Idézetet írta: Cipolla Dátum február 14, 2013, 15:46:54
Az idei évről %-okat hol találsz a lövészetnél? Én csak a tavalyi szezonokról látom :D
http://datacenter.biathlonresults.com/?view=statistics_welcome
utána kiválasztod hogy női v férfi értelemszerűen és ezt követően jobb oldalt látod a szezonokat

Én Grafot próbálom be, szerintem kevesebbet fog hibázni mint Burke. Graf nem rossz lövő és most ez nem egy széthajtós verseny, hiába 20km. Itt 4 jó lövészet többet ér mintha kifutja magát egy üldözésesben és úgy ront, szóval itt alapból jobb lövészetek várhatóak mint egy hajtós kis sprintben van tömegrajtosban. És Graf képes akár hibátlant is lőni.. A kérdés milyen lesz az első két lövészete, mert ha ott hibázgat akkor nem fogja odatenni magát már utána, mert top10be 2hibával nem fog érni, mert annyira meg nem jó futó..

Aztán majd meglátjuk. A pozitívum, egyikünk biztosan nyer :)

Tavaly a vb fő próbáján Graf 7. lett 1hibával Burke 63. 5-tel és Graf 1percet rávert a pályán.
Az idei egyetlen versenyen Graf 30. 3hibával Burke 34.szintén 3hibával.

Persze ezek csak számok, és mint tudjuk és láttuk a biathlonban bármi megtörténhet.. ha elkezd fújni a szél vagy esni a hó máris dől minden..

Idézetet írta: ncis88 Dátum február 14, 2013, 16:01:44
Én Grafot próbálom be, szerintem kevesebbet fog hibázni mint Burke. Graf nem rossz lövő és most ez nem egy széthajtós verseny, hiába 20km. Itt 4 jó lövészet többet ér mintha kifutja magát egy üldözésesben és úgy ront, szóval itt alapból jobb lövészetek várhatóak mint egy hajtós kis sprintben van tömegrajtosban. És Graf képes akár hibátlant is lőni.. A kérdés milyen lesz az első két lövészete, mert ha ott hibázgat akkor nem fogja odatenni magát már utána, mert top10be 2hibával nem fog érni, mert annyira meg nem jó futó..

Aztán majd meglátjuk. A pozitívum, egyikünk biztosan nyer :)
tény hogy nem rossz lövő,de idén nagyon sokat esett a lövészete az előző szezonhoz képest ez ne felejtsük el.Tavaly nem tettem volna ezt a párosítást,de idén gyengus szerintem.Majd elválik,de ja legalább valaki boldog lesz.