Unibet ZTE - FTC KOCKÁZATMENTES FOGADÁS!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


 Vajon megszerzi második tavaszi győzelmét is a Ferencváros? A zalaegerszegiek még nem győztek idén, így minden adott a sikerhez. Ha a Fradi győzelmére fogad nem veszíthet! Minden játékosunknak kockázatmentes fogadást kínálunk 3000 Ft értékig! Ha az FTC győzelmére fogad és nem lesz nyertes a fogadása, visszatérítjük a tétet! A részletekhez olvasson tovább!

Ha Ön 1X2 típusú fogadást köt a Fradi győzelmére a március 6.-án rendezett ZTE - FTC labdarúgó NB1-es bajnoki mérkőzésre, és nem lesz nyertes a fogadása, a tét összegével megegyező összegű bónuszt írunk jóvá a fogadószámláján, maximum 3000 Ft értékig.

Résztvételi felvételek:

-A kockázatmentes fogadási ajánlat csak a 2010. március 6.-án rendezett ZTE - FTC NB I-es mérkőzésre érvényes, csak azon 1X2 típusú szimpla fogadásokra, melyek a Fradi győzelmére szólnak.
-Csak egy, a legkorábban megkötött fogadásra érvényes a bónusz, maximum 3000 Ft értékben.
A bónusz összegével minimum 3x fogadnia kell, legalább 1,50-es oddson, mielőtt kifizetésre kérhetné.

Idézetet írta: Ricsy05 Dátum március 04, 2010, 15:54:01
  A zalaegerszegiek még nem győztek idén

Lejátszott meccs nélkül azért nehéz győzelmet aratni :)

Ez a bónusz egyet jelent az Zete or Draw fogadással. _Nem lesz egy hatalmas odds, de kombikba nyugodtan mehet. Az unibet ezzel nekem azt sugalja, hogy itt minden lesz, csak FTC győzelem nem.  ;)

Mondjuk pont a ZTE-t intézték el otthon, de nem tántorítanak el az 1X-től.

DE behalok az NS-ben olvasott FTC játékosok nyilatkozatain is. Tán Csizmadia villantott egy nevetségeset. Azt mondta nagy tartásuk van, és azért nyertek a végén a Haladás ellen. De azt nem mondta, hogy a Halinak három ordító gólhelyzete volt, közte egy ajtó-ablak. (amikor a gyerek az oldalhálóba rúgta)
Szóval simán kikaphattak volna, mezőnyben nulla a csapat. -Ez nem zavar, de legalább a játékosok ne nyilatkoznának hülyeséget. Ha már valaki 'profi', akkor ne nyilatkozzon már ekkora blődséget, mert egy majmot is nevetésre ingerel.

ZTE-FTC 1X és kész. A Fradisták meg szidjanak. De mióta angolosodik az FTC, ezt a csapatot én már szidni sem szívesen szidom. ...

0-3-nál beszarhatott az unibet  ;D Nem láttam a meccset, de nem lehetett semmi :)

Idézetet írta: Gery185 Dátum március 07, 2010, 00:35:12
0-3-nál beszarhatott az unibet  ;D Nem láttam a meccset, de nem lehetett semmi :)

pontosan így volt  ;D

Szerintetek kis hazánkban olyan sokan igénybe vették ez a fogadást? Szerintem annyian biztos nem, hogy be kellett volna szarnia az unibetnek. Ha 100-an mondjuk akkor kb. 850 000-et buktak volna rajta, de nekik ez zsebpénz. És akik nyertek volna vele a következő fogadásukkal már lehet vissza is ajándékozták volna az irodának a nyereményt; plusz lehet másik irodánál megtették az x2 vagy a sima 2-est, szóval szvsz naiv aki félti ezeket az okosan és jól felépített irodákat ::)

Én voltam az egyik a százból, és mivel egy másik irodánál vissza fogadtam a fradi győzelmét, igencsak beszartam 0:3-nál, hogy nem fogom megnyeri ezt a 3000Ft-os bónuszt.  :great:


Én amúgy meg se raktam, valahogy nem hittem benne, no meg a deposit gombra nem akartam rá fanyarodni, persze nem féltem én az irodákat, főleg nem az unibetet, de csak van valami magyar vezetőjük, vagy mit tudom én, aki ezt kitalálta, azért ő tuti az 1x-nek drukkolt, vagy hogy oaklandet játsszak letelefonált a sporinak  ;D De szerintem több, mint 100-an igénybe vették, vagy ilyen kevesen fogadnak neten vajon? Ki tudja..

Megint van ilyen kockázatmentes fogadás a Fradi-Kaposvár meccsre.
Nekem olyan kérdésem lenne, h tegyük fel megteszem a Fradit 3000-rel (ez a max).
Ha élőben megfogadnám az X2-t, akkor csak nyerhetek, vagy akkor ugrik a bónusz?

Idézetet írta: strictly Dátum április 01, 2010, 23:35:50
Megint van ilyen kockázatmentes fogadás a Fradi-Kaposvár meccsre.
Nekem olyan kérdésem lenne, h tegyük fel megteszem a Fradit 3000-rel (ez a max).
Ha élőben megfogadnám az X2-t, akkor csak nyerhetek, vagy akkor ugrik a bónusz?

