OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


Idézetet írta: vmlinuz Dátum szeptember 20, 2014, 22:11:32
Tegyél virtualboxba egy ócska XP-t és oszd meg a virtuális hálózaton. https://www.virtualbox.org
Igy menni fog win 8 alatt is szerintem. Annyi, hogy mindig el kell inditani a virtualboxban az xp-t.

Köszönöm! Működik. A nyomtatóm a hétfőt nem a kukában fejezi be ;)

Az érdekelne engem hogyan gyűlt össze TiB-nek több mint 2000 köszönet  ;D Hihetetlen szám.  :o   Nem tudom mikor húzott így bele meg mivel gyűjtögeti, de én is akarok ennyit  ;D
Érdekesség, napi 3 hozzászólást írt, abból legalább egyet megköszön valaki.  :great:

Idézetet írta: Pozzato Dátum szeptember 23, 2014, 23:09:53
Az érdekelne engem hogyan gyűlt össze TiB-nek több mint 2000 köszönet  ;D Hihetetlen szám.  :o   Nem tudom mikor húzott így bele meg mivel gyűjtögeti, de én is akarok ennyit  ;D
Érdekesség, napi 3 hozzászólást írt, abból legalább egyet megköszön valaki.  :great:

1-gyel faragtam a hiányt, győzd meg a többieket is valahogyan ;) Halkan írom le, de lehet hogy sikerült Neki az oldal feletti hatalomátvétel, és magának generálja az Xbox-ra valót.

Idézetet írta: Pozzato Dátum szeptember 23, 2014, 23:09:53
Az érdekelne engem hogyan gyűlt össze TiB-nek több mint 2000 köszönet  ;D Hihetetlen szám.  :o   Nem tudom mikor húzott így bele meg mivel gyűjtögeti, de én is akarok ennyit  ;D
Érdekesség, napi 3 hozzászólást írt, abból legalább egyet megköszön valaki.  :great:

Sok nő segíti, maradjunk annyiban  ;D




Hjaj, de jó! Már nem kell arra várnunk, hogy lelopják a jelszavainkat a gépről, felgyorsíthatjuk mi is a folyamatot!

http://premiumsection.us/

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 29, 2014, 03:48:52
Hjaj, de jó! Már nem kell arra várnunk, hogy lelopják a jelszavainkat a gépről, felgyorsíthatjuk mi is a folyamatot!

http://premiumsection.us/
Meg sem merem kérdezni, hogy hogyan találtál erre az oldalra. :D

(A Köszönet gomb félrekatt' volt az Idézet helyett.)

Idézetet írta: benson Dátum szeptember 29, 2014, 12:02:15
Meg sem merem kérdezni, hogy hogyan találtál erre az oldalra. :D


Szavazásra bocsájtom a kérdést!   :D

1. Egy tahó vagyok, aki éppen arra készül, hogy a párja leveleit átolvassa, ezért direkt kerestem a megoldást hozzá.   :avid:
2. A freemail-emen keresztül "Mester Angéla" hívta fel rá a figyelmemet a spamek közül kikandikáló, [email protected] címről küldött levélszeméttel. (valamint a ProSecurity Partners is küldött azonos tartalmú mailt)
Ami kínos, hogy a keresztnevemen szólított meg Angéla, s bár nincs beazonosítható feladó, leiratkozási lehetőséget azért felajánl.    :o

Sziasztok.
Meg tudná valaki mondani hogy a terminál számok alapján hol lehet megnézni hogy az adott lottózó hol van?
Példa:
Az alábbi főnyereményes szelvényt 2012 május 19-én 13.01-kor adták fel Hómezővásárhely Kistópart utca 3. szám
alatti viszonteladónál.
Kép a szelvényről:
http://kepfeltoltes.hu/140929/sorozatsz_m_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Idézetet írta: gyalog Dátum szeptember 29, 2014, 14:47:00
Sziasztok.
Meg tudná valaki mondani hogy a terminál számok alapján hol lehet megnézni hogy az adott lottózó hol van?
Példa:
Az alábbi főnyereményes szelvényt 2012 május 19-én 13.01-kor adták fel Hómezővásárhely Kistópart utca 3. szám
alatti viszonteladónál.
Kép a szelvényről:
http://kepfeltoltes.hu/140929/sorozatsz_m_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Egy fórum találtam, ez leszűkíti a keresést:

a kod osszetevoi:
(11) A számítógépes online terminál által adott átvételi igazolás egyedi átvételi száma szolgál az ötöslottó sorsjegyének azonosítására. Az online sorsjegy egyedi átvételi számának a felépítése a következő:
1-2. számjegy = Játékazonosító, értéke minden esetben: 01.
3-7. számjegy = Az értékesítés napjának az azonosítója. Az első két számjegy az évet, a második kettő a hetet, az utolsó pedig a hét napját jelöli. Az év azonosítója az 1990-től eltelt évek számát jelöli. Pl.: 12153 jelentése a következő: a játékos 2002. 15. hetének 3. napján játszotta meg a játékot.
8-15. számjegy = A forgalmazó terminál azonosítási száma. Az első két számjegy a régió azonosítója, értéke minden esetben: 12. A következő öt számjegye az értékesítő helyet, az utolsó számjegye pedig az adott értékesítő helyen belüli terminál sorszámát jelöli.
16-20. számjegy = A tranzakció egyedi sorszáma (a különböző játékoknak a beérkezési időpont sorrendjében a terminál által adott futó sorszám).
21-26. számjegy = A rendszer által adott biztonsági kód. (12) Ha a 4.§ (11) bekezdésben ismertetett egyedi átvételi számot az SZRT biztonsági vagy technikai okokból, de a játékot nem érintő jelleggel meg kívánja változtatni, akkor a változást széles körben meghirdeti, és az SZF-nek 15 nappal korábban bejelenti.

Bár Knapp beírta a lényeget. Itten van a hivatalos papír (28. oldal). Érdemes egyszer átnyálazni.  ;)

Üdv.
Köszönöm a válaszokat , de a kérdés nem az volt hogy melyik szám mit jelent. :(
Úgy látszik titok hogy adott terminál hol van kihelyezve.  :-\

Elég nagy hülyeség lenne ezt kiadni a szrt-nek.