Wimbledon 2017

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Wimbledon 2017




Július 03-16. között a női és férfi teniszezők a wimbledoni tenisztornán lépnek fel.


Ide várjuk tippjeiteket, véleményeiteket.  :topbet_125:

Federer és Konta behúzza. :ok:

Közvetít valamelyik csatorna a tv-ben, vagy már ez sem kell nekik? :-\

Idézetet írta: prigioni1 Dátum július 03, 2017, 12:37:39
Közvetít valamelyik csatorna a tv-ben, vagy már ez sem kell nekik? :-\

Eurosporton megy!

Idézetet írta: peshark Dátum július 03, 2017, 13:00:26
Eurosporton megy!

Az fura, mert nálam nem megy  ::) Nálam a sima Eurosport Tour-t ad, a másik, az Eurosport 2 meg snookert... Most akkor mi van?

eurosport2 tsonga mecccsét tolja

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 03, 2017, 13:46:13
Az fura, mert nálam nem megy  ::) Nálam a sima Eurosport Tour-t ad, a másik, az Eurosport 2 meg snookert... Most akkor mi van?

Érdekes, mert euro1 az tour, de euro2-n tényleg Tsongáék vannak  :D

Hát akkor itt kavarodás lehet, talán korábban is volt már hasonló, mintha kétfajta Eurosport lenne, de nem tudom pontosan.
Nekem tányéros UPC-n jön, valószínűleg nektek akkor más a szolgáltató. Hát mindegy, így jártam.


Idézetet írta: oakland23 Dátum július 03, 2017, 14:05:27
mintha kétfajta Eurosport lenne
Ja ez pontosan igy van, angoloknal pl sokszor mas megy euron mint nalunk, en is neztem mar neten ugy angol euro2n snookert, hogy nalunk a roman 130.teniszezo meccset adtak.. :D De ezt neha szoktak is mondani, hogy a teruleti dolgok miatt mas a szerzodes es nem ugyanaz van a kulonbozo orszagokban..

Nekem tányéros digin már háromféle Eurosportom van. :)
Eurosport 1 - Esp 1 HD-n megy a tour.
Eurosport 2 - Wimbledon
Eurosport 2 HD - snooker angol kommentárral.

eurosport2 adja wimbledont. :beerchug:

Eurosport irta ki 4 oraja:

A UPC Direct-nél és a DIGI-nél felmerült technikai problémák (Eurosport2-n zajló wimbledon közvetítés) megoldásán közösen dolgozunk, szíves türelmüket és megértésüket kérjük!  Köszönjük!

Latjatok, intezkednek itt egybol.. :D

Idézetet írta: prigioni1 Dátum július 03, 2017, 11:39:19
Federer és Konta behúzza. :ok:
Remélem igazad lesz, Féderer win lesz a végén :D


Volt néhány ász, és közel 200 km/h-ás szervaátlag, egyetlen brékponttal. Ma reggel más kente neki a vajaskenyeret azt hiszem :D