A fogadóirodák még mindig nem hisznek Bognár Györgynek, és az MTK játékának. Továbbra is magasan vannak az over szorzók, pedig legutóbb a Szentlőrinc ellen már láttuk, mi vár a másodosztályra ebben a szezonban.

Nézzük meg az MTK-át. Bognár György full támadóra állította a játékot, de valami mégsem stimmel. Néztem a Szentlőrinc elleni meccset a streamen, szerintem továbbra sem gördülékeny a játék, hiába lőttek hármat egy óra alatt. Kiváló támadók alkotják a csapatot, de Bognár nem találja azokat a társakat, akiket Pakson viszont igen. Valahogy Stieber és Bognár nálam nem fér meg együtt, mert Stieber elszívja előle a levegőt, gyakran még a pontrúgásokat is lenyúlja Bogyesztől. Ez így nem kóser dolog, Bognár nem véletlenül tette kispadra második meccsen Stiebert. Emellett ott van az is, hogy a letámadnak az az átka, hogy fel kell tolni a védekezést a középpálya vonalára, így olyan centerhalfok kellenének, akik baromi jók egy az egy ellen. Ezzel még a Bayern München és a Leipzig is szenved, nem hogy egy MTK. Ennek köszönhető az, hogy relatíve gyengébb ellenfelek is képesek gólt lőni ellenük. Példa erre a Szentlőrinc harmadik gólja, amikor Mervó Bence végigszotyizta a félpályát, és bepasszolta a gólt. A védekezés mindig is neuralgikus pont marad a bognári játékban.

Mit is láthattunk még a Szentlőrinc ellen? Egy nagyon pipa Bognár Györgyöt. 3-1 után leadni a meccset egy kiesőjelölt ellen nem raj dolog. Szerintem olyan szidást kaptak a játékosok, hogy nem lennék a helyükben. Ezért vélem úgy, hogy akárki lenne az ellenfél most, azok szívnának. A Dorog kapta be a pofonládát, így ők fogják meginni a szentlőrinci bravúr levét. Első félidőben két gól az MTK-tól a harmatgyenge Dorog ellen? Simán!

MTK Budapest - Dorogi FC: Gólok száma - 1. félidő - Felett/alatt tipp