Ilyen oddson elviszem Shaqiri és társainak legalább egyszeri megvillanását és ha azt vesszük alapul, hogy a franciák azért nem rosszak elől, egész pofás kis szorzóra bukkanhatunk.

A torna favoritjaként vágott bele a tornába a francia gárda és ugyan a fogadóirodák szerint még mindig nekik van a legtöbb esélyük, a pályán mutatott játék alapján viszont vannak náluk jobb csapatok így első blikkre. Átszenvedték magukat a csoporton, a németeket egy semmilyen góllal verték majd hoztak két döntetlent és egyáltalán nem voltak meggyőzőek. A mieink ellen sem volt az a hú de nagy minőségbeli különbség, nyilván uralták a meccs nagy részét, de valahogy nincs meg az az átütő erő, amit például az olaszokban lehet érezni a csoportmeccsek alapján. Ráadásul hullanak az emberek a franciáktól, Lucas Hernandez a térdével küszködik, ellenünk pont ezért pihent majd a portugálok ellen is csak egy félidőt bírt. Helyére behozták az Everton játékosát, aki 10 percen belül sérültet jelentett és le kellett őt is cserélni. Rabiot léphet vissza a jobb szélre, de azért az tény, hogy nincs minden rendben a galloknál. Dembelé már a mieink ellen kiesett, műtét és hasonló izgalmas dolgok jönnek szóba a fiatal franciánál.

A svájciak az olaszok elleni meccset kivéve azért megtalálták a hálót, a törökök ellen hármat is rúgtak, ami elég jó ráhangolódás a franciák elleni nagy meccsre. Shaqiri ismét bemutatta, milyen lába van, de összességében is elég magabiztos volt az a támadóalakzat a csoportkör végére. Igazából nincs mit veszíteniük a svájciaknak, nyilván nem fognak kitámadni, de egy-egy kontrában bőven benne van a lehetőség a gólszerzésre.

Ráadásul az egymás elleni meccseken egy sorminta rajzolódik ki az elmúlt 5 alkalomból, ahol a 0:0 után jön a gólváltás. Nos, az előző meccsük is 0:0 lett, így adja magát a matematika is. A gólváltást 2,30-ért kínálják, nehéz ezt otthagyni.

Franciaország - Svájc: Mindkét csapat gólt szerez - Igen/Nem tipp