OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 18 vendég van a témában


Hány hozzászólás kell ahhoz vagy mit kell tenni, hogy a nevem alatt Profi fogadó legyen írva?

Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 03, 2010, 11:28:42
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?action=mlist;sort=posts;start=30

A link alapján 500 hsz kell, tehát elég közel vagy, hogy profi legyél :) Aztán az 5000 után lehetsz God, mint Titti.


Köszi szépen !
A Profi fogadó és God között, akkor már nincs is több lépcsőfok !  :)

Kiszámoltam, hogy ha tartom a napi 1.6 hozzászólás átlagomat, akkor legalább 8 év kell, hogy elérjem a God szintet. Meg vagytok húzatva?  ;D

Idézetet írta: Lúzer SC Dátum augusztus 03, 2010, 16:10:13
Kiszámoltam, hogy ha tartom a napi 1.6 hozzászólás átlagomat, akkor legalább 8 év kell, hogy elérjem a God szintet. Meg vagytok húzatva?  ;D

Jó munkához idő kell!  ;)

Idézetet írta: Lúzer SC Dátum augusztus 03, 2010, 16:10:13
Kiszámoltam, hogy ha tartom a napi 1.6 hozzászólás átlagomat, akkor legalább 8 év kell, hogy elérjem a God szintet. Meg vagytok húzatva?  ;D
Ha Csimav ebben a tempóban halad, 2 hónap alatt elérheti a God státuszt... ;D ;D

Idézetet írta: Pisti1987 Dátum augusztus 03, 2010, 19:44:06
Ha Csimav ebben a tempóban halad, 2 hónap alatt elérheti a God státuszt... ;D ;D

Csimav olyan, mint Chuck Norris ? Nála egy hozzászólás kettőnek számít  :)

Idézetet írta: Pisti1987 Dátum augusztus 03, 2010, 19:44:06
Ha Csimav ebben a tempóban halad, 2 hónap alatt elérheti a God státuszt... ;D ;D
Idézetet írta: Lúzer SC Dátum augusztus 03, 2010, 20:22:24
Csimav olyan, mint Chuck Norris ? Nála egy hozzászólás kettőnek számít  :)
Ha kettő  számítana egynek Csimav akkor is god lesz szeptemberre  ;D

Idézetet írta: Lacapi Dátum augusztus 03, 2010, 21:09:21
Ha kettő  számítana egynek Csimav akkor is god lesz szeptemberre  ;D
Milán majd törheti a fejét, hogy milyen új státuszt találjon ki tavasszal, mikor már Csimav átlépi a 30 ezres határt is ;D

Na mielőtt Csimavval szét offoljuk az offtopicot, egy értelmesebb (?) kérdés: ma jött egy lehetőség hogy a hónap végén 4-5 nap erejéig újra ellátogathatokErdélybe, konkrétan Csomafalvára. Amikor voltam nagylaknál mentünk át a határon, most azt javasolják hogy M3 -ason menjek végig. Ott hol van a határátkelő és tényleg érdemesebb e arra mennem?

Előre is kösz!

#729 augusztus 03, 2010, 23:04:05, vmlinuz
M3 - Debrecen - Ártánd - Nagyvárad - Kolozsvár - Marosvásárhely - Szováta - Bucsin tető és utána már Csomafalván is vagy. Ez nem a legrövidebb, de a legjobb minőségű út. Kolozsváron mindenképp áthaladsz, és ha Nagylaknál is jössz át, akkor is Aradról felmész Nagyváradra.

A rövid verzió Kolozsvár - Szászrégen - Szováta lenne, de ez a rész szépen szólva is katasztrófa.

Köszi a segitséget vmlinuz!

Látom, eldumálgattatok rólam ;D
Sebaj.  :beerchug:

De azért nincs harag, igaz?  ;D

 :bash: :bash: :bash:  ;D



Persze, hogy nincs. ;)

Idézetet írta: Lacapi Dátum augusztus 03, 2010, 21:35:38
jött egy lehetőség hogy a hónap végén 4-5 nap erejéig újra ellátogathatok Erdélybe

Halihó, lenne még egy két kérdésem: üzemanyagárak, tankoljak tele még itthon, vagy nem érdemes szórakozni, mert nincs különbség, illetve úthasználati matrica van-e még, illetve mennyibe kerül? Néztem Parajdon a sóbánya honlapját, jól néztem hogy 15 RON a belépő? Sajna nem tudok románul, de hogy egy kumma szót se irnak róla angolul, németül, ne adj isten magyarul, bosszantó. vagy én vagyok béna és nem találtam.

Ha valaki tudna segiteni köszönném, és lehet lesz még kérdésem.