Csabus fogadásai

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A mai fogadásomat csak késve tudom beírni, ezért megpróbálok egy képet mellékelni a szelvényemről. Remélem sikerül....

malaga-sevilla
over 2,5 gól

odds: 1,75
tét: 3.100 Ft.

Az indoklást, így utólag mellőzöm, a lényeg, hogy bejött a tipp! :ok:

5 fogadás: 4 jó/ 1 rossz.
nyeremény: 8.850 Ft.

Ma sem tudtam hamarabb beírni a fogadásomat, de azért lássuk!
Villareal-Valencia
over 2,5 gól
odds: 1,79
tét: 2.400 Ft

Különösebb indoklásom nincs, az első meccs nulla nullája után most kitehetnek magukért a csapatok! Szerintem mindketten tovább szeretnének jutni, és ahhoz támadni kell és gólokat kell szerezni!

Idézetet írta: csabus77 Dátum január 06, 2011, 18:09:33
Ma sem tudtam hamarabb beírni a fogadásomat, de azért lássuk!
Villareal-Valencia
over 2,5 gól

odds: 1,79
tét: 2.400 Ft

Különösebb indoklásom nincs, az első meccs nulla nullája után most kitehetnek magukért a csapatok! Szerintem mindketten tovább szeretnének jutni, és ahhoz támadni kell és gólokat kell szerezni!

Ez nagyon jó tipp lett! :great:

6 fogadás: 5 jó/ 1 rossz.
nyeremény: 10.745 Ft.

#153 január 08, 2011, 09:57:28, csabus77
Mai szelvényem:
Rapperswill-Davos V
odds: 1,9
tét: 3.000 Ft.


A két csapat teljesítménye között óriási a különbség. A Rapperswill hazai mérlege a legrosszabb a ligában, elvétve szereznek csak pontot. A Davos viszont idegenben is jól szerepel, legutóbbi 3 meccsét megnyerte. Legutóbbi randevújukon, november végén 4-0-ás vendégsiker született. Bízom benne, ma sem lesz ez másképp!

:great:
0-5 lett a vége!


7 fogadás: 6 jó/ 1 rossz.
nyeremény: 13.445 Ft

#154 január 08, 2011, 10:48:25, csabus77
Éjszakára egy okosság:
Vancouver-Edmonton H
odds: 1,6
tét: 3.000 Ft.


Minden a hazai győzelem mellett szól! A Vancouver nagyszerű szériában van, ellentétben a vendégekkel. Túl egyértelműnek tűnik minden, ezért kicsit félve tettem meg, de mi jöjjön be, ha ez nem!? Pár nappal ezelőtt (dec.27-én) is találkoztak és ugyanebben a szereposztásban győztek a hazaiak! Hajrá most is!

:great:
6-1! :) Sima hazai!

8 fogadás: 7 jó/ 1 rossz.
nyeremény: 15.245 Ft

#155 január 11, 2011, 07:05:38, csabus77
A hétvégén nem tettem mixit, de ma délutánra sikerült egy szelvényt felraknom:

India-Ausztália
over 2,5 gól

odds: 1,35
tét: 4. 500 Ft.

Az ausztrálok győzelmét valószínűsítik a hozzáértők, ami lehet akár 3 gólos is. Arról nem is beszélve, hogy ha az indiai csapat gólt szerez, akkor már jó is a tipp. Ők mostanában amúgy is gólgazdag mérkőzéseket játszottak, remélem így lesz ez ma délután 14 óra 15 perctől is! (bet365-ön is raktam, úgyhogy kellenek a gólok!!!)

0-4  :ok:

9 fogadás: 8 jó/ 1 rossz.
nyeremény: 16.820 Ft

#156 január 14, 2011, 08:12:31, csabus77
Pár napig nem írtam, nem volt olyan esemény, ami megragadott volna. Szépen forgatom a bet365 bónuszomat, egyelőre nem állok rosszul. Olvasgatom fogadótársaim naplóit és annyit szeretnék megjegyezni, hogy aki megcsinálja ezt az 1,2 oddsokkal való 40 napos dolgot, az előtt le a kalappal! (szerintem az esélye nagyon közel van a nullához)
Ma estére van pár szelvényem, de ide csak egy kerül be, már csak azért is, mert a többit már játsszák. Ha bejön, akkor azért lefotózom és beteszem ide.
Tehát az éjszakai szelvényem:
NY Islanders-Ottawa
hazai
odds: 2,25

tét: 4.000 ft

Igazából az Ottawa gyatra szereplése miatt raktam meg ezt hazaiba. 6 mérkőzés óta nem nyertek meccset és a sorozat folytatásában bízok. Az Islanders sincs éppen a legjobb szériában, de ki ellen győzzön és mikor, ha nem most! Éjszaka kiderül!

:noway: 4-6. Nincs hozzáfűznivaló, megszakadt a rossz sorozata az Ottawanak.
Ennél sokkal érzékenyebben érintett a Skelleftea-Frölunda svéd jégkorong!
Ritkán rakok kombit, de most 3 meccset kinéztem magamnak és gondoltam, ha lúd, legyen kövér. Bejött a szíria-japán over 2,5 gól és még rajta volt a real over 2,5 gól, amiben biztos voltam és az ominózus hoki meccs.
Hazaiba volt téve, az eredmény így alakult: 1-0, 2-0,...2-3 (harmadik harmad)idáig semmi gond, lemondtam róla.
Aztán 3-3! Itt elkezdtem reménykedni, hazai pálya, lélektani előny stb.
Harmadik harmad 20. perc: 4-3!!!!!! nagy kő esett le a szívemről, megörültem a szép nyereménynek! Gyakorlatilag vége a meccsnek.
Végeredmény: 4-4 :'( Még képes volt kiegyenlíteni a vendégcsapat.
ui: természetesen hosszabbításban hazai....


10 fogadás: 8 jó/ 2 rossz.
nyeremény: 12.820 Ft


A naplómba igyekszem csak előre beírt tippeket hozni. Ezért a mai első három fogadásom nem kerül be, a lényeg, hogy jött egy cseh jégkorong is, ami kicsit visszaadta a hitemet a hoki fogadáshoz.
Ennek jegyében éjszakára egy NHL mérkőzés:

Tampa Bay - New Jersey   H   1.75   
tét: 2.000 Ft.

A NJ Devils idegenben zsinórban 11 mérkőzésen kapott ki! Ez nem semmi teljesítmény, ráadásul a Tampa Bay otthoni mutatója elég jó. Vagyis nincs más hátra, mint hazai győzelmet várni és fogadni! 

Idézetet írta: csabus77 Dátum január 14, 2011, 20:39:40
A naplómba igyekszem csak előre beírt tippeket hozni. Ezért a mai első három fogadásom nem kerül be, a lényeg, hogy jött egy cseh jégkorong is, ami kicsit visszaadta a hitemet a hoki fogadáshoz.
Ennek jegyében éjszakára egy NHL mérkőzés:

Tampa Bay - New Jersey   H   1.75   
tét: 2.000 Ft.

A NJ Devils idegenben zsinórban 11 mérkőzésen kapott ki! Ez nem semmi teljesítmény, ráadásul a Tampa Bay otthoni mutatója elég jó. Vagyis nincs más hátra, mint hazai győzelmet várni és fogadni! 

:noway:
2-5. Kifizetődőbb lenne a negatív sorozatok megszakadására fogadnom...

11 fogadás: 8 jó/ 3 rossz.
nyeremény: 10.820 Ft

#159 január 17, 2011, 14:29:50, csabus77
A mai fogadásom a következő lesz.

Almeria-Real over 2,5 gól

odds:1,42
tét: 5.000 Ft.

A madridiak jó formában, jó sorozatban vannak, a mérkőzés kimenetelét illetően a vendéggyőzelem a legvalószínűbb. Szerintem meglesz a 3 gól, ezt gondolják a fogadóirodák is, mivel elég alacsony a szorzó a legalább három gólra.

