OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában


Idézetet írta: Csana Dátum január 05, 2010, 15:35:43
Valaki Segítsen pls!

Hogyan tudok már létező témában szavazást indítani?

Előre is köszi.
Lap alján van "Szavazás hozzáadása" gomb.

Hali!

Hogyan tudok szelvényt belinkelni, amire rákattintva nagyban jelenik meg lent?
Olyan mintha aláírás lenne a kommentnél, de mégse :D
Bocs, ha hülyeséget kérdezek. :)

A hozzászólás szövege alatt (mikor irod) van egy További opciók link. Ott tudsz csatolást feltölteni, amit igy tesz be a fórum.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum január 06, 2010, 08:27:20
A hozzászólás szövege alatt (mikor irod) van egy További opciók link. Ott tudsz csatolást feltölteni, amit igy tesz be a fórum.
Köszönöm a válaszod! ;)
Még annyit kérdeznék, hogy mivel a legegyszerűbb ezt a képecskét elkészíteni?
Printscreen, és akkor paintben szerkesztgetni, vagy van egyszerűbb módja is?
Mert addig oké, hogy lefényképezem, betöltöm paintbe ki is vágom a publikus részt, be is illesztem az új üres lapra, de a lap méretét nem tudom annyira lecsökkenteni amekkora a kép....szal sok üres fehér rész marad nekem. Remélem van egyszerűbb módja is, és nem kell bénáznom :)

#634 január 06, 2010, 16:53:26, Lacapi
legegyszerűbb ha a képfeltöltéshez is használható módszerrel csinálod: print screen, aztán Paint-ba beilleszted (ctrl+v). Ha png formában mented, a mérete is elég kicsi lesz.

ááááááááááááááááááááááááááááááááááá rájöttél!
Nagy kapus volt, csak az életmódjával és a magyar labdarúgás közegének segítségével tönkre tette az életét és a pályafutását.
Az összes korosztályos válogatottnak ő volt a kapusa a maga idejében U21-ig (U20-ig biztos)!!!. Nem Király, vagy Babos, vagy a többiek. A mostani U20-as vb bronza előtt ők értek el utoljára komoly eredményt válogatott szinten. Ha jól rémlik a hivatalosan még nem jegyzett U15, vagy U16-al nyertek eb-t... Kettő ember lett focista abból a csapatból! Ez a mi szegénységi bizonyítványunk. 16 évesen ajánlatot tett rá a Galatasaray, de nem adták oda a Csepelből, mert még több pénzt akartak érte...A Ferencvárosnak a vásárlás idején két kiszemeltje volt. Ő és Király. Nem Királyt választották.... Nem véletlen. Aztán szép lassan felőrölte a közeg és az életmód. De a strandon "tengóban" még szarrá veri a maiakat... :ok:

Szia!
Én már igen:)
Ajánlom az onlinetorrent-et, keresőbe beírod és kihozza az oldalukat.
Kredit rendszeren alapuló dolog, szóval ha csak 1 napra szeretnéd kipróbálni, akkor azt is megteheted.
Priviben elküldhetnéd, hogy mely torr. oldalakon vagy fent.

Sziasztok!!

Kis technikai segítséget szeretnék kérni, mert ez így nem mehet tovább!  ;D Arról van szó, hogy a munkahelyemen van ugyan internet, de a letöltés és telepítés korlátozva van, tehát póker kilőve. Tud esetleg valaki megoldást arra, hogy ki lehet-e kerülni ezt a dolgot? Például a média player sem játszik le mindent, de ugye van a VLC, amit nem kell telepíteni, és azzal viszont meg van oldva a probléma. Szóval valami ilyesmi megoldást keresek..

Előre is köszi!

csacsa

Javas poker klienst próbáld meg esetleg, ongameseknek van, s asszem a microgamingnek is (unibet), de az sem biztos, hogy menne.

Hát, nem akarja... Olyan nincs, hogy a kicsomagolt klienst kiírom lemezre vagy valami ilyesmi? Most lehet, hogy hülyeséget mondtam, nyugodtan ér röhögni!  ;D

Meg lehetne azt is csinálni, de biztos van minden kliensnek olyan fájlja, amit nem a telepitett helyen tárol, hanem valahol a felhasználó saját könyvtárában (win xp-től ugyebár már multiuser a windóz), meg ott a registry is.
Közben kerestem portable kliensre, de semmi érdekes nincs, kivéve pár fake oldalt, ami a normális klienst álcázza portableként.

Más ötletem hirtelen nincs.

Azért köszi vmlinuz, hogy utánanéztél a dolognak. Várok még egy kicsit, hátha van még itt eldugva néhány ötlet..   :)


Aki keres, az talál, de hogy mit, azt nem tudom.
Elméletileg létezik olyan, hogy nem kell letöltened semmit, tudsz pokerezni a böngésződben is.
Itt egy lista a lehetséges termekről   http://www.pokerinbrowser.com/

Köszi Coward! A böngészőt már próbáltam, az volt a második az első után, amit próbáltam, az első volt a kliens letöltése.  Akarom mondani, a le nem töltése..  ;D  >:(  Azért, végigpróbálom az összes termet, ami szerepel az általad küldött linken, hátha elindul a böngészővel valamelyik. Ja, és két böngészővel is próbáltam / IE8, Mozilla /. Pedig valamit ki kéne találnom, vagy találnod nekem..  ;D

2 ok miatt nem mehet a browseres játék (ami általában Java alapú):
- nincs JRE (java runtime environment) a gépen - ilyenkor el sem indul
- a kliens valami nem standard porton kommunikál, amit nem enged ki a tűzfal - nem tud csatlakozni