Újra ott tartunk, hogy az egyik legjobb formát mutató együttessé vált a Jürgen Klopp vezette Liverpool. Ennek köszönhetően és a legutóbbi négy győztes meccsnek zsinórban, már két pontra vannak a listavezető Chelsea-től. A hétközi Everton elleni Mersey-parti derbit is meggyőző magabiztossággal gyűjtötték be a vörösök, többek között egy elegáns, élményszámban menő Salah boka mozdulatos góllal.

Nagyon együtt van a Pool, most Wolverhamptonban folytathatják a brillírozást a Karácsonyi nagyüzemet látva pedig üdvözítő számukra, hogy úgy néz ki a legfontosabb időszakra sikerült a csúcsformát időzíteni pont az ünnepi "darálás" idejére.

A Wolves bár még előkelőbb nyolcadik helyen áll a tabellán, kissé megtorpantak Bruno Lage fiai és a legutóbbi két bajnokijukon mutatott gól-aszály is vészjóslóan hat, nem tudtak egyszer sem betalálni a 180+10 perc alatt (hosszabbítás perceit értve ezalatt) a kieső helyen szerénykedő Burnley, Norwich párosnak. Akkor mit várhatnak egy bombaformában lévő Liverpool ellen.

A Wolves alapjában kevés gólos meccseket játszik, ez a stílusuk, ám látva a gyenge előre játékukat, ma könnyen kiiktathatják a vörösök is a támadójátékukat, míg a Pool előre játékban fantasztikusan menetel, ami nálam több gólt is előirányoz vendég részről.

Egy felfelé ívelő Liverpool látogat, egy kissé a mocsárban megrekedt szekerét kitolni próbáló farkasokkal szemben. Ez nálam nem egy szimpla vendég sikert, hanem egy nagyobb arányú Liverpool sikert ér, ennek fényében könnyed vörös mezes sikert várok el. Tippem: 0-2 vagy 0-3

Wolverhampton Wanderers - Liverpool: Ázsiai hendikep - Asian Hendikep tipp