Téves tippek (régi)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Üdv
ID: 4442 newgis 2.2 Metz v Brest Tipp: 1
A megjegyzésben DNB-ét írtam. A meccs döntetlen lett, a tipp érvénytelen. Ne adjatok rá mínuszt, mert akkor már nem tok tippelni!  :o:  :D
Köszi

Milan ezt a tippet sedd ki nekem ok ID: 4547
Mert 2szer raktam be.KOSZ

ID: 4552   későn tippeltem

nem tudom hol lehet megnézni utólag hogy egy adott eseményre milyen odds volt, de szerintem az ID: 4617-es meccsnek nem lett korrekten megadva az oddsa. a vendég csapat előkelőbb helyen van a táblázaton, és mégis irreálisan magas az odds X2-es kimenetelre.

Idézetet írta: Baba Dátum február 05, 2007, 07:28:16
nem tudom hol lehet megnézni utólag hogy egy adott eseményre milyen odds volt, de szerintem az ID: 4617-es meccsnek nem lett korrekten megadva az oddsa. a vendég csapat előkelőbb helyen van a táblázaton, és mégis irreálisan magas az odds X2-es kimenetelre.

szia,
a flashscore.com-on bwin odds fülön valamit lehet találni. X2-re 1,97-et írtak. ha hamarabb észreveszel ilyet, akkor szólj és megjátszuk!  ;)

na közbe megvan mit néztem el, ez a vendég csapat nem a Kayserispor (aki az 5.) hanem a Kaysei Erciyaspor vagy mi a halál aki meg tök utolsó  ;D szóval sorry az illetőtől a kötekedésért  ::)

amugy newgis köszi az oldalt, ez hasznos!

Az ID 4694-es tippemnél az odds nem 1.9, hanem 1,909  ;D

Sziasztok !

Bocs ezt elrontottam:

ID: 4704  2.6  Houston v Minnesota Tipp: 1
A tippem nem 1 hanem 2 amúgy a többi jó, javítsátok ki légyszíves.

Köszönöm

ID: 4717
Dátom 2007-02-05-re légyszi javítsátok ki! Köszönöm

Hali,

Az összes mai tippemnél (ID: 4735, ID: 4737, ID: 4739, ID: 4740, ID: 4741) rosszul adtam meg a fogadóirodát.
Nem a Sportingbet, hanem a Betandwin oddsaival játszottam.
:bash:

Bocsi!

Ezer bocs a hibámért: az ID 4771 -es tippemnél tévesen adtam meg az irodát. Az iroda nem Sportingbet, hanem az Expekt.

Hello !

ID: 4779  tippemet elrontottam, az iroda nem Gamebookers, hanem BET-AT-HOME, a többi része az jó a tippnek.
Tudjátok javítani. Köszönöm.

Gyakori vendég lettem itt :wall:, mától jobban figyelek.
Az ID 4788 -as tippemnél ezt írtam:  Boston Celtics +11,  de ez a helyen handicap Boston Celtics +11.5
Végülis mind1, mert igyis-úgyis nyert, csak a pontosság kedvéért.

Helló!
Az ID 4789 és ID4790 tipjeimet töröljétek már légyszives, én most néztem hogy ezek még az éjszakai meccsek, amiket már lejátszottak. Ha töröltétek jelezzétek már, hogy tudjak másikat tippelni.
Kösz
Lacapi

Hali,

Remélem nem gyakran kell itt előfordulnom, de úgy látszik kicsit nehezen lendülök bele.

Az ID: 4802 számú tippemnél (FCK Handbold v Ikast/Bording) a beírt odds és tipp nem tartozik össze.
A tippet 2-esre javítsátok légy'szi!!  :wall: :help:

Köszi,
(egy kezdő)