Szia!
A csak akkor ugrik a bónusz, ha a meccsre már fogadtál korábban (pl. egy kombi szelvényben megtetted). A lényeg, hogy az ELSŐ amit a meccsre tippelsz, az a Fradi győzelme legyen soloban . Utána, ha bármi mást fogadsz a meccsre, az már nem befolyásolja a bónuszt.
Ha megteszed pl. 3000 forinttal a Fradit (1,69). majd utána az X2 -t szintén 3000 forinttal (2,00) soloban, akkor ha nyer a Fradi, Te veszítesz.
Vasárnap szintén volt ez az akció, amikor a Vasassal játszottak, akkor én is megjátszottam hogy nyernek.... persze nem nyert... a meccs után kb. 2 órával már vissza is írták a feltett összeget.






Értelemszerűen nem 3000 Ft-tal fogadnám vissza a Fradit, hanem pl 2000 Ft-al, amit az hozna, ha a Fradi nyer (pontosan 2070 Ft a nyeremény).
2-es szorzó van az X2re, de ha pl. 1000 Ft-tal fogadom meg, akkor nagyjából mindkét esetben ugyanannyi a nyeremény.
Ezzel a kérdéssel csak arra voltam kíváncsi, hogy esetleg eltörlik-e a bónuszt, ha én akkor is nyerek, ha az FTC nem.
Nemtom érthető-e?

Idézetet írta: strictly Dátum április 02, 2010, 00:30:26
Értelemszerűen nem 3000 Ft-tal fogadnám vissza a Fradit, hanem pl 2000 Ft-al, amit az hozna, ha a Fradi nyer (pontosan 2070 Ft a nyeremény).
2-es szorzó van az X2re, de ha pl. 1000 Ft-tal fogadom meg, akkor nagyjából mindkét esetben ugyanannyi a nyeremény.
Ezzel a kérdéssel csak arra voltam kíváncsi, hogy esetleg eltörlik-e a bónuszt, ha én akkor is nyerek, ha az FTC nem.
Nemtom érthető-e?

Persze. Ha a először a fradi győzelmére fogadsz soloban (azaz hogy csak az van a szelvényen), és utána teszel mást is a meccre (akármit - élőben /kombiban/ soloban) az nem  fogja befolyásolni a bónuszt. 

Idézetet írta: strictly Dátum április 02, 2010, 00:30:26
Értelemszerűen nem 3000 Ft-tal fogadnám vissza a Fradit, hanem pl 2000 Ft-al, amit az hozna, ha a Fradi nyer (pontosan 2070 Ft a nyeremény).
2-es szorzó van az X2re, de ha pl. 1000 Ft-tal fogadom meg, akkor nagyjából mindkét esetben ugyanannyi a nyeremény.
Ezzel a kérdéssel csak arra voltam kíváncsi, hogy esetleg eltörlik-e a bónuszt, ha én akkor is nyerek, ha az FTC nem.
Nemtom érthető-e?

Helyes okfejtés, ha 1035 forintot pakolsz 2. fogadásként az X2-re, akkor az eredménytől függetlenül 1035 forint lesz a profitod. Tegnap a tobeten is lehetett hasonlóan ügyeskedni az EL-meccseken. Itt max. a forgatási kötelezettség lehet a "veszteség" (tobeten még az sem), már ha lehet ezt annak nevezni.

Idézetet írta: strictly Dátum április 01, 2010, 23:35:50
Megint van ilyen kockázatmentes fogadás a Fradi-Kaposvár meccsre.
Nekem olyan kérdésem lenne, h tegyük fel megteszem a Fradit 3000-rel (ez a max).
Ha élőben megfogadnám az X2-t, akkor csak nyerhetek, vagy akkor ugrik a bónusz?

Ha nem csal az angoltudásom a neved azt jelenti, hogy szigorú-szigorúan.

Nos talán akkor pont neked nem kellene a fair play-fair trade íratlan szabályairól felvilágosítást tartsak.
Viszont a sportirodák szabályzata levaqgyon írva. És hidd el van rá lehetőségük, hogy kizárjanak a játékból...

Unibeten rakol 3 rugót a fradira. elmegy. visszaadják. nem csináltál semmit. másik irodánál azt a tiszta profitot ami a fradi győzelme hozna felteszed az x2re. vagyis ez esetben 1700-1800 Ft-ot. Ha a fradi nyer, nem csináltál semmit, mert unibeten jön az 1800 tiszta profit, a másik irodában elmegy az 1800. Akkor adtál a szarnak egy pofont
Más. nem nyer a fradi. Unibeten visszakapod a 3 rugódat, a másik irodánál x2-vel nyersz 2,00-ás szorzón. ami 1800*2.00 . És forgatni sem kell. Nagyjából így csinálom én, és drukkolok hogy ne nyerjen a Fradi. Hozzáteszem, nem szokott.
Az unibet visszaadja a pénzt, csak akkor már forgatni kell. Nem mintha amúgy nem játszanék.
Hát nagyjából így csapom én arcul az unibetes bónuszt.
Aki kisebb tétekkel játszik, pár százas kombi szelókkal, az szépen el is bukja majd a 3 rugót. Az unibetnek ez rajta a haszon. Ha nem érné meg nekik, nem csinálnák. Nagyjából érdemileg ennyit tennék hozzá, és még annyit, hogy ésszel él az ember. Csoki. Banán.  :cya: