OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában


Elsősorban az egykori Jugoszláviában élő fórumtársaktól kérdezem: található-e stream a TV Pink adására?

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum február 22, 2013, 18:28:09
Itt az ötödik tipp nyertes.  :beerchug:

Nem semmi vagy :D Észreveszed a naplójában, átmész egy másikba; ott linket csinálsz rá.. Mondjuk teljesen hű vagy a topik címéhez. :)


Idézetet írta: Latzka Dátum február 16, 2013, 13:01:57
http://sportgeza.hu/sport/2013/02/16/itthon_csapos_volt_izlandon_talalt_nyugalomra/

Csak most olvastam:

"A bajnok korábban a Sopronhoz közeli Ausztriában is keresett munkát, de a magyar határhoz közel nem akadt lehetősége. Mehetett volna Svájcba is, de akkor már majdnem mindegy, hogy Svájc vagy Izland következik az életükben."

és

"A házamra felvett svájcifrank-alapú hitel törlesztését az olimpiai életjáradékból oldom meg, ezt sem szégyellem."

Ehh... Ha Svájcba mész, akkor a kapott svájci frankkal kiküszöbölhetnéd az árfolyamkockázatot!
Miért nem találkoztunk korábban...    ;D

Egyébként szomorú, hogy már egy olimpiai életjáradék sem tudja a közelmúlt bajnokát itthon tartani.
Röghöz kellett volna kötni...

Valaki tudna nekem valami tényleg nézhető SportKlub-os streamet linkelni az Inter-Milan meccsre??

Egy kérdés: hogy lehet itt az org-on letiltani valakit, hogy utána SOHA többet ne láthassam a hozzászólásait a jövőben???

Előre is köszi  :ok:

http://btlondon2012.co.uk/pano.html

Ez mi durva! Megtaláltam az Emirates-t! :)

Idézetet írta: jorgi05 Dátum február 27, 2013, 20:48:26
Egy kérdés: hogy lehet itt az org-on letiltani valakit, hogy utána SOHA többet ne láthassam a hozzászólásait a jövőben???

Előre is köszi  :ok:
Mivel ez egy fórum, úgy vélem sehogy. De egyszerűen figyelmen kívül is lehet hagyni egy adott felhasználó hozzászólásait, ha nem érdekel.

Idézetet írta: Cesc18 Dátum február 27, 2013, 21:34:10
http://btlondon2012.co.uk/pano.html

Ez mi durva! Megtaláltam az Emirates-t! :)

Ez rohadt jó :ok: Most keresem hátha Budapest is megvan nekik ;)

Plágiumbotrány A Dal döntője előtt

Három nappal A Dal döntője előtt újabb botrány robbant ki a műsor háza táján. A verseny indulása előtt bundáról beszélt mindenki, most pedig plágiumról. A közös nevező: Radics Gigi.

A Dal zsűrije csütörtökön, a szakértői véleményekre alapozva hoz döntést arról, hogy Radics Gigi és dala tovább folytathatja-e az énekversenyt, melynek tétje az Eurovízióra való kijutás. Radics Gigi Úgy fáj című dala ugyanis plágiumgyanús, komoly hasonlóságokat mutat egy román előadó, Paula Seling Timpul című dalával - írta szerdán a Blikk.

A bulvárlap megkeresésére az MTVA sajtószóvivője, Lencsó Rita elmondta, hogy a Jogi és Szerzői Jogvédő Iroda szakértői és az Eurovíziós Dalfesztivált megrendező EBU, azaz az Európai Műsorszolgáltatók Szövetsége is segítenek vizsgálni az ügyet, akik egyelőre nem szólnak bele a dologba, hiszen ami a nemzetközi versenyeken történik, arra nincs ráhatásuk. "Állásfoglalásukból kiderül, hogy amennyiben a nemzeti válogatóról egy olyan dal kerül ki nyertesen, amelyről aztán a későbbiekben kiderül, hogy nem felel meg a kiírás feltételeinek, akkor az súlyos következményekkel járhat, Magyarországot akár ki is zárhatják a versenyből. Ezért kell mindent alaposan megvizsgálni" - mondta a Blikknek Lencsó Rita.

Radics Gigi - Úgy fáj (A Dal 2013)

A bundabotránnyal kapcsolatban a BorsOnline megkereste Radics Gigi menedzserét, Joós Istvánt, aki nevetségesnek tartja a helyzetet, hogy a 2012 októberében írt dalt három nappal a döntő előtt hasonlítgatják. Szerinte a román dal nem volt világsláger, valaki csak fogást keresett Gigin. "Rendkívül szomorú, hogy így próbálják besározni. Gigi tiszta szívű lány, óriási élmény számára a döntőbe jutás. Ha nem elég erős lelkileg, a pályáról is letérítheti a hazug vád" - nyilatkozta a bulvárlapnak.

