Premier League 2022/23

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: oakland23 Dátum október 21, 2022, 11:01:31Amúgy meg baromira nem értem, lefújás előtt bement az öltözőbe, és akkor mi van?

Nem az volt a baj, hogy bement, hanem hogy bosszúból kifolyatta a meleg vizet.  :D 



West Ham - Bournemouth (hétfő, október 24., 21:00CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten

A hazai csapat nyer és legalább 2,5 gólt szerez 2.75

Jarrod Bowen szerzi az első gólt 7.25

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón


Leicester City - Manchester City (szombat, október 29., 13:30CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten

Harvey Barnes gólt szerez 7.25

Kevin de Bruyne gólpasszt ad 2.40

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón

Liverpool - Leeds United (szombat, október 29., 20:45CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten

Darwin Nunez szerzi az első gólt 5.75

Mohamed Salah legalább 2 gólt szerez 6.25

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón

Manchester United - West Ham (vasárnap, október 30., 17:15CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten

Antony Matheus dos Santos szerzi az elsõ gólt 8.25

Marcus Rashford gólt szerez 3.25

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón


http://www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/manchester-united-elarult-a-klub-cristiano-ronaldo-2924025

Itt vált még a biztos is 1000%-ig biztossá, hogy télen eligazol. Sajnálom valahol, hogy így ért véget a kapcsolata az MU-val. Szerintem a Sportingba megy vissza, lehet teszek is rá némi aprót.

Sajnálom, hogy ez történik vele. Megosztó személyiség és ez a MU történet sem egyszerű.

Mondjuk ahol a 18 éves (szupertehetségtől) várják a megmentést és a csodát, ott Ronci is játszhatott volna többet. A jelenlegi helyzet mindenkinek rossz, valahol még játszania kellene, mert azért most is egy jó kis játékos, még ha már nincs a legfelsőbb polcon.

De legalább jobban néz ki, mint Rooney, és ennek hangot is ad.

Ennek az embernek a sekélyes agyával nem szeretnék gondolkodni ;D

Idézetet írta: Latzka Dátum november 14, 2022, 08:42:05Sajnálom, hogy ez történik vele. Megosztó személyiség és ez a MU történet sem egyszerű.

Mondjuk ahol a 18 éves (szupertehetségtől) várják a megmentést és a csodát, ott Ronci is játszhatott volna többet. A jelenlegi helyzet mindenkinek rossz, valahol még játszania kellene, mert azért most is egy jó kis játékos, még ha már nincs a legfelsőbb polcon.

De hat pont ez a baj hogy azt hiszi hogy a legfelso polcon van, novekvo egoja iverze a sport teljestmmenyenek. Mondom en aki evekig csipem tini koratol :D

Morgan then said: "I'm just trying to work out how Wayne Rooney could hate you even more!"

Ronaldo then replied: "Not only him, imagine the rest of the rats they are going to criticise me too, but it is good to still be the number one."

 :o  :o  :o

Ahogyan öregszik az ember, úgy mutatkozik meg egyre inkább a jelleme a környezetében élők számára. Ronaldo esetében a gond, hogy őt mindenki "látja", közszemlén van, így most már mindenki láthatja, hogy milyen valójában. Egyre inkább azt érzem, mint LeBron esetében is, hogy most megmutatkozik a valódi énük, amivel szinte senki sem tud azonosulni.

LeBron is hiába hozott kiváló számokat, egy-két IQ-bajnokon kívül, senki sem akar vele egy csapatban lenni, olyan játékosok utasították vissza, mint Kawhi Leonard. Ronaldo esetében is ezt látom, hogy valószínűleg még képes lenne 20+ gólos szezonokra, de mentalitása miatt már mindenki utálja, métely lett.

Ha megfigyelitek, ezzel egyidejűleg elhaltak mindkét játékos esetében a GOAT-rigmusok. Pedig továbbra is dobják a pontokat, szerzik a gólokat, de az emberekben is megváltozott valami. Valami hasonlót írtam pár éve, mikor 8-10. helyre vártam őket, miután "leülepszik a hype". Azonban ez szerintem még mindig változhat egyetlen esetben: ha magukba néznek, utoljára valami nagyot alkotnak, félrerakják a sérelmeiket (Ronaldo: vb-cím, LeBron: Nyugati döntő).