Australian Open 2021

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ahogy Medvedev ilyen simán 3:0-ra átment Thatsipason tiebreak nélkül előrevetíti a megjósolhatatlan döntőt. Szorzójuk Djokoval egálban van. Keményen 2:2 az állás közöttük.

Nem vagyok szakértő, és amúgy Medvének is drukkolnék (meg Djokónak is kicsit), de szerintem bár jó formában van nagyon az orosz, Djokóról, a Houdiniről beszélünk. Aki eddig 8-ból 8 döntőt nyert az AO-n. Akinek meglehet ezzel a 18. GS, és nagyon szeretne nemsokára rekorder lenni. Aki a tavalyi döntőben is simán feltámadt. Szerintem sokkal esélyesebb.

És számomra meglepetésként kijött a bet365 egál szorzókkal, 1,90-1,90 ??? Azt vártam, hogy azért már csak valami tiszteletféleség miatt is a szerb szorzója csak kisebb lesz valamivel, de nem :) Nobet-szagú így a dolog, de ilyen szorzón akkor talán már inkább Djoker.

Sajnos én féltem ettől, hogy kb ugyan olyan esélyesnek látják őket a bukik, de nem is lehet ezen csodálkozni, hiszen Medvedev október vége óta nem ismeri a vereséget, míg Djokovicnak Fritz ellen volt az a sérülés is. Ha Raonicra 2.50-es odds volt majd pedig Zverevre 2.30, akkor egy legyőzhetetlennek kinéző Medvedevre 2-esnél oddsot nemigen fognak többet kínálni. Valahol azért reménykedtem a 2.50-es oddsban, de átgondolva nem indokolt, főleg úgy, hogy az utolsó 4 egymás elleni meccsből 3-at Medvedev nyer!!! Én az orosznak drukkolok most, szeretem ha nem a megszokott ember nyer állandóan (számomra kicsit unalmas), és már itt az ideje, hogy a next gen lassan átvegye a stafétát :) 

Osaka szorzója annyira lecsökkent. 1.20 alá, hogy már szinte gyanús. Egyre iztosabb vagyok benne, hogy Brady szettet nyer, a 2,5 feletti szettszám már 2.95 Unibeten. Érdemes még várni kezdésig a megtétellel. Folyamatosan kúszik fel, ahogy Brady oddsa lefele.

Hát nem csoda, hogy folyamatosan esik az odds, az egész világ pakolja Osakát, mint tuti tipp. A reális odds szerintem is 1.30 körül lenne, de az a tény, hogy Osaka ilyen könnyedén verte Serenát (és hogy Muguruza ellen megmutatta, milyen erős fejben is), igencsak közrejátszott. Brady igencsak könnyű sorsolást kapott, extrát nem nyújtott az Openen, de lassan kiderül, hogy képes e rá :)

Idézetet írta: Coutinho Dátum február 19, 2021, 15:38:51
Én az orosznak drukkolok most, szeretem ha nem a megszokott ember nyer állandóan (számomra kicsit unalmas), és már itt az ideje, hogy a next gen lassan átvegye a stafétát :)

Igen, egy kis változatosság nem árt; pláne ha Federer nem indul :)

Kis érdekesség:

16 éve nem volt más az első 2-ben, csak a BIG4. Ha az orosz holnap nyer, 2. lesz a világranglistán.

Hát ez elég simára sikeredett egy kisebb megingás ellenére is. A holnapitól azért többet várhatunk, egy jó 4-5 órás csatát :)

A legnagyobb gond,hogy Brady elizgulta az első szett végén.A második szettben pedig későn tért magához a sokkból az amerikai lány.Szerintem kifejezetten izgalmas meccs lehetett volna.

Én néha kicsit azt éreztem Brady játékán, mintha ő maga sem hinné el igazán, hogy megnyerheti a tornát. De lehet, hogy tévedek, és valóban csak arról volt szó, hogy túlizgulta egy kicsit. Elvégre az sem lenne meglepő.
Osaka az egész tornán nagyon meggyőzően játszott, talán Muguruza ellen rezgett egy kicsit a léc, de ezt leszámítva könnyen hozta a meccseket.
Örülök Osaka sikerének, azt viszont bánom, hogy korábban nem hittem benne, és nem tettem meg az elején az ő végső győzelmét.

Sokan favorizálják itt az oldalon is a Djoko- Medvedeven az öt szettet 3.4-3.6 körüli a szorzó.
A lesz tiebreak az első szettben szintén ilyen körüli.
Elkezdtem nézegetni a lehetőségeket. Valaki tud olyan irodát ahol a meccs időtartamára percben lehet fogadni. Esetleg arra , hogy mennyi tiebreak lesz?

Idézetet írta: chabialonso Dátum február 20, 2021, 17:02:16
Sokan favorizálják itt az oldalon is a Djoko- Medvedeven az öt szettet 3.4-3.6 körüli a szorzó.
A lesz tiebreak az első szettben szintén ilyen körüli.
Elkezdtem nézegetni a lehetőségeket. Valaki tud olyan irodát ahol a meccs időtartamára percben lehet fogadni. Esetleg arra , hogy mennyi tiebreak lesz?

Unibeten 186.5es hatarral van ilyen opcio.

Idézetet írta: chabialonso Dátum február 20, 2021, 17:02:16
Esetleg arra , hogy mennyi tiebreak lesz?

Erre ott van a bet365 is:

0,5 felett 1,50
1,5 felett 4,00
2,5 felett 19,00
3,5 felett 101,00

Idézetet írta: peshark Dátum február 20, 2021, 17:04:48
Unibeten 186.5es hatarral van ilyen opcio.

Ez szerintem Kjo opció. Nehogy már lesimázzák 3 óra alatt. Plusz Djokker taktikai ápolási szunetei is beleszámítanak nem?

Idézetet írta: csatarid Dátum február 20, 2021, 18:53:00
Ez szerintem Kjo opció. Nehogy már lesimázzák 3 óra alatt. Plusz Djokker taktikai ápolási szunetei is beleszámítanak nem?

Első ránézésre ez a három óra valóban nagyon kevésnek tűnik. Ha nem 3-0 lesz valamelyik játékos részére, akkor majdnem biztos, hogy túllépik a 186 percet. Eleve hosszabb labdamenetekre számítok, nem csak sorozatos ászokra. Emellett – ismerve a két játékos vérmérsékletét – legalább 5-10 perc vitatkozás is lesz (vagy a vezetőbíróval, vagy a közönséggel). Ha még egy "ápolási szünet" is összejön, akkor pedig esélytelen, hogy három órán belül lerendezzék egymást.