OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában


IdézetFONTOS...látom te is a 100 valahány hozzászólással rendelkező tagokat erősíted (egyelőre, legalább is 1000 alatt vagy), úgy mint én, így el kell fogadni az SP.org -on, hogy azonnal letámadnak téged a 1000-10000 hsz -el rendelkezők és utána jönnek falkában a többiek, hisz ki az a "hülye", aki a 10-100 hsz -es tag mellé állna (mert ő biztos vagy amatőr vagy gyerekes vagy fogyatékos, azért mert kevés hsz -a van). Nincs empátia, sem emberség és utána bármit is írsz bárhová, egyből támadószándékkal fognak fellépni mindaz ellen, amit az oldalon írsz (bármi is legyen oda leírva) !!!!!  :ok:

Nem kell különösebb képpen kihúznod a gyufát, elég csak szemet szúrnod egy őstagnak az org -on és utána VÉGED van, kivégeznek itt.  :noway:

Jó tanács és tapasztalat amit írtam...  :cya:


Napi jorgi..

Még időben szedted ki, jött megint offolni..  ;D

Idézetet írta: csacsa44 Dátum március 30, 2013, 13:35:07
Még időben szedted ki, jött megint offolni..  ;D

Azaz röhögjetek csak...ami igaz, az igaz...ja én csak OFFOLNI tudok, hát azért van itt jó pár ember, aki inkább ezt csinálja.  :ok:

Ja meg az a legjobb, mikor írjátok, hogy gyerekes hozzáállás vagy gyerekes írás, gyerekes viselkedés....jajj istenem, annyira unalmas már...lejárt lemez, nem veszitek észre?! Kitalálhatnátok már mást is...  :great:

'' És utánna véged van, kivégeznek itt  ''

Hát ezen besírtam ;D ;D Nem hiszem, hogy itt ennyi rossz akaró ember lenne mint ahogy azt te beállítod Horgi. Talán csak magadba kéne nézned, és akkor rájönnél, hogy itt egyedül te vagy a hibás és nem a '' Sok hozzászólással rendelkezők ''...

#1459 március 30, 2013, 13:47:05, jorgi05
Idézetet írta: davixxx Dátum március 30, 2013, 13:42:10
'' És utánna véged van, kivégeznek itt  ''

Hát ezen besírtam ;D ;D Nem hiszem, hogy itt ennyi rossz akaró ember lenne mint ahogy azt te beállítod Horgi. Talán csak magadba kéne nézned, és akkor rájönnél, hogy itt egyedül te vagy a hibás és nem a '' Sok hozzászólással rendelkezők ''...

Szerintem meg rajtam kívül még jó pár embernek magába kellene néznie itt!!!!  :ok:
Pl. te nem vagy olyan, mert konkrétan nem sértegettél vagy fikáztál...esetleg korrektül leírtad amit gondolsz...de jó pár ember van, aki nem így tesz, hanem egyből sértően lép fel vagy durván, empátia nélkül (konkrétan ezt a BAH -os esetemre értem)...  :noway:

Idézetet írta: jorgi05 Dátum március 30, 2013, 13:44:27
Szerintem meg rajtam kívül még jó pár embernek magába kellene néznie itt!!!!  :ok:
Pl. te nem vagy olyan, mert konkrétan nem sértegettél vagy fikáztál...esetleg korrektül leírtad amit gondolsz...de jó pár ember van, aki nem így tesz, hanem egyből sértően lép fel vagy durván, empátia nélkül (konkrétan ezt a BAH -os esetemre értem)...  :noway:

Ez lehet igaz, de végül mint kiderült ott se neked lett igazad, mert világosan le volt írva, hogy ha több számlát használsz ,regisztrálsz 1 gépről akkor az bannolva lesz. Te meg itt jöttél a hülye idézeteiddel, hogy hát ez benne se volt a szabályzatba, meg hogy fáj nekik az a 100€ amit te elnyertél tőlük, stb, stb... Szóval még mindig azt mondom, hogy az esetek 95% ban te vagy a hibás, csak ezt nem látod be, vagy nem akarod belátni..

