OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában


Elvileg nem lehet probléma, a játékok nagy része használja a .Net -rendszert, és legtöbbször sem a windows sem a játék nem jogtiszta...  :)

Idézetet írta: Lacapi Dátum március 22, 2012, 08:25:33
Elvileg nem lehet probléma, a játékok nagy része használja a .Net -rendszert, és legtöbbször sem a windows sem a játék nem jogtiszta...  :)

Köszi Lacapi, akkor letöltöm. Vagy várjak egy olyan válaszra, aki hasonló módon használja, mint ahogy én használnám?  :D  ;D

Idézetet írta: csacsa44 Dátum március 22, 2012, 08:00:45
Sziasztok!

Kérdésem, ki szeretném próbálni a Holdem Manager 2-t, de ehhez telepítenem kell ezt: Microsoft .NET-keretrendszer 4 (webes telepítő). Lehet belőle gondom, ha nem jogtiszta az operációs rendszerem / Windows /? Vagy a kettőnek semmi köze egymáshoz?

Most hogy kiírtad ide, lehet...  ;D

csacsa, gondolkodsz, hogy megvedd huszonötért az akadémián keresztül? Mert nézegetem én is...

Idézetet írta: söprű Dátum március 22, 2012, 08:48:34
Most hogy kiírtad ide, lehet...  ;D

csacsa, gondolkodsz, hogy megvedd huszonötért az akadémián keresztül? Mert nézegetem én is...

Így vagy úgy, csak megbuktatom magam!  ;D

Igen, jól tudom, hogy előbb-utóbb meg kell venni, most viszont olcsóbb is. Egy darabig bőven elég lenne a Small Stakes verzió, ha meg már nem, akkor lesz rá keret bőven..  :D

Idézetet írta: csacsa44 Dátum március 22, 2012, 08:00:45
Sziasztok!

Kérdésem, ki szeretném próbálni a Holdem Manager 2-t, de ehhez telepítenem kell ezt: Microsoft .NET-keretrendszer 4 (webes telepítő). Lehet belőle gondom, ha nem jogtiszta az operációs rendszerem / Windows /? Vagy a kettőnek semmi köze egymáshoz?

Valaki még vélemény?

Egyik ismerősöm billentyűzete megbolondult... ha a space billentyűt nyomom meg akkor úgy reagál mintha az "esc"-t nyomtam volna. Ha a 3-ast nyomom meg akkor meg kikapcsol a gép  Van valakinek esetleg tippje, hogy mi történt a billentyűzettel? Megnéztem hátha a gép nem jó, de az én gépemen is ugyanígy reagál a dolgokra.

Idézetet írta: TiB Dátum április 10, 2012, 18:00:55
Egy nagyon buta kérdésem van, vagyis én vagyok a buta hogy nem tudom :) Angolul hogy van helyesen, hogy "Kizárólag XY részére" ?

"Only for XY", vagy "Exclusively for XY".

Kedves Fórumtársak!

Bajor ismerőseim konyhai kisegítő idénymunkára keresnek egy németül beszélő embert.
A munkavégzés helye: étterem egy bajor faluban
Ideje: májustól szeptemberig

Akit bővebben érdekel az állásajánlat, keressen meg privátban, a részletes feltételeket (fizetés, lakhatás stb.) majd ott megírom.

Az Európa bajnokságot melyik Tv társaságok fogják közvetíteni?

Idézetet írta: TiB Dátum április 28, 2012, 11:20:48
Magyar Televízió, és a harmadik csoportkörben meg a párhuzamos közvetítésekbe beszáll a Sport TV.
Én ennyit tudok :)

Köszönöm TiB!  :ok:

Halihó!

Véleményeket és tapasztalot várnék, ha használ valaki 1,6 -os dizelmotoros Hyundai-t vagy Kia-t. Hideginditástól a fogyasztásig, a szervízköltségig minden érdekelne, akár privátban is! Elüre is kösz mindenkinek!

Lacapi

Tegnap elég durva kis zivatar jött errefelé...22 éves vagyok, de ennyi esőt esni 10-15 perc alatt én még nem igen láttam itt Vásárhelyen...ráadásul jégeső volt, találtam is videót róla...

Jégeső Hódmezővásárhelyen (vadasz01 - www.idokep.hu)

#1137 május 09, 2012, 09:16:50, csacsa44
Kakukktojás..  ;D



Idézetet írta: csacsa44 Dátum május 09, 2012, 09:14:49
Kakukktojás..  ;D



Azért kakukktojás, mert Te vagy a CL? :D