GYÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, na ez érdekes lesz! Szóval nem maga a meccs lesz érdekes, illetve talán az is, hanem a kialakult helyzet. Ennek a csoportnak (B) a második helyezettje ugyanis az F-jelű négyes győztesével játszik majd, amely csapat vélhetően USA lesz. (Ez még nem biztos, de azért több, mint valószínű)

Szóval a B-csoportban két kör után a németek 6 ponttal csoportelsők, és valószínűleg Dél-Afrika ellen is legalább egy döntetlent megcsípnek, így a németeké lesz a csoportelsőség. Dél-Afrika így nem faktor, és tuti negyedik, a 2. és 3. hely pedig Kína és Spanyolország között kerül kiosztásra. Igen ám, de mivel a 4 legjobb harmadik is továbblép, itt a B csoportban jobb harmadiknak lenni, mint másodiknak. A 2. ugyanis játszhat majd USA ellen, az meg nagyjából egyet jelent a kieséssel. Szóval érdekes a helyzet, simán előfordulhat, hogy ezt a meccset egyik csapat sem akarja megnyerni. Már 3 ponttal is tovább lehet majd jutni 3.-két főleg, ha pluszban van a gólkülönbség, vagy minimum nulla. De lényeg a lényeg, az E csoportban Kamerum és Új-Zéland 0-0 ponttal áll mindketten bőven mínuszos gólkülönbséggel. Az F-ben e cikk megírása előtt szintén két mínuszos gólkülönbségű csapata, amely még mínuszosabb lesz estére, ugye Thaiföld és Chile. Így nagyjából világos, hogy az ABCD csoportok 3-jai is továbblépnek. Szóval a helyzet az, hogy ha USA-t el akarják kerülni a kieséses szakasz első meccsén, akkor itt jobban megéri kikapni, mint nyerni. Na mármost, ha nyerni egyik csapat sem akar, akkor vélhetően nem akar majd gólt lőni sem. Szóval nagy a sansz, hogy 90 perc mezőnyjátékot látunk,és semmi mást. Öngólokat nyilván nem kezdenek el rúgdosni, nem is tudom már hol volt egy utánpótlás kézi torna, ahol mindkét csapat ki akart kapni, aztán az lett a vége, hogy mindkettőt kizárták. Szóval óvatosan kell csinálni mindent, de én úgy érzem, mivel ezt a meccset egyik csapat sem akarja megnyerni, így lesz egy brutál 0-0, amivel talán Kína jár jobban, USA-t mindenképp elkerüli a top16 között.

(De tegyük fel, őszinte focit tolnak: Tegyük fel, mert nem így lesz. akkor sem rossz tipp ez, Kína eleve a kevés gólos meccsek csapata, 2015-ben a 3 csoportmeccsből kettő lett 1-0, most itt 2019-ben szintén eddig két meccsből két egy 1-0-ás végeredmény. A spanyolok sem azok, akik minden helyzetből gólt lőnek, ziccerpazarlók együttese. Szóval ha netán őszinte meccs lenne, akkor sem hiszem, hogy ez az under ne lenne jó tipp!) De mondom, nálam ez 0-0-ás draw.

Kína (n) - Spanyolország (n): Gólok száma - Felett/alatt tipp