OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum február 29, 2016, 04:35:26
Legjobb mellékszereplőnek jelölve volt most Sly, 1.1-es  szorzóval sem kapta meg.  :)
De hát ilyenek az alacsony szorzók! hehe
Én ezen már meg sem lepődtem. Többieknél is volt jelölés, de azért durva, hogy ennyi sztár nem kapta meg.
Van akiket imád a szakma és szó szerint minden szarra Oscart kapnak (Daniel Day-Lewis), de van akiket pedig akkor se díjaznak, ha tökéletes teljesítményt nyújtanak.

Idézetet írta: Pozzato Dátum február 29, 2016, 17:22:20
Én ezen már meg sem lepődtem. Többieknél is volt jelölés, de azért durva, hogy ennyi sztár nem kapta meg.
Van akiket imád a szakma és szó szerint minden szarra Oscart kapnak (Daniel Day-Lewis), de van akiket pedig akkor se díjaznak, ha tökéletes teljesítményt nyújtanak.

Szubjektív ez és sokszor inkább életműdíjakat adnak Oscar-ként.
Mint mondjuk most Ennio Morricone-nak.

Sportfogadás szempontból annyit látok, hogy a "hájpolt" esélyeseken azért tudnak keresni az irodák.  :)

Bár azért van, aki hozta a papírformát:


Gyönyörű ez a szám, és csodálatos érzés lehet ezt a helyszínen átélni!
Időről időre megnézem, és jóleső érzéssel tölt el. Felemelő magyarnak lenni!

https://www.youtube.com/watch?v=wHw-k9epP-I

Ugyanakkor valahol elszomorít, ha belegondolok hogy van olyan barátom aki pl. egyszer a semmiből előjött egy olyan gondolattal, hogy szerinte a különböző tehetségkutató versenyeken (Csillag születik, X-faktor, régebben Megasztár, stb) nem kellene engedni """"külföldi"""" jelentkezőket indulni.
És itt Rúzsa Magdira gondolt konkrétan, vagy László Attilára...és még lehetne sorolni a határon túli tehetségeket.
Hogy lehet így gondolkodni? Hogy lehet neki egy ugyanolyan magyar mint ő külföldi?
Én azt gondolom, hogy a politika, a történelem, az épp aktuális földrajz atlaszok elválaszthatnak bennünket, de legyünk-éljünk bárhol, "mi egy vérből valók vagyunk" .
Ezt juttatja eszembe mindig ez a dal, és az éneklő dunaszerdahelyi szurkolók.

A fradi szurkolók is elénekelték a hétvégén a kézi meccsen.
(Nyilván a fenti videó az etalon, és Dunaszerdahely elég hiteles helyszín.)


https://www.youtube.com/watch?v=s4ZlyNd29yg


Idézetet írta: csacsi1899 Dátum március 02, 2016, 10:38:22
A fradi szurkolók is elénekelték a hétvégén a kézi meccsen.
(Nyilván a fenti videó az etalon, és Dunaszerdahely elég hiteles helyszín.)


https://www.youtube.com/watch?v=s4ZlyNd29yg

Abszolút nem kötekvésből kérdezem, de ebben a verzióban csak a hangos énekel? Vagy a felvétel nem adja át? Csak mert a nézőteret alig hallani, de a riaria már jön a nézőktől. Szerintem ez akkor szól nagyot, ha a tömeg énekli, akkor jön szívből igazán, a DAC-os verzióban simán leénekelik a hangost a szurkolók.

Idézetet írta: TiB Dátum március 02, 2016, 11:37:01
Abszolút nem kötekvésből kérdezem, de ebben a verzióban csak a hangos énekel? Vagy a felvétel nem adja át? Csak mert a nézőteret alig hallani, de a riaria már jön a nézőktől. Szerintem ez akkor szól nagyot, ha a tömeg énekli, akkor jön szívből igazán, a DAC-os verzióban simán leénekelik a hangost a szurkolók.

Itt egy verzió a táborból felvéve:
https://www.youtube.com/watch?v=TitzQYsmn64

Énekelnek - énekelnek, de persze nem olyan átütő, mint a DAC meccsen.
Mondjuk ők már nem először éneklik ezt a dalt, míg itt ez volt az első próbálkozás. Annyira nem is közismert szerintem, hogy mindenki oda-vissza tudja a szövegét. Plusz ott ugye "sokkal több van mögötte".
Annyira nem volt rossz azért. Elek pl megkönnyezte, 1:10 -től:
https://www.youtube.com/watch?v=w0g2YGI8Vy4&feature=iv&src_vid=s4ZlyNd29yg&annotation_id=annotation_2248349023


Aki használ tabletet, az tudna ajánlani egy jófélét? Tapasztalatok érdekelnének igazából :)

Idézetet írta: sasa12 Dátum március 02, 2016, 18:49:26
Üdv

Indítok egy új sportfogadással kapcsolatos Facebook oldalt , akit esetleg érdekelne és szeretné hogy együtt nyerjünk dobjon egy privát üzenetet.

UI: Ez nem minősül reklámnak.
ezaz

Idézetet írta: sasa12 Dátum március 02, 2016, 18:49:26
Üdv

Indítok egy új sportfogadással kapcsolatos Facebook oldalt , akit esetleg érdekelne és szeretné hogy együtt nyerjünk dobjon egy privát üzenetet.

UI: Ez nem minősül reklámnak.

Hát FB tele van jobbnál jobb ;D ;D ilyen szarokkal. Nem kell ahhoz FB, elég ha nyitsz itt egy naplót és lövőd a fasza nyerő tippeket, hidd el itt is lesz követőd. :cya:

Oddsportalon be lehet valahogy állítani az oldalt focinál, hogy alapból a 0,5 over/under oddsokat mutassa? Egyesével nézegetni a meccseket rohadtul macerás. Egyelőre sajnos nem találtam ilyen opciót.


Néha ránézek egy-két tippmixes oldalra, hogy elcsórtak-e orgos bejegyzéseket, és beleszaladtam ebbe. Mit gondolnak a mai 12 évesek, odaböffentek valamit az fészbúkra és majd jön a szponzor, és felkeresi őket privátban, mert most kiírták? :D Múltkor rákérdeztem az egyik ilyenre, hogy mennyiért vehetném meg az oldalt. 20 ezer követőjük volt. Azt mondja, hogy felbecsültették egy angol céggel xDDD és 50 ezret ér, de most akciósan megkaphatom 30 ezerért. :D