OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában


Ismertek olyat, aki vásárol sportoló(k) által aláírt termékeket?

Elsősorban Ceasar-ra gondolok, de tud valaki arra választ adni hogy aneurizma esetén a fejfájós és hányós tünetek mennyivel a nagy baj előtt jelentkeznek? Van egy nagyon jó barátom aki most halt meg műtét során. Nagyjából 2-3 hete beszéltem vele utoljára, semmi baja nem volt, babázott az ősszel született gyerekével. Most írogatnak facebookon, de spanyolul teszik (uruguayi a lány), és alig tudok kivenni belőle valamit, azok alapján találgatok mi lehetett vele, mert kicsit így sokkolt a sok RIP üzenet.

Pusztán poénból megcsináltam ezt a videót, nincs politikai üzenete. De már írták, hogy egy baloldali buzi vagyok. Mindezt úgy, hogy abszolút nem érdekel a politika. Szörnyen besavanyodott ország ez a magyar.

Én már annyit se merek mondani, hogy a nap (bal)(jobb) oldalon kel fel, mert az alapján is skatulyáznak... Elég vicces :)

Másnak sem működik az eredmenyek.com oldal? Tegnap óta behalt nálam a cucc...

Idézetet írta: robmiller Dátum április 22, 2016, 14:24:24
Másnak sem működik az eredmenyek.com oldal? Tegnap óta behalt nálam a cucc...
Nálam hibátlanul működik! :cya:

Idézetet írta: Winger Dátum április 22, 2016, 14:28:22
Nálam hibátlanul működik! :cya:

Na akkor itt kezd érdekessé válni a szituáció! Köszi a reakciót Winger!

Idézetet írta: robmiller Dátum április 22, 2016, 14:24:24
Másnak sem működik az eredmenyek.com oldal? Tegnap óta behalt nálam a cucc...
Müködik! :D


Kérek mindenkit, nyomjon egy like-ot Picire! Cél a top10 a 64-ből  ;D
Eddig szarul állunk, de ez egy nem akármilyen közösség, Picinek a top10-ben a helye. Kérek mindenkit, ossza meg, like-olja, meg minden. Köszi szépen! Ja, és szóljatok a családtagoknak is, Picinek a top10-ben a helye!  :ok:
A 64-es fotó a 64-ből, pár perccel a zárás előtt neveztem be  :)

https://www.facebook.com/keletmagyarorszag/photos/a.606428796173822.1073741889.116358245180882/610887692394599/?type=3&theater



Sziasztok! Kérnék egy kis segítséget..

A helyzet az, hogy ez a problémám már volt régebben is, de akkor egyszer csak jó lett és most megint előjött..Az összes eredményjelző oldal baszakszik, nem tölt be csak fehér képet ad és tölt.. Probaltam mar mindent, böngésző váltást, vírusírtást, stb, stb... Esetleg valami ötlet?

Nekem is volt ilyen problémám. Sokáig hagytam is a francba,aztán egyszer rámentem és jó volt. Nem tudom mit csináltam közben hogy egyszer csak jó lett.    :-\

Próbáld meg frissíteni az Adobe Flash Playert!

Idézetet írta: Irtis Dátum május 03, 2016, 19:41:28
Próbáld meg frissíteni az Adobe Flash Playert!

Nem vált be... kajak már mindent kipróbáltam, de nem... felbasz :bash:

töröld a böngészési előzményeket, ha még nem tetted. Chrome-ban beállítások -> spec beállítások-> böngészési előzmények törlése. Az első négyet törölheted, azzal nem veszítesz. Aztán gép restart, nem csak a böngésző, mert az néha kevés. Lehet ott van beszorulva valami, ami ezt okozza a flashben.


Vagy csak próbálkozz Uri Gelleresen: Múködj!!!