SfGuru ROW - Tippek Javításai

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A Twente - Heracles meccsnél nem irtam oda hogy Holland bajnokság, Eredivisie, javitsátok légyszi mielőtt megszólnak!  ;D
Kösz
Lacapi

Juventus - AS Roma
(Olaszország, Coppa Italia)   »»»   Január 27.   20:45

tipp: Juventus
odds: 2,30
office: expekt
tét: 10*



Előzetesemnél két írást közöltem, mivel az elsőben tévesen oda-visszavágós rendszert említettem! Kérném az első írást törölni, a másodikat figyelembe venni! Köszönöm! ;)

PSV - ADO den Haag meccsnél elfelejtettem oda írni, hogy Hollandia,Eredivisie 2011.02.05 19:45

Az RC Celta Vigo - CD Tenerife előzetesemnél elfelejtettem odaírni a kezdési időpontot. Ezt most pótolni szeretném. 2011. 02. 19. 18:00.
Köszönöm a javítást!

Slavia - Brno
Időpont: 2011.02.25   20:15

köszi!

A lierse előzetesemnél annyit pontosítanék, hogy csak egy biztos kieső van a belga bajnokságban, a 16. helyezett. Egyáltalán nem biztos, hogy ezen két csapatból valamelyik kiesik, hiszen a 15. osztályozót játszhat a bennmaradáért... Kicsit túlzás, hogy minden ma dől el...

   
Re: SfGuru ROW 113, március 07. - március 13.
« Válasz #4 Dátum: Ma - 09:03:36 »
Újpest-Kaposvár
Magyar Kupa
2011 03.08. 18:00

tipp:
odds:2.05
sportingbet
tét:10

Lemaradt a tipp: mellett hogy Újpest -tehát az Újpest sikerét várom

Kérlek javítsd a fogadást (a kettő ugyanaz, de a szabály az szabály).

Benfica - Paris SG
Európa Liga, 2011. március 10. 21:05

Tipp: Benfica nem kap gólt ------> PSG nem lő gólt
Odds: 2,3
Fogadóiroda: gamebookers
Tét: 10

Köszi!

Bucaspor - Gaziantepspor

A dátumot elírtam, 03.03. helyett, természetesen 03.13. a helyes. Kérlek javítsd ki.
Köszi.

Idézetet írta: tomiszi Dátum március 13, 2011, 09:43:20
Bucaspor - Gaziantepspor

A dátumot elírtam, 03.03. helyett, természetesen 03.13. a helyes. Kérlek javítsd ki.
Köszi.

Bocsi nem kötözködés, de ha elolvasod a ROW feltételeket, akkor észreveszed, h 3 fölötti odds-nál nem lehet 10 egységet rádobni, gondoltam csak szólok.

Eskisehirspor - Karabukspor
Török bajnokság

Az időpont: 2011. 03.20. 13.00

stabaek - lilleström meccs kiegészítés.

[e]Mindkét csapat próbálta megtartani kulcsembereit. A tavalyi évben a két csapat legeredményesebb játékosa hazai részről Gunnarsson 10 találattal, a vendégeknél Ujah 9 góllal. Mindkét csapat idei célkitűzése hogy felülmúlja tavalyi teljesítményét és feledtethesse a tavalyi kudarcot. [/e]

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum március 20, 2011, 18:02:26
stabaek - lilleström meccs kiegészítés.

[e]Mindkét csapat próbálta megtartani kulcsembereit. A tavalyi évben a két csapat legeredményesebb játékosa hazai részről Gunnarsson 10 találattal, a vendégeknél Ujah 9 góllal. Mindkét csapat idei célkitűzése hogy felülmúlja tavalyi teljesítményét és feledtethesse a tavalyi kudarcot. [/e]

Most látom, hogy mire leírtam a tippemet addigra elkezdődött a mérkőzés.

Halihó

A MK Dons-Peterborough előzetesemnél véletlenül nem írtam tippet, oddsot, irodát tétet. Elküldtem utána frankón is, úh. légyszi töröljétek az elsőt, az a rosszat.

:-* és :cya:

Sziasztok! Elnéztem az oddsot az Izrael-Lettország meccsen a bwinnél. Nem adnak 2-es oddsot, hanem mindössze 1.91-et. A legmagasabb oddsot a bet365-nél találtam.
Tehát:

Izrael - Lettország
tipp: under 2.5
odds: 1.95
fogadóiroda: bet365