:noway:

12 fogadás: 8 jó/ 4 rossz.
nyeremény: 5.820 Ft

#160 január 18, 2011, 13:24:19, csabus77
A mai tippmix szelóm:
Norvégia-Ausztria H 1,28
Nantes-Troyes      H 1,9

eredő odds: 2,432
tét: 2.000


A kézilabda úgy érzem papírforma lesz, az itt olvasottak alapján sima hazai.
A francia másodosztályú összecsapáson pedig kevés gólt várok, de annak alig van szorzója, ezért gondoltam hazaiba. Egy gyönyörű 1-0-ás végeredményt el tudok képzelni,de azt sem bánom, ha simább lesz :)

ui: bet365-ön próbálkozom én is a kis szorzós sorozattal, úgy ahogy csacsa vagy most sokan mások, annyi különbséggel, hogy én nem 1 milliót akarok, hanem a kezdeti tét 5-szörösét szeretném elérni. A norvégok győzelme esetén (1,3 volt az odds) elérem az első célt! Utána újrakezdem ugyanakkora téttel, mint az elején, vagy kicsit nagyobbal. Mi a meglátásotok, van értelme, realitása a dolognak?

A kevés gólt eltaláltam volna.....


13 fogadás: 8 jó/ 5 rossz.
nyeremény: 3.820 Ft

#161 január 18, 2011, 19:36:29, csabus77
A délutáni izgalom kedvéért:

Ausztrália-Bahrein over 2,5  1,8 1-0
Dél-Korea-India    over 2,5  1,14 4-1

eredő odds: 2,052
tét: 2.000 Ft.


A záróforduló a csoportban valószínűleg gólzáporos mérkőzéseket tartogat számunkra. Vagy nem.... Nemsokára kiderül ;)

A két meccsen meglett a 6 gól, de sajnos nem jó elosztásban...

14 fogadás: 8 jó/ 6 rossz.
nyeremény: 1.820 Ft

#162 január 19, 2011, 09:31:44, csabus77
Kezd túl sok piros lenni a naplómban... >:( De ha jön a következő fogadásom, akkor semmi baj!

Man City-Leicester over 2,5  1,51
4-2
Sevilla-Villareal over 2,5  1,6 3-0

eredő odds: 2,416
tét: 8.000 Ft.

nyeremény:19.330 Ft. :great:
Úgy érzem, két vállalható tipp ez. Az előző összecsapásokon 4, illetve 6 gól született. A City otthon nem tehet mást, mint támad és lövi a gólokat! Aztán ha közben kap is, az nekem csak jó! A spanyol kupacsata is tartogat izgalmakat, bízom a korai gólban és onnantól kezdve nyílt lesz a meccs. A lényeg, hogy ha jön a szelvény, akkor az elmúlt napok rossz szériáját feledtetni tudnám.

15 fogadás: 9 jó/ 6 rossz.
nyeremény: 13.150 Ft

#163 január 20, 2011, 08:14:02, csabus77
Tegnap este már végre újra mellém állt a szerencse! Lássuk, lesz e folytatás:

Inter-Cesena 3-2
over 2,5
:great:

odds: 1,63
tét: 3.000 Ft.

Maradok ennél a fogadás típusnál és bármely meglepő az olasz első osztály mai mérkőzésére esett a választás. Hogy miért is? Az inter 6 meccs óta overes eredményeket szállít! Rugdossák a gólokat, ugyanakkor hátul is gólképesek. A hazai győzelem erősen valószínűsíthető, a tippem sima 3-1! Este kiderül! (a meccset nagy eséllyel nem látom, mert megyek zsugázni, de az eredményt követni fogom)
ui: Tettem egy kombit is az íze kedvéért, az arsenal kupacsatáján is lesz min. 3 gól és itt is.

16 fogadás: 10 jó/ 6 rossz.
nyeremény: 15.040 Ft

#164 január 20, 2011, 21:39:08, csabus77
Tegnap jöttek az overek, ma pedig a kézilabda került fókuszba:

Izland-Norvégia    H 29-22
odds: 1,3
tét: 4.900 Ft.
várható nyeremény: 6.370 Ft.  :great:

Olvasgatva a naplókat és a kézilabdás hozzászólásokat, valamint beszélve egy-két barátommal ez a mai nap tippje. Az én gondolatmenetem alapján: két továbbjutó csapat, akiknek fontos az eredmény. Az izlandiak az esélyesebbek mindenki szerint, ráadásul mi kikaptunk tőlük, és legyőztük a norvégokat.

17 fogadás: 11 jó/ 6 rossz.
nyeremény: 16.510 Ft