Női Kézilabda EB 2020

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nem akarom szegeny lanyokat ekezni folyamatosan, ezért most mondok 2 pozitivumot.

Lottunk mar 9 golt, es csak 17et kaptunk..

Én is befejeztem. Egyet kívánok, ne jussunk ki az olimpiára mert szar lenne 4-5 góllal kikapni az angolaiaktól.  :P

fú ez az arntzen a magyarok háfrája, gyakorlatilag az overeimet elviszi végig  ;D

Menet kozben kibasztak Ambros Martint az komoly

Női kézilabda Eb 2020 - Győztes:


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: december 16., 12:00CET

#230 december 18, 2020, 17:04:51, csak1tomi
Szerintem Oroszok nyerik 5. helyet 1.75.
33:27

Idézetet írta: hubika88 Dátum december 15, 2020, 21:43:03
fú ez az arntzen a magyarok háfrája, gyakorlatilag az overeimet elviszi végig  ;D

Ne is mondd... botrány szegény... és szánalomból, vagy valami ismeretlen okból kifolyólag valahogy mindig pályára kerül...

Idézetet írta: csak1tomi Dátum december 18, 2020, 15:14:25
Szerintem Oroszok nyerik 5. helyet 1.75.
33:27

Ez elég sima lett... és amúgy az a szép, hogy kezdésre 1.97-re is felment a szorzó az Ambros-botrány miatt...  :)



Goalkeeper: @sandratoft89 🇩🇰
Left Back: @vlada17bobr 🇷🇺
Centre Back: @stineoftedal 🇳🇴
Right Back: @noramrk_9 🇳🇴
Right Wing: @radicevicjoksi4 🇲🇪
Line Player: @adebelic 🇭🇷
Left Wing: @herremcamilla 🇳🇴
Defender: @linehaugsted 🇩🇰
MVP: @estellenzeminko 🇫🇷

:D

Csak nekem feltűnő, hogy mennyire a dánok ellen fújnak a montenegrói játékvezető hölgyek!?  :)
Érthetetlen számomra... Eddig minden meccsen felborult a pálya a házigazdák javára, ma meg a fél méteres belülvésekezés sem ér hetest ellenük... A horvátok lövés nélkül támadhatnak másfél perceket, passzív nélkül... Aztán amikor már nagyon el kéne venni tőlük, akkor meg valami kamu félfaultra fújnak egyet a javukra...
A dán játékost letépik a levegőből lövő kéznél fogva, sima szabaddobás...

Azt észrevettem már korábban, hogy most elég gyenge a felhozatal játékvezető ügyben, de ez nem képesség kérdése... Itt következetesen fújnak egy oldalra...

Wtf!?

hát ja, most nincs hazai pálya  ;D de annyira nem vészes, mondjuk azt nehéz megmagyarázni h majd egy félidőn át nem dobnak gólt

amúgy ha megvertük vna a horvátokat, akkor sztem kiesnek a csoportból is  ;D

Idézetet írta: hubika88 Dátum december 20, 2020, 16:53:58
hát ja, most nincs hazai pálya  ;D de annyira nem vészes, mondjuk azt nehéz megmagyarázni h majd egy félidőn át nem dobnak gólt

Az tény, de ebben is erősen közrejátszottak a sporik... A horvátok az egyik legalattomosabban védekező csapat, és lehozták 1 db 2perccel..  :)
Kb három tiszta szitu volt, amikor lövő kézre ment a fault... Semmi... Plusz a szélsők alá is kivétel nélkül beléptek, ami mind mind határeset, de hogy egyik sen ért hetest és két percet az vicc... Mutatta is a dán edző (aki amúgy nagyon unszimpatikus), hogy a mérleg nem túl egyenlő...
Nulla darab hetest lőttek a dánok, 1 db 2 percet kaptak a horvátok...
A horvátok dobhattak 6 db büntetőt...
A látottak alapján érthetetlen....

Kíváncsi leszek a döntőre ezek után...

A jatekvezetes szerintem is kritikan aluli volt.
Ugyanakkor elkepeszto hogy kozepszeru jatekosokkal ilyen eredmenyt lehet elerni csak azért mert mind fizikálisan mind mentalisan a toppon vannak.

Van mit tanulnunk.


Dánok  ;D Nah nem csak magyarok tudnak leblokkolni ::)
Szerencsétlenek mit csináltak te jó ég... Elfáradtak mást nem nagyon lehet erre mondani.

Végén tök aranyos volt az a tánc amit toltak a horvátok. :angel: :great: