Legutóbb besült a a Békéscsaba-Csákvár meccsre az over, mivel 1-1 lett a végeredmény. Azt azonban el kell mondani, hogy nem sokon múlt a tipp sikeressége, tehát a bukta nem vette el a kedvemet a Csákvár további meccseitől. Ahogy akkor is írtam, a Csákvár meccs közben is erősen hullámzik, ezért lehet számítani arra, hogy sok gól esik a meccseiken, és amikor elkapják a fonalat, akkor nyomnak ezerrel. A Békéscsaba elleni meccs mintapéldája volt ennek. Az első félidőben szénné szedte a Csákvárt a Preisinger-csapat, csak idő kérdése volt, mikor és hány gólt lőnek. Hogy ez egy öngól volt, az nem jelentett sokat. Ellenben a második részre hihetetlenül feljavult a Csákvár, egykapuztak, csak idő kérdése volt, mikor egyenlítenek ki, esetleg mikor szerzik meg a győztes gólt is. A Békéscsaba a második félidőben ki sem jött a félpályáról, első helyzetük a 86. percben volt, igaz, akkor majdnem megnyerték a meccset. Látható, hogy egy izgalmas, fordulatos meccs volt, nem tartom elhibázottnak az overezését.

Most ismét Csákvár meccs, de egy sokkal gyengébb csapat ellen, hazai pályán játszanak. A DEAC toronymagasan a legtöbb gólt kapta az NB2-ben, 61 gólt 31 meccsen, tehát meccsenként majdnem kettőt. A Csákvár ezzel a támadójátékával, amit a tavaszi szezonban csinál, egymaga képes lehet megrúgni a három gólt a DEAC-nak. Mondhatnánk erre, hogy a Vasas is csak egy gólt lőtt nekik. DE! Az a meccs nagyon fontos volt a debrecenieknek, mivel megpróbálták elvenni a pontokat a Vasastól, eszükben sem jutott támadni. Nekik a DVSC-ét kell segíteni úgy, hogy gyengítik a vetélytársait. Ezért az összes ellen kettőzött erővel küzdenek, és védekeznek. Tehát a Vasas elleni meccs teljesen más volt, mint ami most jön. A Békéscsaba is rúgott három gólt nekik, a Csákvár is képes lehet erre egymaga. Azonban a Csákvár védelme kategóriákkal gyengébb és szervezetlenebb, mint a Csabáé, így szerintem a debreceniek is találhatnak egy gólt. Én megint tehát a gólokra megyek...

Csákvár TK - Debreceni EAC: Gólok száma - Felett/alatt tipp