Napi tipp - Július 19.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: grof19 Dátum július 19, 2020, 11:17:29
Sziasztok!

Időpont: 2020.07.19. (18:00)
Esemény: Foci Norvég bajnokság (Strömsgodset - Molde)
Tipp: Több mint (3) gól a mérkőzésen mindkét csapatott együttvéve
Több mint (nyolc) szöglet a mérkőzésen mindkét csapatott együttvéve
Odds: 2.88
Iroda: bet365
Indoklás:

Strömsgodset változatos de több gólos mérkőzéseket játszik. Molde az nagyon elemében van és (3-5) gólos mérkőzéseket illetve  győzelmeket ér el. Úgy gondolom a gólokkal nem lesz gond a szögleteknek pedig jönni kell hiszen ettől sokal több is szokott lenni.

Nyertes

Idézetet írta: HT Dátum július 19, 2020, 13:05:50
Sportág, időpont: Labdarúgás, 21.45
Esemény: Roma - Inter
Tipp: döntetlen + 2 lapnál több a mérkőzésen
Odds: 4,16
Iroda: Bet365
Indoklás: Ránéztem ma erre a párosításra, és rögtön rávágtam, hogy ez döntetlen lesz. És nem csak azért, mert az utolsó négy meccsük döntetlen volt, hanem mert minden az X mellett szól. Két, közel azonos formában levő csapat játszik, akik az utolsó három meccsükön nem kaptak ki. Az Inter BL-induló lesz (szinte biztosan), a Roma pedig az EL-ben folytathatja (ez is majdnem biztosnak tűnik). Bár mindkettejüknek jól jönne a győzelem, de sokkal inkább az lesz most a lényeg, hogy ne kapjanak ki. Ezért várok döntetlent. A lapok tekintetében ezúttal kicsit óvatosabb vagyok, mivel a mérkőzés játékvezetője az olasz átlagnál kevesebbszer szokta megvillantani a kártyáját.

Nem hiszem el, hogy léteznek ilyen gagyi játékvezetők, mint ez. Tudtam, hogy kevés lapot szokott adni, de ezen a meccsen még simán kioszthatott volna két sárgát (bár nekem egy is elég lett volna a tipphez). Még gondolkodom az óváson.  ;D

Idézetet írta: havik Dátum július 19, 2020, 14:56:31
Labdarúgás, 17.45
Neman Grodno - Soligorsk
Tipp: Döntetlen és 5 gól alatt
Odds: 3,6
Bet365
Mindkét csapat jó formában van, hetek óta nem kaptak ki, és ők kapták a legkevesebb gólt a bajnokságban. Most is 0-0 vagy 1-1 a legvalószínűbb eredmény.

0-0 lett, pontosan úgy, ahogy gondoltam.
NYERTES

Idézetet írta: havik Dátum július 19, 2020, 14:56:31
Labdarúgás, 17.45
Neman Grodno - Soligorsk
Tipp: Döntetlen és 5 gól alatt
Odds: 3,6
Bet365
Mindkét csapat jó formában van, hetek óta nem kaptak ki, és ők kapták a legkevesebb gólt a bajnokságban. Most is 0-0 vagy 1-1 a legvalószínűbb eredmény.

Gratulálunk @havik ! Nyereményed 3 000 Forint Skrillen keresztül.