OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában


Idézetet írta: Milan Dátum június 23, 2008, 15:43:32
Küldjétek el nekem a [email protected] cimre, s én megoldom, hogy letölthető legyen a weboldalról.

De ez egy kicsit illegaliti nem??? Én átküldöm csak, nehogy valakinek ne tetszedjen!!  ;)

Idézetet írta: tibi181818 Dátum június 24, 2008, 01:01:26
Idézetet írta: Milan Dátum június 23, 2008, 15:43:32
Küldjétek el nekem a [email protected] cimre, s én megoldom, hogy letölthető legyen a weboldalról.

De ez egy kicsit illegaliti nem??? Én átküldöm csak, nehogy valakinek ne tetszedjen!!  ;)

Azt, hogy átküldöd az nem baj...azt hogy leforditsátok azt már viszont nem tudom, hogyha lehetséges...vagyis lehet, csak szerintem utána publikálni nem nagyon ajánlott...

Amíg magad örömére (és a miénkre  :D ) csinálod, illetve nem pénzért árulod, nincs probléma.

udv sportfogado kollegak
... hat a pokerbol kiabrandultam ezert ugy dontottem hogy visszaterek az egyeduli szenvedelyemhez ami penzt is hozott a konyhara , a sportfogadas , ezert neki is latok hamarosan az ujrakezdeshez
sok sikert mindenkinek a tovabbiakban

Idézetet írta: bleah Dátum június 26, 2008, 14:16:33
udv sportfogado kollegak
... hat a pokerbol kiabrandultam ezert ugy dontottem hogy visszaterek az egyeduli szenvedelyemhez ami penzt is hozott a konyhara , a sportfogadas , ezert neki is latok hamarosan az ujrakezdeshez
sok sikert mindenkinek a tovabbiakban

Az aláirásodban nem semmi az a fogadás....gratula.  :great:

hat igen ... azok a regi szep idok  :jump2_125: :jump2_125: :jump2_125:  :king_125:

http://www.soccersucks.net/
bele lehet olvasni és leköpküdni :D

Nketek nem tanusítvány hibás a Bwin? :help:

Nem nagyon zavar csak kérdezem!!! ;)




erre mongyak azt hogy suket duma ...

Igen, és, ha van felesleges százezred akkor adakozz nekik!! ;D

adakozni .... jotanacsot , es kis tudast talan ... ha nagyon szepen megker ....es kello mennyisegu sorhalmazzal ellat ... akkor talan .... :2guns:


Idézetet írta: tibi181818 Dátum július 01, 2008, 13:53:29
http://xshop.shp.hu/  :D

Vélemények??

Csodálkozom, hogy vannak még olyan emberek, akik bedőlnek az ilyesminek. Sokkal többet ér, ha te magad elemzel le egy meccset, mintha egy jöttment senki (ilyen hangzatos külföldi névvel ellátott magyar arc, kábé mint ez a Panthera gyerek) mondaná meg. Semmi bizonyítékot nem csatolt ehhez a fércműhöz, amit előadott az oldalán.

Gondoljatok bele: talál 50 hülyét, akik adnak neki fejenként 50.000 forintot. Lesz két és fél milkája, úgy, hogy semmit nem csinált. Felteszi két papírformára, és már megduplázta. Ehhez nem kell nagy tehetség. Abból még akár vissza is adhatja az 50.000 forintot, amit igencsak kétlek. Kezdőtőkéhez jutott a semmiből. Cseles...

Na ezt nevezik internetes csalásnak. Ez bizony bűncselekmény!