Over. Mi másra gondol az ember, amikor meglátja ezt a párosítást. Az biztos, hogy szükségem is van egy jó meccsre, mert a keddi Atleti-Chelsea meccsen látott szöszmötölés bizony kárpótlást kíván.

Ott az Atleti csak védekezett, de a foci istenei megbüntették érte.

Itt az Atalantától és a Madridtól is egészséges, támadó focit várok, és várok gólokat. Innen is, onnan is, és amondó vagyok, a lavina már az első félidőben megindul.

Emlékezzünk csak az őszi Real Madridra. A BL-ben úgy nyitott, hogy Jovanovic spori kezdő sípszava még a fülekben csengett, aztán már 0-3 volt az eredményjelzőn. az ukránok mint kés a vajon mentek át a Maridon. Aztán a Gladbach is megtette, ott 2-0 arányban égett a Madrid félidőben, az Inter elleni hazain már 2-1-re vezetett. Milánóban 1 gólt volt félidőig, az utolsó Gladbach elleni találkozón is kettő született, ezúttal mindkettőt a Madrid vágta. Egyedül az ukrajnai zimankóban nem született gól a félidőig ebben a BL-idényban a Madrid meccsén.

Ami az Atalantát illeti, Gasperini csapata sem ellensége a góloknak. Van bőven kapott és rúgott oldalon is. Valószínűleg a Zapata-Muriel-Ilicic triójátszik ma elöl, simán jók lehetnek a gólra a Madrid ellen, ahol még nincs Ramos. Lucas megint kényszerből játszik hátul, lehet ott rés a madridi pajzson. Egyébként a Madrid tutira fáradt, hisz akik sérültek, azok régóta azok, tehát akik most kezdenek, azok nem nagyon pihentek az elmúlt hetekben. Épp ezért jönne majd a buta hibák, eladott labdák, melyeket az Atalanta góllal büntet. De a Real Madrid sem rossz csapat, világbajnokok, aranylabdás játékosok gyülekezete. Mariano nem Benzema, de az akarás mindig látszik rajta, Asensio lába is bármikor elsülhet, Vini jr. sebessége még jobban kamatozhat, mint a LaLigában, ő büntetőket is ki szokott harcolni, de eleve nem olyan csapat az Atalanta, mely ellen lehetetlen gólt lőni.

Szeretem ezt az opciót, mert úgy vagyok vele, hogy minimum pushra kijön. Amondó vagyok, 45 percig valamelyik csapat talál gólt, vagy gólokat. Nagy indoklás ehhez a tipphez nem szükséges, az over itt szerintem papírforma.

Atalanta - Real Madrid: Gólok száma az első félidőben - Ázsiai - Asian Over/Under tipp