És ez nem azért van mert van 300 hsz- od össz-vissz..

Idézetet írta: jorgi05 Dátum március 30, 2013, 13:41:58
Azaz röhögjetek csak...ami igaz, az igaz...ja én csak OFFOLNI tudok, hát azért van itt jó pár ember, aki inkább ezt csinálja.  :ok:

Ja meg az a legjobb, mikor írjátok, hogy gyerekes hozzáállás vagy gyerekes írás, gyerekes viselkedés....jajj istenem, annyira unalmas már...lejárt lemez, nem veszitek észre?! Kitalálhatnátok már mást is...  :great:

Pont jónak mondod, azt hiszem talán én voltam az, aki privátban is megkeresett szintén segítő szándékkal! Ami pedig maccs írását illeti, olvasd el jobban, hogy mi is történt ott, mert pont fordítva írtad le a dolgokat:

"FONTOS...látom te is a 5-15000 valahány hozzászólással rendelkező tagokat erősíted ( legalább is 13000 felett vagy), így el kell fogadni az SP.org -on, hogy azonnal letámadnak téged a 100-200 hsz -el rendelkezők és utána jönnek falkában a többiek, hisz ki az a "hülye", aki az 5-15000 hsz -es tag mellé állna (mert ő biztos vagy moderátor vagy logikus, épeszű, azért mert sok hsz -a van). Nincs empátia, sem emberség és utána bármit is írsz bárhová, egyből támadószándékkal fognak fellépni mindaz ellen, amit az oldalon írsz (bármi is legyen oda leírva) !!!!!  :ok:

Nem kell különösebb képpen kihúznod a gyufát, elég csak szemet szúrnod egy újtagnak az org -on és utána VÉGED van, kivégeznek itt.  :noway:

Jó tanács és tapasztalat amit írtam.."

Idézetet írta: davixxx Dátum március 30, 2013, 13:50:11
Ez lehet igaz, de végül mint kiderült ott se neked lett igazad, mert világosan le volt írva, hogy ha több számlát használsz ,regisztrálsz 1 gépről akkor az bannolva lesz. Te meg itt jöttél a hülye idézeteiddel, hogy hát ez benne se volt a szabályzatba, meg hogy fáj nekik az a 100€ amit te elnyertél tőlük, stb, stb... Szóval még mindig azt mondom, hogy az esetek 95% ban te vagy a hibás, csak ezt nem látod be, vagy nem akarod belátni..

És ez nem azért van mert van 300 hsz- od össz-vissz..


Kimondta, hogy 1 gépről regisztáltunk az ismerősömmel!??  :crazy: :crazy: basszus, nem lehettek ilyen  :redchug: .....most írom le 3.szor, hogy az ismerősöm a saját gépéről csinált anno BAH fiókot és én is a sajátomról még ahol régen laktam, a 2 hely ég és föld egymáshoz, ráadásul már nem is ott lakom...én azt mondtam, hogy beléptem a 2 fiókkal 1 gépen (kb. 3x, 4x), mivel ő nem játszik és tudja h nincs melóm így segített (mert ő legalább jó, segítőkész ember, ami ritka ebben az országban) és ideadta a fiókját, h játszak vele és beváltottam 1-1 kódot enyémre, majd övére és az övével sikerült csinálni 100 euro -t 3 euro -ból és az ő fiókját zárolták, az enyémet meg nem (ergo teljesen világos h a pénzüket féltik a pöcsszájúak), mert akkor az enyémet is zárolták volna (de mivel azzal nem nyertem igy az nem zavarta őket) undorító dolog és ebben igazam van!!!!  :noway: :noway: :noway: A szabályzatukban meg nincs benne, hogy 1 gépről több fiókkal ne lehessen belépni...és ezt már írtam és ez is a valóság, hisz ilyen szabályzati pontjuk nincs...a kuponon is csak annyi van h azt a bizonyos kupont csak 1 fiók csak 1x válthatja be, nem az hogy 1 háztartásban bármennyi kupon közül csak 1- et válthatsz be!!! úgy látszik csak én tudok olvasni....  :ok:

Idézetet írta: csacsa44 Dátum március 30, 2013, 13:51:31
Pont jónak mondod, azt hiszem talán én voltam az, aki privátban is megkeresett szintén segítő szándékkal! Ami pedig maccs írását illeti, olvasd el jobban, hogy mi is történt ott, mert pont fordítva írtad le a dolgokat:

"FONTOS...látom te is a 5-15000 valahány hozzászólással rendelkező tagokat erősíted ( legalább is 13000 felett vagy), így el kell fogadni az SP.org -on, hogy azonnal letámadnak téged a 100-200 hsz -el rendelkezők és utána jönnek falkában a többiek, hisz ki az a "hülye", aki az 5-15000 hsz -es tag mellé állna (mert ő biztos vagy moderátor vagy logikus, épeszű, azért mert sok hsz -a van). Nincs empátia, sem emberség és utána bármit is írsz bárhová, egyből támadószándékkal fognak fellépni mindaz ellen, amit az oldalon írsz (bármi is legyen oda leírva) !!!!!  :ok:

Nem kell különösebb képpen kihúznod a gyufát, elég csak szemet szúrnod egy újtagnak az org -on és utána VÉGED van, kivégeznek itt.  :noway:

Jó tanács és tapasztalat amit írtam.."


Jól van mester...minden szentnek maga felé hajlik a keze...ennyi  ;)

Idézetet írta: jorgi05 Dátum március 30, 2013, 14:35:43

Kimondta, hogy 1 gépről regisztáltunk az ismerősömmel!??  :crazy: :crazy: basszus, nem lehettek ilyen  :redchug: .....most írom le 3.szor, hogy az ismerősöm a saját gépéről csinált anno BAH fiókot és én is a sajátomról még ahol régen laktam, a 2 hely ég és föld egymáshoz, ráadásul már nem is ott lakom...én azt mondtam, hogy beléptem a 2 fiókkal 1 gépen (kb. 3x, 4x), mivel ő nem játszik és tudja h nincs melóm így segített (mert ő legalább jó, segítőkész ember, ami ritka ebben az országban) és ideadta a fiókját, h játszak vele és beváltottam 1-1 kódot enyémre, majd övére és az övével sikerült csinálni 100 euro -t 3 euro -ból és az ő fiókját zárolták, az enyémet meg nem (ergo teljesen világos h a pénzüket féltik a pöcsszájúak), mert akkor az enyémet is zárolták volna (de mivel azzal nem nyertem igy az nem zavarta őket) undorító dolog és ebben igazam van!!!!  :noway: :noway: :noway: A szabályzatukban meg nincs benne, hogy 1 gépről több fiókkal ne lehessen belépni...és ezt már írtam és ez is a valóság, hisz ilyen szabályzati pontjuk nincs...a kuponon is csak annyi van h azt a bizonyos kupont csak 1 fiók csak 1x válthatja be, nem az hogy 1 háztartásban bármennyi kupon közül csak 1- et válthatsz be!!! úgy látszik csak én tudok olvasni....  :ok:

Nem szoktam személyeskedni, vagy csak ritkán de ez már kikívánkozik belőlem. OSTOBA vagy, ha azt hiszed, hogy számlákat ide-oda passzolgatni csak úgy jóindulatból lehet. Nem lehet sem eladni, sem átadni, sem a bah-on, sem sehol. Ez minden iroda termsében benne van. Azzal buktál le, hogy egy gépről léptél be két számlához, ami két különböző lakcímre vezethető vissza. Hibáztál, megszegted a szabályukat, és nem csak ezt, hanem azt is hogy egy gép/IP egy kupon.

De nem baj, te vagy a szent, az okos, a sérthetetlen, az igaz.Menjé' reklamáljál a bah-nál, biztos meghatja őket a stílusod, meg az észérveid.

Ez a BAH-s dolog több sebből is vérzik.
Bet-at-Home topicba kérdésed:
Idézetet írta: jorgi05 Dátum március 28, 2013, 16:58:10
Az úgynevezett "Multiaccount" -os szabálysértésnél mi a konkrét OK: csak az számít, hogy ne egy IP-címről induljon a regisztráció vagy ha különböző gépről és más időben (évek vannak közötte) lett csinálva a 2 regisztráció, de a megadott lakcím azonos az is gáz?!
Azt mondtad, hogy egy haverod csinálta a saját gépéről és te csak beléptél utána, akkor miért kérdezel ilyet?

Idézetet írta: jorgi05 Dátum március 29, 2013, 16:53:37

Egyébként meg most néztem meg és nincs is olyan szabályzati pontjuk, hogy 1 gépről ne regisztrálhasson több személy!!!!
Átnéztem az egész szabályzatukat és CSAK egyetlen szabályzati pontjuk van ami arra utal, hogy 1 SZEMÉLY ne csinálhasson, több fiókot, ugyanazzal a személyazonossággal:

Nekem van egy fiókom a saját személyazonosságommal és egy másik, amit egy ismerősöm csinált az övével...2 különböző személyazonosság, csak mivel őt nem igazán érdekli, meg ideje sincs, így felajánlotta ezt a lehetőséget...és enyémmel is beléptem, meg az övével, de nincs olyan megkötésük, hogy ezt ne lehessen megtenni és büntit vonjon maga után!!!!!!!

Ja és érdekes módon csak azt a számlát zárolták, amin nyertem (az ismerősömét)...a másikat (enyémet) nem zárolták le, pedig elvileg, akkor mindkettőt kellett volna zárolni!!!  :crazy:
Idézetet írta: jorgi05 Dátum március 30, 2013, 14:35:43

Kimondta, hogy 1 gépről regisztáltunk az ismerősömmel!??  :crazy: :crazy: basszus, nem lehettek ilyen  :redchug: .....most írom le 3.szor, hogy az ismerősöm a saját gépéről csinált anno BAH fiókot és én is a sajátomról még ahol régen laktam, a 2 hely ég és föld egymáshoz, ráadásul már nem is ott lakom...én azt mondtam, hogy beléptem a 2 fiókkal 1 gépen (kb. 3x, 4x), mivel ő nem játszik és tudja h nincs melóm így segített (mert ő legalább jó, segítőkész ember, ami ritka ebben az országban) és ideadta a fiókját, h játszak vele és beváltottam 1-1 kódot enyémre, majd övére és az övével sikerült csinálni 100 euro -t 3 euro -ból és az ő fiókját zárolták, az enyémet meg nem (ergo teljesen világos h a pénzüket féltik a pöcsszájúak), mert akkor az enyémet is zárolták volna (de mivel azzal nem nyertem igy az nem zavarta őket) undorító dolog és ebben igazam van!!!!  :noway: :noway: :noway: !

Kérdésem lenne: Hogy lehet az, hogy csak az egyik számlán tudtál nyerni és ott vagy pluszban?
Kicsit érdekes.Ha sikeres fogadó vagy akkor gondolom mindkét számlán az általad tutinak vélt fogadásokat fogadod meg, hogy sok hasznod legyen.Ez viszont érdekes, hogy az egyiken csináltál 100eurót a másikon meg veszteséges vagy.Ez is szúrhatta a szemüket.

Ami miatt így viselkednek veled a többiek azok pedig az ilyen válaszok:
Milannak a maradj talpon játék topicban:
Idézetet írta: jorgi05 Dátum március 28, 2013, 18:34:18
Értettem, Fenség!!!  ;D ;D

vagy épp most:
Idézetet írta: jorgi05 Dátum március 30, 2013, 14:37:35
Jól van mester...minden szentnek maga felé hajlik a keze...ennyi  ;)


Szerintem itt jó páran csak segíteni akarnak neked csak te rögtön támadólag lépsz már fel mindenki ellen.Szerintem itt jó pár fórumtagba nem kötöttek bele hiába volt 100-200 hsz-e.A minőség számít és akkor mindenki békén fog hagyni illetve az, hogy milyen stílusban válaszolsz.

A sok- és kevés hozzászólással rendelkező felhasználók megítélése között igenis van különbség, ráadásul tényleg előjön időnként a falkaszellem, mikor tömegesen rontanak neki olyan felhasználóknak a "haladók", akik valamilyen konfliktusba keveredtek Milanékkal.
Úgy is mondhatnám, onnantól már nem lehet igaza semmiben a megtámadottnak, nem is számíthat "védelemre".

Ezzel visszaélnek néhányan.


Idézetet írta: Knapp Dátum március 30, 2013, 22:06:42
A sok- és kevés hozzászólással rendelkező felhasználók megítélése között igenis van különbség, ráadásul tényleg előjön időnként a falkaszellem, mikor tömegesen rontanak neki olyan felhasználóknak a "haladók", akik valamilyen konfliktusba keveredtek Milanékkal.
Úgy is mondhatnám, onnantól már nem lehet igaza semmiben a megtámadottnak, nem is számíthat "védelemre".

Ezzel visszaélnek néhányan.


Köszönöm szépen. Mégis csak van benne valami amit oly sokszor leírtam ezzel kapcsolatban és utána persze, hogy bárhová is írok negatív visszhangokkal találkozok, velem szemben...és még engem gyerekeztek le, meg hogy össze-vissza beszélek...upsz, vagy még is csak igazam volt. És ezt nem csak én és Knapp vette észre, hanem sokan mások is akik privátban írták meg nekem a véleményüket arról ami itt folyik csak nem merték közszemlére tenni, hisz oda jutottak volna ahová én.

Knapp  :ok: :ok:

ja és velem rossz lóra tettek, mert ált. nem szoktam hagyni h büntetlenül sértegessenek, csak úgy látszik sokaknak nagyobb a képe, mint a lelkiismerete  :noway: :noway:

Idézet
ja és velem rossz lóra tettek, mert ált. nem szoktam hagyni h büntetlenül sértegessenek, csak úgy látszik sokaknak nagyobb a képe, mint a lelkiismerete  :noway: :noway:

Muszáj volt ezt megint odaírni a végére? E nélkül még el is hittem volna hogy te vagy a jó és én/mi a rossz(ak)..

ncis88:

Na te aztán inkább meg se szólalj légyszíves ebben a témában, hogy ki a rossz és ki a jó, de hogy mindenkinek világos legyen (bár a Falka-tagoknak tök mindegy mit mutatok, orruknál tovább úgy sem látnak), de pl. mint Knapp és hasonló embereket érdekli, hogy hogyan is indult ncis88és jorgi05 "FELHŐTLEN" viszonya itt az org. -on.....

Ha már mindenki engem idézget innen-onnan, hogy milyen kötekedő alak vagyok, csak OFFolni járok ide és bármi amit írok az gyerekes és idióta, akkor engedjétek meg, hogy én is had idézzek "innen-onnan" és öntsünk tiszta vizet a pohárba, jelen pillanatban legalábbis ncis88 -al kapcsolatban.


...az egész a MARADJ TALPON cimű játék 1. fordulójában kezdődött...hozzáteszem és előtte soha nem találkoztam itt ncis88 -al, sem az írásával, sem játékban, egyszóval ismeretlenül vágódott be elém aznap és így kezdte felém a kommunikációt:

-ugye én adtam le egy tippet, amit 1 nappal korábbi esemény volt, mint a játék indulása és ncis88 ilyen szép hangnemben utasított engem rendre, legalább is én szebben is eltudnák képzelni egy ilyen információ közlését:

Idézetet írta: ncis88 Dátum február 15, 2013, 11:57:52
Olvasd már el mikor is kezdődik...

-aztán majdnem utána egyből jött a következő emberi, barátságos és jóakaratú hozzászólása egyben felém és Milan -ék irányába is:

Idézetet írta: ncis88 Dátum február 15, 2013, 12:34:31
Én most, helyből kizárnám. 1,1 erre az odds, nem 1,25

-aztán előtte még ő írta nekem, hogy "elkéne olvasni mikor kezdődik....", erre ő bemásol egy olyan fogadási opciót, ami nem is az én tippemhez illik és még én olvassak tippelés előtt, miközben ő sem tudja mi micsoda, ja és "helyből kizárni....", igen, és akkor még én kezdtem a kötekedés igaz, ncis88 és a többiek!??   :redchug: pfffffffff.....aztán engem hülyéznek le itt folyamatosan, és vesznek elő mint egy teljesen negatív, rosszakaró embert, már ez NO COMMENT sztem...és még nincs vége  :crazy:

-ja igen és akkor jöttek is a Falka-tagok, a farkasok egyből megjelennek a "vérszagra":

Idézetet írta: TiB Dátum február 15, 2013, 12:51:59
Beírta, és elkezdte rakni a nép, és visszaesett az odds. Van ilyen. Röhögösszmájli.

Idézetet írta: gadamka88 Dátum február 15, 2013, 12:52:23
oddsportal szerint még február 9.-én volt 1,14, de ez még közel sincs 1,25...

-ja igen, mivel meglátták, hogy jorgi05 írta, ezért jöttek egyből kötekedni és röhögni egy jót a "hülye, fogyatékos, gyerekes" jorgin, de én inkább folyamatosan rajtatok röhögtem, mert szánalom volt sokszor amit ellenem és velem csináltatok, hogy folyamatosan le akartatok járatni midenki előtt, mindentéren  ;D ;D

-de legalább vannak itt jó akaratú emberek is (szerencsére):

Idézetet írta: csatarid Dátum február 15, 2013, 12:57:31
+2,5-re gondolt csak rosszul írta le... az pedig éppen 1,26!

+3-al nem is tehette volna mert abból lehet Push.  :buck2:

Idézetet írta: Salvio Dátum február 15, 2013, 12:59:12
Alternatív hendikep eredményeknél a Wolfsburg+3 1.25-ös odds
Ázsiai hendikepnél a +3 1.10 körül van, de ott 3 gólos Wolfsburg vereségnél visszajár a tét

:nu:

Idézetet írta: ncis88 Dátum február 15, 2013, 13:01:59
Jogos, elnézést. Én néztem el!!

Megkövetem magam. De tény ami tény, ma még nem kell rakni.!

-attól függetlenül, hogy elnézted és támadtál EGYBŐL, én nem néztem el a dolgot, hisz valakit így ismeretlenül támadni és támadni szerintem gusztustalan, embertelen dolog  :noway: :noway:

-Lacapi mester is érdekes, csak nekem szólt be, az nem volt bicskanyitogató, ahogy ncis88 támadt és kezdte az egészet, ja igen, mert a Falka összetart...értem, amúgy Lacapi -tól is másolhatnék be 1-2 durva hangnemű írást ellenem, de az már sok lenne, ncis88 -ból is van elég téma bőven, de 1 -et azért mégis:

Idézetet írta: Lacapi Dátum február 16, 2013, 16:37:00
Akkor most Te is!  ;D

-ja és ncis88 nem csak velem lépett fel kötekedően:

Idézetet írta: ncis88 Dátum február 16, 2013, 20:01:33
Van bőr a képeden.. pff

-na ez még a paksi atomerőmű biztosítékát is kivágná, amit ideírt ncis88, ugyanis még engem utasít szabályzat olvasásra, mikor ő még arra sem volt képes, hogy amivel engem ki akart záratni az nem is olyan fogadási opció volt, mint amit én tippeltem, de a legnagyobb poén, hogy ezt már azután írta, mikor előtte már 3 -an is írták, hogy az nem ázsiai hanem alternatív hendikep volt, de ő még ezután is írja, hogy "ilyen tippet nem lehet megtenni, mert push esélye van...." de basszus, már tudtad, hogy az én tippem nem ázsiai volt...és még ezután is jött és kötekedett olyanba ami már rég le volt rágva, meg volt beszélve és túl volt rajta mindenki, és még ezután is én voltam a pöcs, aki kötekszik, ja és még én kérjek tőle elnézést....na ez volt nálam a MEGAGIGA NO COMMENT kategória  :crazy: :crazy: :

