Decemberi kalendár

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum december 04, 2015, 18:31:41
Lesz még egy 21:00 órától is, azoknak akiknek nem jutott hely az első freerollon

Idézetet írta: ncis88 Dátum december 04, 2015, 18:34:18
Akkor 27perc múlva rá kell repülni a regre, mielőtt betelik.

Szuper. Köszönöm Nektek! :ok:

Már most 1200 játékos van, pár perc és itt is maximum létszámmal megy a parti.

Betclic mai akciója eleve nem nagy szám, de még szopatós is. Ezt írja:

Játsszon a Flowers nyerőgéppel vasárnap,
hogy még nagyobb eséllyel részesedjen sorsolásunk nyereményeiből. fizessen be és forgasson meg legalább 20 eurót a Flowers nyerőgépen és talán Ön is részesedhet a 300 eurós nyereményalapból!


Szóval még mielőtt valaki belép a Flowers-re és játszik vele, csak szólok, hogy ma szombat van  :)
Az meg külön vicc, hogy csak 300 €-t dobnak szét, ha ugyan... Ennél szerintem sokszorosát veszítik el a résztvevők a 20 Euró megforgatásánál.

A "party poker" poker kliensébe az aktív promóciók között is van kártyás felfedős bónusz minden nap. Slotbónusztól a fogadási pénzig,poker ticketen át ad mindenfélét akit érdekel a dolog :ok:

Black chip poker-en is van kalendár: link. (a "rewards" fülön a kliensben lehet minden nap felfordítani egy kártyát)
Itt meg a party-s promó leírása magyarul.

Az egyik partys accomon kaptam egy 22$os ticketet a másikon 2USD sportra használható casht :)

Ahhoz képest ahogy bekezdett a betclic (1500, igaz forgatási követelménnyel), nagyon spórolósra vették a figurát. Egész hétvégén a Flowerst nyomatták, most meg tíz % kaszinó bónusz. Atyaég  ;D Tavaly az unibet volt ilyen ratyi, azok legalább idén megemberelték magukat.

Idézetet írta: alexthebest Dátum december 07, 2015, 07:42:30
Ahhoz képest ahogy bekezdett a betclic (1500, igaz forgatási követelménnyel), nagyon spórolósra vették a figurát. Egész hétvégén a Flowerst nyomatták, most meg tíz % kaszinó bónusz. Atyaég  ;D Tavaly az unibet volt ilyen ratyi, azok legalább idén megemberelték magukat.
Azért ma már ők is hozzák a kötelezőt :)

Idézetet írta: alexthebest Dátum december 07, 2015, 07:42:30
Ahhoz képest ahogy bekezdett a betclic (1500, igaz forgatási követelménnyel), nagyon spórolósra vették a figurát. Egész hétvégén a Flowerst nyomatták, most meg tíz % kaszinó bónusz. Atyaég  ;D Tavaly az unibet volt ilyen ratyi, azok legalább idén megemberelték magukat.

Biztos túl sokan nyertek az 1500-l. Most vissza szedik a pénzt.. ;D Én több ingyen pörgetésre számítottam, de csak ezeket a szarokat nyomatják ami a pénzt vinné..

Idézetet írta: ricsi046 Dátum december 07, 2015, 11:01:55
Azért ma már ők is hozzák a kötelezőt :)

Unibetre érted? Sztem az ma jó. Ha jól emlékszem öt hand kell, és kapsz egy 1 eurós SNG jegyet. Jó az csak nem sok  ;D Inkább mint idióta kaszinóbónuszok.

Idézetet írta: alexthebest Dátum december 07, 2015, 11:59:14
Unibetre érted? Sztem az ma jó. Ha jól emlékszem öt hand kell, és kapsz egy 1 eurós SNG jegyet. Jó az csak nem sok  ;D Inkább mint idióta kaszinóbónuszok.

Ja annál valóban jobb :D

Williamhill-en nem találom a spin2win-t! Megszűnt volna?


Idézetet írta: Zsoca Dátum december 07, 2015, 14:03:21
Williamhill-en nem találom a spin2win-t! Megszűnt volna?

Csütörtöktől - vasárnapig

Betclic 5 ingyenes pörgetés. 30 Ft - Most keresek egy nyerőgépet, ahol legalább egyet tudok forgatni.