Decemberi kalendár

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Ma unibeten 5euro értékű bingo jegyet kapunk.Én elköltöttem az összeset és kaptam 1 ingyenes szerencsekerék pörgetést amin nyertem egy újabb jegyet 2euro értékben amit bingóra és kaszinóra használhatok fel.Azt nem tudom,hogyan kellene kiforgatni,hogy maradjon pár centem sportfogadásra is....

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum december 03, 2015, 01:08:22
Betclic Adventi Naptár 3. nap: 5 ingyen pörgetés a Fruit Shop játékon, még igényelni sem kell csak játszani.

Még játszani sem kell :)

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum december 03, 2015, 01:08:22
Betclic Adventi Naptár 3. nap: 5 ingyen pörgetés a Fruit Shop játékon, még igényelni sem kell csak játszani.
Aki nem találná elsőre, természetesen a játék xmas verziójára jár az 5 kör.  ;)

#93 december 03, 2015, 09:11:46, bryan_65
Santanon nekem is sikerült nyerni 9600Ft lett kb a vége. De nem kis időbe telt.. 3 pingvin nem sűrűn jött ráadásul utoljára mikor beadta alig adott 900Ft-t a rohadék :D

Fruit Shop 0 Ft .. :D

Nekem a bingó nem töltődik be. Pontosabban egyszer betöltött, de azóta minden egyes próbálkozásnál azt írja, hogy zárjam be + nyissam meg újra.  :D

Ötlet, segítség? ;D

Ezt a bingost én nem értem. Nem igazán tudom mit kellene csinálni. 0 Ft-t ír mindenhol. Utána meg lost connection vagy mi. :)

Idézetet írta: bryan_65 Dátum december 03, 2015, 09:15:04
Ezt a bingost én nem értem. Nem igazán tudom mit kellene csinálni. 0 Ft-t ír mindenhol. Utána meg lost connection vagy mi. :)

Mert szar  ;D Unibet napok óta döglődik, ha ló lenne már lelőtték volna.

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum december 03, 2015, 08:47:59
Aki nem találná elsőre, természetesen a játék xmas verziójára jár az 5 kör.  ;)

Köszi!
Ehhez képest a direkt link a "normál" játékra mutat. Cseles.  :)

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum december 03, 2015, 09:02:07
Nekem a bingó nem töltődik be. Pontosabban egyszer betöltött, de azóta minden egyes próbálkozásnál azt írja, hogy zárjam be + nyissam meg újra.  :D

Ötlet, segítség? ;D

Hajnalban még működött, azóta gondolom mindenki rászabadult az ingyen 5 euró miatt.
Egy ideje már a lobby sem jelenik meg.

A részvételi feltételek szerint a mini játékok is beszámítanak, de nálam saját pénzből vonta, mikor megpróbáltam.
Kár, mert ott nagyobb esély lett volna háromszor megforgatni, mint a bingón.



A betclic is behalt az 5 ingyen kör után.  :crazy:

Idézetet írta: Knapp Dátum december 03, 2015, 10:08:46
Köszi!
Ehhez képest a direkt link a "normál" játékra mutat. Cseles.  :)


Köszi, viszont a nyereményt már a sima fruits játékon engedi megforgatni. Vagyis csak engedné, egyedül ott jelenik meg a megnyert összeg, de az első pörgetés után kiírja hogy "game unavailable".

Elég körülményesek ezek a promók  ;D

Idézetet írta: Laca87 Dátum december 03, 2015, 10:15:12
Köszi, viszont a nyereményt már a sima fruits játékon engedi megforgatni. Vagyis csak engedné, egyedül ott jelenik meg a megnyert összeg, de az első pörgetés után kiírja hogy "game unavailable".

Elég körülményesek ezek a promók  ;D

Én a Starburst-ön ba*tam el... nekem ott is engedte eljátszani!

Gondoltam bingózok egy jót az Unibeten: A harmadik nap ajánlata technikai okok miatt megváltozott, a kellemetlenségekért elnézést kérünk. Az új ajánlat a következő:

Játssz az élő kaszinóban és szerezz egy 1500Ft értékű kockázatmentes élő fogadást!

Idézetet írta: HubiFCB Dátum december 03, 2015, 11:39:14
Gondoltam bingózok egy jót az Unibeten: A harmadik nap ajánlata technikai okok miatt megváltozott, a kellemetlenségekért elnézést kérünk. Az új ajánlat a következő:

Játssz az élő kaszinóban és szerezz egy 1500Ft értékű kockázatmentes élő fogadást!

Mekkora szarházi lett ez az unibet is  ;D

Idézetet írta: HubiFCB Dátum december 03, 2015, 11:39:14
Gondoltam bingózok egy jót az Unibeten: A harmadik nap ajánlata technikai okok miatt megváltozott, a kellemetlenségekért elnézést kérünk. Az új ajánlat a következő:

Játssz az élő kaszinóban és szerezz egy 1500Ft értékű kockázatmentes élő fogadást!

szánalmas  :noway:

Slbet-en is lesz (hamarosan) adventi kalendár.