Idézetet írta: ncis88 Dátum február 16, 2013, 20:54:17
Ha veszed a fáradtságot és elolvasod a szabályzatot, akkor tudtad volna hogy péntekre nem kell tippelni. Lehetett pénteken tippelni szombatra, mivel akkor kezdődött a játék. Tehát ha elolvasod a szabályzatot, akkor nem lett volna ez az egész. Arról nem is beszélve, hogy ilyen tippet nem lehet tenni, mert benne van a push esélye. Tehát csak félre végződő hc-t lehetett volna.. ami szintén a szabályzatban van. De minek is elolvasni, biztos csak unalmában írta a készítő.

És elnézést kértem a tévedésemért. De viszont most már felháborít hogy még neked áll feljebb.

-és még itt sem hitte el, szerintem tuti nem tudott este aludni ez miatt, szegénykém  :D :

Idézetet írta: ncis88 Dátum február 16, 2013, 21:18:37
Wolfsburg-Bayern München
Tipp: Alternatív hendikep eredmény (Wolfsburg +3)
Odds: 1,25
iroda: bet365


Ha ez a meccs 0-3 lett volna, akkor mivan?

-és ncis88 nem tudott leállni, csak nyomta a felettébb "hasznos", OFFolásnak minősülő hozzászólásait, mondjuk ezt speciel nem felém:

Idézetet írta: ncis88 Dátum február 18, 2013, 16:49:27
Óriási ez az Őrült király srác. Beírja első tippjének egy olyat ami már legalább 30perce megy, és mintha mi sem történt volna beír egy újat. Majd mivel jött, úgy gondolja akkor folytatja. Ha ezért nem jár kizárás akkor semmiért. Mert az egy dolog hogy az egy órás meccs előtti limitet nem tartja be valaki,de hogy egy elkezdődött meccsre ír tippet.Szánalmas.

-ja és volt Kagawa -val is nézet eltérésem (hozzáteszem én kezdtem), de én legalább tudok elnézést kérni, nem úgy mint NAGYON SOKAN mások:

Idézetet írta: jorgi05 Dátum február 19, 2013, 14:02:56

Akkor én is irkálhatok tippeket ezekután????  ::)  :D

Kagawa, most láttam a másik témát...én kérek elnézést!!!!  :angel:  :cya:

Ennyit ncis88 -ról és a legjobb az volt, hogy utána bárhová is írtam engem állítottak be kötekedőnek, felesleges hsz. írónak, gyerekesnek, és azt akarták, hogy "takarodjak el" a fórumról...érdekes ezekután a világos tények után mit írna, egy teljesen kívülálló személy, valószínű nem engem záratna ki és nem rám mondaná, hogy hülye, kötekedő, embertelen, fölösleges hsz. író, stb, stb.....  :ok:

Ja és még egy gyöngyszem a végére...ugye elméletileg Milan lenne itt a főnök, az Isten, a Fórum mindenhatósága, akinek többek között példát kell mutatni és példamutatóan, normális hangnembe írni...erre az én udvarias, kedves, emberséges kérdésemre, kérésemre ilyen példásnak egyáltalán nem példás, inkább gyermeteg tartalmú, fapoén körítésű, kevésbé udvarias, emberséges választ adott...és azt hiszem az idézet önmagáért beszélne egy kivülállónak:

Idézetet írta: Milan Dátum március 27, 2013, 10:36:34
jorgi05: Halló, Kívánságműsor?

Milan: Nem!

És vissza kanyarodva Knapp -ra, akit semlegesnek mondanék a témában, az észrevétele inkább példás és példázza, ami itt a fórumon nagyüzemben működik és sajnos én is az áldozatává váltam....  :noway: