Finoman szólva sem sikerült a TVE -nek az akklimatizálódás egy osztállyal feljebb. Az óbudai kék-fehérek két kiütéses vereséggel nyitottak, úgy, hogy még egy találatra sem voltak jók. Kemenes Szabolcsék remek háttérmunkát végeztek, de azért az NBIII teljesen más tészta, mint az NBII, kell egy kis idő míg felveszik a ritmust. A hazai nyitányon a Budafok ellen 0-4, Szegeden pedig 0-3 lett az eredmény.

A következő ellenfél a Dorog lesz. A "bányászok" a tavaly 14. pozícióban végeztek, ám cseppet sem forgott veszélyben a helyük a mezőnyben, fix, masszív kerettel rendelekeznek most is, annak ellenére is, hogy a keretben voltak jelentősebb változások. A Nyíregyháza ellen már megmutatták a farkaskörmeiket, ahol a fiatal edző, Fenyvesi László vezette pirosak két gólos félidei előny tudatában vonultak öltözőbe, azonban a második felvonásban a hazai pályán végül fordítani volt képes az előzőleg is favoritként számont tartott nyírségi gárda. Ezt a vereséget otthon sikerült a múlt héten javítani, otthon Dorogon a Békéscsaba ellen is az első félidő hozta a jobb dorogi felvonást, ahol a két gólos fór már elegendőnek bizonyult és 2-1 -el felülkerekedtek a viharsarkiakon. Most egy a játékát még erősen kereső feljutó ellen idegenben is három pontért érkezik a rutinosabb állománnyal bíró Dorog. A Kerület is bele fog rázódni, abban is biztos vagyok, hogy már ma látszódnak majd jelek az előrelépésben, de a vendégek most vannak annyira egyben, hogy egy szoros ütközetben nyerjenek. Egygólos vendég sikert érzek a levegőben. Tippem: 1-2

III Keruleti TVE - Dorogi FC: Teljes játékidő - Mérkőzés tipp