SfGuru ROW Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Most vettem észre, hogy egy max 5ös lehetséges tétű meccshez 10et írtam (Kína-Ghána X). Ilyenkor érvénytelen az előzetes vagy a tét kerül korrigálásra?

Idézetet írta: patyi Dátum augusztus 16, 2012, 09:32:39
Most vettem észre, hogy egy max 5ös lehetséges tétű meccshez 10et írtam (Kína-Ghána X). Ilyenkor érvénytelen az előzetes vagy a tét kerül korrigálásra?

Én úgy tudom, ilyenkor automatikusan 5-el számolják el, tehát a lehető legmagasabb téttel, amit az odds elbír. A te esetedben 5-el.

Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 16, 2012, 09:37:51
Én úgy tudom, ilyenkor automatikusan 5-el számolják el, tehát a lehető legmagasabb téttel, amit az odds elbír. A te esetedben 5-el.

Én is így emlékszem! Köszi! :ok:

Idézetet írta: patyi Dátum augusztus 16, 2012, 09:44:58
Én is így emlékszem! Köszi! :ok:

1000%, hogy 5-el fogják számolni.



Átolvastam a Szabályzatot, de nem kaptam egyértelmű választ arra, hogy a hétfő hajnalban (tehát 2-4 óra körül) játszott meccsekre lehet-e előzetest küldeni az előző heti ROW-ba. Korábbi játékokból úgy emlékszem, hogy lehetett, de örülnék, ha valaki, aki biztosan tudja, megerősítene ebben.

Idézetet írta: Agoo Dátum augusztus 25, 2012, 12:18:39
Átolvastam a Szabályzatot, de nem kaptam egyértelmű választ arra, hogy a hétfő hajnalban (tehát 2-4 óra körül) játszott meccsekre lehet-e előzetest küldeni az előző heti ROW-ba. Korábbi játékokból úgy emlékszem, hogy lehetett, de örülnék, ha valaki, aki biztosan tudja, megerősítene ebben.

24. A játék minden hét hétfőjén kezdődik 8:00-kor (CET), és a következő hét hétfőjén 0:00-kor (CET) végződik.

Idézetet írta: csatarid Dátum augusztus 26, 2012, 22:52:59
24. A játék minden hét hétfőjén kezdődik 8:00-kor (CET), és a következő hét hétfőjén 0:00-kor (CET) végződik.

Pont emiatt a pont miatt kérdeztem, de közben Szigo professzortól azt a választ kaptam, hogy még beleszámít ebbe a hétbe.


Szeretek Oak elemzéseket olvasni, mert azon kívül, hogy sose unalmasak, még a tudásunk is bővül :) 

Eutrofizáció
Egy olyan folyamat, melynek során a szennyvízben lévő foszfor és nitrogén túl nagy mennyisége a víz elalgásodásához vezet. Eutrofizálódás folyamán az állóvizekben a tápanyag feldúsul, ezért elszaporodnak az elsődleges termelő szervezetek: fitoplankton (lásd plankton), gyökerező hínár-, mocsári növények. Az eutrofizáció természetes és mesterséges tavakban egyaránt előfordul. Vízfolyások esetén az eutrofizáció jelensége, a hígulás, valamint az elkeveredés jelensége miatt nem olyan jelentős.

Fontos információ:

Az új rendszer bevezetéséig a játék szünetel! Remélhetőleg már ma este elindul!

Köszönjük megértéseteket!