Paula Seling - Timpul

A BorsOnline megkereste a román énekesnőt is, aki elmondta, hogy meghallgatta a dalt, talált egyezéseket a refrénben, de szerinte nem lehet plágiummal vádolni a szerzőket. "Szerintem Gigi dala oké" - nyilatkozta a román énekesnő és a menedzsere is.


Forrás: life.hu

Idézetet írta: alexthebest Dátum február 27, 2013, 22:05:50
Ez rohadt jó :ok: Most keresem hátha Budapest is megvan nekik ;)

Itt van Budapestről hasonló: http://70gigapixel.cloudapp.net/

Kaptam ma egy levelet, válaszul az alábbi hszekre: http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,9814.msg360468.html#msg360468

A levél:

Idézetet írta: jorgi05 Dátum március 04, 2013, 17:52:44
Ha az előző 2 heti hsz számomat levennéd, akkor is 300 felett lennék, mivel már jóval 200 felett voltam az évfordulón.... HAHAHAHAHAAAAA  ;D  :redchug:

Én meg válaszoltam, és tovább nem érdekel, de tényleg:

"Szia,

Te tényleg nagyon gyerekes vagy. Én hetekig nem akartam beleszólni, sőt, próbáltalak is védeni a "szabcsi151"-el együtt, bár az is igaz, hogy - nem meglepő módon - van szabcsi150 meg szabcsi151 nevű felhasználó is. De a lényeg tényleg az, hogy 2-3 alkalommal belefér egy-egy smiley elküldése, de hogy 3 üzenet egymás után ugyanabban a topicban ne tartalmazzon két szót a smileyeken kívül, az durva. A továbbiakban nem kivánok foglalkozni veled, de vedd már magad észre: ez az oldal nem hsz gyüjtésre jött létre, hanem sportfogadásra. Ha van lényegi hozzáfűznivalód, akkor mond, ha nincs, húzd meg magad.

Lacapi

Ez levél teljes egészében bekerül az offtopicba is."

Remélem, akiknek inge, azok magukra veszik. Én igyekszem toleráns lenni, de nem azért jövök ide, hogy egy: "ja!" meg  ;D vagy  :bash: miatt huszonhatszor nézzek bele egy naplóba vagy témába, értelem nélkül. Tehát mégegyszer:

ez az oldal nem hsz gyüjtésre jött létre, hanem sportfogadásra. Ha van lényegi hozzáfűznivalód, akkor mond, ha nincs, húzd meg magad.

Idézetet írta: Lacapi Dátum március 04, 2013, 18:16:13
Kaptam ma egy levelet, válaszul az alábbi hszekre: http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,9814.msg360468.html#msg360468

A levél:

Én meg válaszoltam, és tovább nem érdekel, de tényleg:

"Szia,

Te tényleg nagyon gyerekes vagy. Én hetekig nem akartam beleszólni, sőt, próbáltalak is védeni a "szabcsi151"-el együtt, bár az is igaz, hogy - nem meglepő módon - van szabcsi150 meg szabcsi151 nevű felhasználó is. De a lényeg tényleg az, hogy 2-3 alkalommal belefér egy-egy smiley elküldése, de hogy 3 üzenet egymás után ugyanabban a topicban ne tartalmazzon két szót a smileyeken kívül, az durva. A továbbiakban nem kivánok foglalkozni veled, de vedd már magad észre: ez az oldal nem hsz gyüjtésre jött létre, hanem sportfogadásra. Ha van lényegi hozzáfűznivalód, akkor mond, ha nincs, húzd meg magad.

Lacapi

Ez levél teljes egészében bekerül az offtopicba is."

Remélem, akiknek inge, azok magukra veszik. Én igyekszem toleráns lenni, de nem azért jövök ide, hogy egy: "ja!" meg  ;D vagy  :bash: miatt huszonhatszor nézzek bele egy naplóba vagy témába, értelem nélkül. Tehát mégegyszer:

ez az oldal nem hsz gyüjtésre jött létre, hanem sportfogadásra. Ha van lényegi hozzáfűznivalód, akkor mond, ha nincs, húzd meg magad.


Tényleg?! Nézd már meg a futball topicot és amiket írok...hol látsz ott egy szavas vagy csak smiley-t tartalmazó hozzászólást tőlem!??? HMMM??  ???

Beírom a tippjeimet és utána 1-3 meccshez irok is egy hosszabb elemzést, akkor miről is beszélünk!?? Ennyi. Szevasz

jorgi: két lehetőséged van: vagy befejezed a fölösleges hozzászólásokat és sértegető privát üzeneteket vagy tiltás lesz belőle.

Talán elgondolkozhatnál azon, hogy miért kötődik mindenki veled. Egyszerre sok ember ritkábban téved.

csak gratulálni tudok ehhez az egészhez, tiltsatok le, ebből az oldalból már úgy is elegem van. Itt csak kötözködnek, trágárul sértegetnek engem, büntetlenül, és még engem figyelmezetetnek, előtte legyerekeznek, levadmarháznak, elküldenek a P-be és még én vagyok a szemét!!!! Ennyit rólatok  :noway: :noway: :noway:  :fakk2: :fakk: