OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: ab_aevo Dátum június 22, 2011, 18:40:06
Megkérem aki még nem töltötte ki és van pár perce töltse ki! Köszi

Nálam nem jönnek a kérdések.

Le tudná valaki forditani?

You will be required to $250 in wagers before you can cash out your money from William Hill. This offer is only valid if you sign up from the correct link and use the correct bonus code (above). This offer is only valid once per customer.

Idézetet írta: kuki Dátum június 22, 2011, 23:36:02
Le tudná valaki forditani?

You will be required to $250 in wagers before you can cash out your money from William Hill. This offer is only valid if you sign up from the correct link and use the correct bonus code (above). This offer is only valid once per customer.

Meg kell forgatnod 250$-t, mielőtt igényelhetnéd. Az ajánlat csak akkor érvényes, ha a megfelelő linkről regisztrálsz, a megfelelő regisztrációs kódot használod. Az ajánlat csak egyszer érvényes.


Raffael és Németh életfogytiglani fegyházbüntetést kapott

"Raffael Sándor és Németh Győző első- és másodrendű vádlottakat bűnösnek ítélték, életfogytig tartó fegyházbüntetést szabott ki rájuk a Veszprém Megyei Bíróság a Marian Cozma elleni gyilkosság ügyében. Sztojka Iván szintén bűnös, 20 év fegyházbüntetést kapott. Sztojkát rosszullét miatt kivezették a tárgyalásról.

Három vádlott is rosszul lett a Cozma-gyilkosság büntetőperében hozott első fokú ítélet indoklása közben csütörtökön a Veszprém Megyei Bíróságon.

Az indoklás közben először Sztojka Iván harmadrendű vádlott lett rosszul, ezért kivezették a  tárgyalóteremből. Később rosszullétét jelezte Pál Gábor negyedrendű és Bihari Csaba ötödrendű vádlott is. Őket is kivezették a teremből, a bíró pedig szünetet rendelt el.

A bíróság az első- és a másodrendű vádlottat, Raffael Sándort és Németh Győzőt társtettesként, több emberen elkövetett emberölés kísérlete, valamint bűnsegédként elkövetett, életveszélyt okozó testi sértés kísérlete miatt életfogytig tartó fegyházra, Sztojka Iván harmadrendű vádlottat pedig 20 évi fegyházbüntetésre ítélte. Pál Gábor negyedrendű vádlott 5 év, Bihari Csaba ötödrendű vádlott 4 év börtönt kapott társtettesként elkövetett, életveszélyt okozó testi sértés kísérlete miatt. Gergely Péterné hatodrendű és Antalik László hetedrendű vádlottat kétrendbeli bűnpártolás miatt 4 év, illetve 2 év 8 hónap börtönre ítélték.

Marian Cozmát, az MKB Veszprém és a román kézilabda-válogatott tagját 2009. február 8-án hajnalban gyilkolták meg a veszprémi Patrióta lokál előtt."

Amennyiben valaki szokott pool-ozni a jojatek.hu-n vagy dartsozni a flyordie.com-on, és néha napján van kedve játszani, jelezze. Vevő vagyok mindegyik dartsra. :D

Egy jogi kérdésem lenne.

Azért kaphatok(unk) bármiféle büntetést, ha egy saját készítésű hírműsort töltünk fel egy videó megosztóra, ami alatt képek vannak a netről(valencia témájú)? Vagy csak a videót távolítják el maximum?

köszi.

Amennyiben jogsértő, eltávolítják, semmi több.

Van rajtam kivul mas olyan "orult",aki Vivaldit hallgat munka kozbe?
Foleg a 4evszakot nyomatom. Nyugtat es ellazit. Kurva erdekes,de nem tudom megerteni e mellett aki hard technot,vagy progressive houset hallgat...

Skandi számok:

1.: 2 4 6 13 21 25 34
2.: 1 3 9 15 21 30 32
3.: 10 15 18 31 32 34 35
4.: 1 4 9 11 15 21 22

nem játszom meg, de nagyobb nyeremény esetén MB-re jöhet egy kisebb jutalom.

Hetvenötmilliós Bentley-ével tört-zúzott a szőke nő   
   
Monte-Carlóban mindennapos, hogy az ember luxusautókat láthat, az már azonban annál ritkább, hogy ezek a kocsicsodák egymásnak ütköznek.



Tegnap délután a miniállam biztosítói a szívükhöz kaphattak, ugyanis összeütközött egy szőke nő által vezetett hetvenötmilliós Bentley Azure négy másik járgánnyal. Először egy huszonhárommilliós Mercedesbe rohant bele, majd egy ötvenmilliót érô Ferrarit, egy huszonötmilliós Porschét, s egy szintén ötvenmilliós Aston Martint is eltrafált. Turisták százai gyűltek össze a látványra, s fotózták a sohasem látott, összesen negyedmilliárd forintnyi értékű járművek karambolját.

borsonline.hu

Asszem erre mondják, hogy irigylem a problémáját!  ;D
   

Valaki Cod2, Fifa10 vagy Fifa11 jönne online, akk szóljon  :D

Versenyt hirdetek, manager szerű játék indul (Fociguru mintára) az én megrendezésem által. A 4 nagy európai bajnokságra (spanyol, olasz, angol, német) + majd BL-re lehet csapatokat összeállítani (a sportág labdarúgás). Nyeremény is lesz, amit én állok.

Nem tudom, kb hány indulóra lehet számítani, de kapásból egy ilyenre gondoltam: 1. helyezett: 50ezer Ft, 2. 30ezer, 3. 20ezer. Egy kikötés van: ha én nyerek, akkor nálam marad a pénz, vagyis tessék megverni (képletesen  :) ) ha kell a steksz. De minden más esetben szépen ki lesz fizetve a bajnokságok befejeztével a nyeremény (utalással).

Ha valakit érdekel a játék, az írjon ide, vagy privátba is megteheti, aztán közlöm a részleteket a lebonyolítással kapcsolatban. 

#1033 augusztus 03, 2011, 18:27:52, Lord
Engem érdekel, bár nem teljesen világos. A managerszerű játék mit takar? Össze kell állítani minden hétvége és BL kör előtt egy csapatot, és a kiválasztott játékosok pályán mutatott teljesítménye alapján kap pontot a "drímtímem"? Pl ha gólt szerez a csatárom, akkor kapok pontot meg hasonlók, vagy milyen játékra gondoltál?

Idézetet írta: Lord Dátum augusztus 03, 2011, 18:23:32
Engem érdekel, bár nem teljesen világos. A managerszerű játék mit takar? Össze kell állítani minden hétvége és BL kör előtt egy csapatot, és a kiválasztott játékosok pályán mutatott teljesítménye alapján pontot a "drímtímem"? Pl ha gólt szerez a csatárom, akkor kapok pontot meg hasonlók, vagy milyen játékra gondoltál?

Pontosan ilyenre. Máris írom ide a részleteket.