OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában


Made in China:



http://www.origo.hu/nagyvilag/20131214-leszallt-a-holdon-a-kinai-urszonda.html

Csak nekem furcsa, hogy a két űrnagyhatalom 37 éve nem foglalkozik a Holddal? Már mindent tudnak róla? Kötve hiszem.

#1891 december 15, 2013, 19:59:42, rosco
Tudtad-e, hogy idén - oakland23 után - hurkabalintot is másodjára választotta a fórum közössége a "Hónap Fogadójává"?

Idézetet írta: rosco Dátum december 15, 2013, 13:28:37
oakland29

*23

Képet hogy lehet betenni hozzászólásként, mert eddig csak úgy sikerült, hogy ha lent csatoltam.


Idézetet írta: TiB Dátum december 16, 2013, 11:35:02
Akkor neked kiemelem a kedvenc részem :) A magyarokat mutatja be az egész írás az amerikaiak számára.

"Egy csomó dologban baromi jók vagyunk. Például számos találmány fűződik Magyarországhoz. A dinamó, a hologram, a C-vitamin, a golyóstoll!
(...és az atombomba, bár erről nem szívesen beszélünk)
"

Köszönöm TiB, tudtam, hogy bízhatok benned. :ok:

Az indamail honlapját nem tölti be, ez egyedi vagy globális probléma?


A gépem kb 3 percenként lecsatlakozik az itthoni wifiről. Írja, hogy vannak elérhető kapcsolatok, felcsatlakozok rá újra, majd 3 perc múlva megint nincs rajta. A jelerősség végig maxon van... Valakinek van esetleg valami ötlete, hogy mi lehet a probléma?


Idézetet írta: Jabba Dátum december 22, 2013, 14:06:56
A gépem kb 3 percenként lecsatlakozik az itthoni wifiről. Írja, hogy vannak elérhető kapcsolatok, felcsatlakozok rá újra, majd 3 perc múlva megint nincs rajta. A jelerősség végig maxon van... Valakinek van esetleg valami ötlete, hogy mi lehet a probléma?

Barátnőmnek is ez volt a probléma. Elvitte szerelőhöz a gépét, és ő azt mondta, hogy valamilyen illesztőprogramot kell frissíteni. Hogy melyiket azt pontosan nem tudom, de utána megoldódott a probléma.


Idézetet írta: Jabba Dátum december 22, 2013, 14:06:56
A gépem kb 3 percenként lecsatlakozik az itthoni wifiről. Írja, hogy vannak elérhető kapcsolatok, felcsatlakozok rá újra, majd 3 perc múlva megint nincs rajta. A jelerősség végig maxon van... Valakinek van esetleg valami ötlete, hogy mi lehet a probléma?

Engem youtube-ozás közben dob le a vezetékes netről, most olvastam utána, hogy az AVG lehet a bűnös.

Idézetet írta: Pikaa Dátum december 14, 2013, 14:43:32
Tudnátok segíteni,hogy miért csinálja ezt az Adobe Flash Player? Legújabb verzió van,szóval nem tudom...



Még mindig nem sikerült megoldani a problémát,tudtok segíteni?  :(

Firefoxban: eszközök/ kiegészítők: bővítményeknél keresd meg a flash playert, és állítsd be, hogy mindig aktiválja.
Gondolom a többi böngészőben is hasonló.

Idézetet írta: Jabba Dátum december 27, 2013, 22:15:18
Firefoxban: eszközök/ kiegészítők: bővítményeknél keresd meg a flash playert, és állítsd be, hogy mindig aktiválja.
Gondolom a többi böngészőben is hasonló.

Köszi,de már próbálkoztam vele,de semmi.