OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 16 vendég van a témában


Vagy az ingyenes GIMP is importál pdf-et.

A San Diego Chargers NFL csapatánál elkezdték a cheerleaderek válogatását a szezonra  :smitten:

#2732 április 08, 2015, 02:18:25, iLogic
Idézetet írta: MarkoPolo Dátum április 07, 2015, 20:49:29
A San Diego Chargers NFL csapatánál elkezdték a cheerleaderek válogatását a szezonra  :smitten:


Azok akik kiesnek, meg mehetnek Kovihoz. Rutinból megoldják az Oscart.

"Kedves lacus!

Megérkezett a Close2you fehérnemű kollekció. A magas minőségű és egyedi designnal rendelkező vibrátorokat gyártó márka most bemutatja exkluzív fehérnemű kollekcióját mely szintén az egyedi megjelenést képviseli.

Legyél Te is szexi ezekben a különleges fehérneműkben!"

Na most már tényleg... mondjuk egy fokkal jobb mint a potencianövelős spamok  ;D

Mindenkinek köszönöm szépen a segítséget, egy-egy sörre jók vagytok nálam a következő találkozón!  :)  :beerchug:

Magyar Kupa mérkőzésre kell klubkártya?





Idézetet írta: zigzag7 Dátum április 11, 2015, 12:23:33
Jártam Franciaországban, akkora arcuk van, mint állat. Nem hajlandóak megszólalni angolul, lenézik a magyarokat és azt képzelik magukról, hogy ők a világ urai...

Magyarországon élek. Akkora arcunk van, mint állat. Nem vagyunk hajlandóak megszólalni csak magyarul, lenézünk mindenkit, és azt képzeljük a mi seggünkből világít a nap... valamint mi semmiért nem vagyunk hibásak, velünk csak mindig kibaszik mindenki. Saját sorsunk javításáért nem vagyunk hajlandóak tenni semmit, mindig mástól várjuk a megoldást.

Akinek meg nem inge nem veszi magára, de sajnos honfitársaim 95%-a ilyen.

Van egy gopro hero3-am, de már nem használom. Eladnám, de nézem az árakat és nagyon nem tudom belőni. Alig használt, jó állapotban van, másfél éves kamera, garancia nincs (nem találtam  ;D). Ehhez van extra elem, 32G memóriakártya, tok a kamerához, többféle frame, tapadókorongok, wifi remote, USB kábel, vízen lebegő tok. Gyakorlatilag egyedül az öv hiányzik hozzá. Valakinek halvány lila gőze van-e?

Idézetet írta: alexthebest Dátum április 12, 2015, 10:22:43
Van egy gopro hero3-am, de már nem használom. Eladnám, de nézem az árakat és nagyon nem tudom belőni. Alig használt, jó állapotban van, másfél éves kamera, garancia nincs (nem találtam  ;D). Ehhez van extra elem, 32G memóriakártya, tok a kamerához, többféle frame, tapadókorongok, wifi remote, USB kábel, vízen lebegő tok. Gyakorlatilag egyedül az öv hiányzik hozzá. Valakinek halvány lila gőze van-e?

Szerintem kiindulhatsz ebből:
http://www.jofogas.hu/pest/Hasznalt__jo_allapotban_levo_Gopro_Hero3_tartozekokkal_surgosen_elado_25621378.htm?first=1


Nincs túl sok műszaki érzékem, viszont elakadtam egy ilyen dologban. Hogyan kell szakszerűen kinyitni a Borsodi Open Air technológiával ellátott dobozait? Eddig csak kulcsos lyukasztással sikerült ezt megcsinálnom, de gondolom ennél van jobb megoldás is. A füllel soha nem sikerül megoldanom. Én vagyok a töketlen vagy ez tényleg lehetetlen küldetés?

nekem sikerül simán, kicsit jobban jobbra kell húzni a fület, meg kicsit erősebben lenyomni  :beerchug: